STVV mag dromen van succesvolle weken

108
STVV mag dromen van succesvolle weken

STVV kreeg de afgelopen weken de nodige kritiek, maar de Kanaries wisten toch enkele straffe transfers af te ronden. De Truienaars haalden drie nieuwe spelers. Aboubakary Koita ziet het wel zitten met de nieuwkomers.


Met Ameen Al-Dakhil haalde STVV een interessant jong talent weg bij Standard, waar het ook Joao Klauss weghaalde. De spits past als gegoten in het voetbal waar STVV groot mee werd. Daarnaast is het ook uitkijken naar wat Shinji Kagawa nog kan brengen. Op papier mooie transfers, en Koita zag hen al indruk maken op training. "Ze integreerden vrij goed binnen de groep. Ze hebben alle drie een goede indruk gegeven en ik hoop dat ze ook een impact zullen hebben op het team", zegt de speler op de website van STVV.

KV KORTRIJK

De Limburgers zijn al zo goed als zeker van het behoud na enkele belangrijke overwinningen, maar het zou mooi zijn als STVV zijn seizoen nog wat meer glans kan geven. KV Kortrijk kent een dipje vanwege allerhande problemen en dat weten ze ook bij STVV. "Inderdaad, ze hebben in hun laatste wedstrijden niet kunnen winnen, maar ze zijn nog steeds een heel gevaarlijke ploeg en ze zullen de zaken zeker willen omdraaien."

Daarbij kan STVV een goede Koita, die ze te weinig zagen op Stayen, gebruiken. Hij moet beslissender worden. "Ik wil de ploeg helpen op alle mogelijke manieren, of het nu doelpunten of assist zijn of verdedigend is. Ik hoop dat zaterdag het geluk aan onze kant zal zijn", aldus de aankoop van ruim één miljoen euro.

LEES OOK: De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

Gaat STVV winnen van Kortrijk?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

16
16
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

106
106
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

107
107
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

136
136
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

34
34
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

185
185
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

73
73
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

27
27
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

91
91
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

78
78
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

27
27
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

121
121
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

42
42
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

246
246
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

82
82
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws