Belgische topclub geeft toe: "Polsten naar Vermaelen"

door
Belgische topclub geeft toe:

Thomas Vermaelen maakte enkele weken geleden bekend dat hij stopt met voetballen en hij ging meteen aan de slag als assistent van Roberto Martinez. Dat was toch een grote verrassing. Eén Belgische topclub baalde alvast, want zij hadden de verdediger graag aangetrokken.


Bij Royal Antwerp FC hadden ze Vermaelen graag nog tussen de lijnen gehad. CEO Sven Jacques gaf dat toe in Gazet van Antwerpen. “We hebben gepolst naar zijn situatie, maar het was vrij snel duidelijk dat verder voetballen niet zijn ambitie was”, laat Jacques weten. Antwerp haalde dan maar William Pacho, nochtans een veel jongere versie, in huis. Hij kostte de club ongeveer 3 miljoen euro. Bij Antwerp zijn ze allerminst vies van het aantrekken van ex-Rode Duivels. Voorzitter Paul Gheyssens heeft graag vedetten in zijn ploeg.

NAINGGOLAN & CO

Zo haalde hij afgelopen zomer Radja Nainggolan naar de Bosuil. Hij was niet de eerste, want voordien werden onder meer Jelle Van Damme, Steven Defour, Kevin Mirallas en Jordan Lukaku naar Antwerpen gehaald. Enkel Van Damme was een grote meerwaarde voor de club. In de verte zal de club zeker de situatie van andere Belgen in de gaten houden.

Toby Alderweireld wil in de toekomst graag nog in Antwerpen spelen en ook Marouane Fellaini werd al aan Rood-Wit gekoppeld, maar dat was vooral het geval toen Luciano D’Onofrio nog de sportieve touwtjes in handen had. Toch lijkt het nu al vast te staan dat Antwerp in de toekomst nog enkele grote Belgische namen aan de kern zal toevoegen.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Begrijp jij de keuze van Vermaelen?

Meest recent

'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

17
17
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

87
87
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

91
91
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

280
280
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

179
179
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

344
344
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

165
165
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

343
343
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

87
87
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

70
70
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

524
524
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

719
719
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

93
93
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

86
86
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

149
149
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1612
1612
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

168
168
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

231
231
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

57
57
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1484
1484
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

519
519
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

78
78
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44

Meer sportnieuws