Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

door
Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

In de Hard Rock Cafe-restaurantketen kan je vanaf nu een hamburger bestellen die werd uitgedacht door Lionel Messi. De burger kreeg de toepasselijke naam "Messi Burger" en zal vanaf maart op de menukaart staan. Dat was genoeg voor het televisieprogramma De Ideale Wereld om in een hilarisch filmpje uit te pakken met enkele snacks geïnspireerd op de recente en minder recente sportactualiteit.


Verschillende namen uit de Belgische voetbalwereld krijgen daarbij hun eigen frituursnack. Zo is er bijvoorbeeld de "Gilles de Bilterbal". "Dat is een kleintje met een worst die een onschuldige boulet een kroket op zijn muil geeft", klinkt het. Of wat denkt u van de "Radja Nainggolanburger"? "Als je die wat uitperst kun je daar zeker nog een heel seizoen geniet van hebben", aldus de frituurbazin in kwestie.

Ook AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck ontspringt de dans niet. "Dat is op het eerste gezicht een gewone hamburger, maar wij werken dat af met voor een serieus bedrag aan potgrond. Tata, de Hein Vanhaezebrouckburger". Daarmee wordt verwezen naar de geruchten dat Vanhaezebrouck zich ooit door Mogi Bayat zou laten betaald hebben in onder meer potgrond.

LAMKEL ZÉ, SCHEPENS EN HOLZHAUSER

Ook Lamkel Zé, het eeuwige enfant terrible uit ons voetbal, mocht natuurlijk niet ontbreken. Hij krijgt zijn eigen "Cervelamkel Zé". "Eigenlijk gewoon een cervela, maar heel speciaal. Heel speciaal. Te speciaal om nog goed te zijn eigenlijk", aldus De Ideale Wereld. Verder wordt de draak gestoken met voetbalfiguren Gunther Schepens en Raphael Holzhauser. Ook de Rode Duivels, Eddy Demarez en Pieter Loridon komen aan bod.

     

LEES OOK: Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Hilarisch?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

6
6
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

6
6
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

39
39
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

67
67
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

232
232
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

251
251
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

155
155
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

194
194
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

178
178
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

100
100
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

115
115
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

165
165
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

369
369
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

268
268
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

131
131
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

420
420
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

801
801
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

281
281
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

226
226
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

410
410
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

156
156

Meer sportnieuws