STVV mag dromen van succesvolle weken

door
STVV mag dromen van succesvolle weken

STVV kreeg de afgelopen weken de nodige kritiek, maar de Kanaries wisten toch enkele straffe transfers af te ronden. De Truienaars haalden drie nieuwe spelers. Aboubakary Koita ziet het wel zitten met de nieuwkomers.


Met Ameen Al-Dakhil haalde STVV een interessant jong talent weg bij Standard, waar het ook Joao Klauss weghaalde. De spits past als gegoten in het voetbal waar STVV groot mee werd. Daarnaast is het ook uitkijken naar wat Shinji Kagawa nog kan brengen. Op papier mooie transfers, en Koita zag hen al indruk maken op training. "Ze integreerden vrij goed binnen de groep. Ze hebben alle drie een goede indruk gegeven en ik hoop dat ze ook een impact zullen hebben op het team", zegt de speler op de website van STVV.

KV KORTRIJK

De Limburgers zijn al zo goed als zeker van het behoud na enkele belangrijke overwinningen, maar het zou mooi zijn als STVV zijn seizoen nog wat meer glans kan geven. KV Kortrijk kent een dipje vanwege allerhande problemen en dat weten ze ook bij STVV. "Inderdaad, ze hebben in hun laatste wedstrijden niet kunnen winnen, maar ze zijn nog steeds een heel gevaarlijke ploeg en ze zullen de zaken zeker willen omdraaien."

Daarbij kan STVV een goede Koita, die ze te weinig zagen op Stayen, gebruiken. Hij moet beslissender worden. "Ik wil de ploeg helpen op alle mogelijke manieren, of het nu doelpunten of assist zijn of verdedigend is. Ik hoop dat zaterdag het geluk aan onze kant zal zijn", aldus de aankoop van ruim één miljoen euro.

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Gaat STVV winnen van Kortrijk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

1
1
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

27
27
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

84
84
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

164
164
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

87
87
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

84
84
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

90
90
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

95
95
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

308
308
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

237
237
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

794
794
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

527
527
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

53
53
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

467
467
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

137
137
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

144
144
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

282
282
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

129
129
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

74
74
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

259
259
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

136
136
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

270
270
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

366
366
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22

Meer sportnieuws