Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

door
Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

In de Hard Rock Cafe-restaurantketen kan je vanaf nu een hamburger bestellen die werd uitgedacht door Lionel Messi. De burger kreeg de toepasselijke naam "Messi Burger" en zal vanaf maart op de menukaart staan. Dat was genoeg voor het televisieprogramma De Ideale Wereld om in een hilarisch filmpje uit te pakken met enkele snacks geïnspireerd op de recente en minder recente sportactualiteit.


Verschillende namen uit de Belgische voetbalwereld krijgen daarbij hun eigen frituursnack. Zo is er bijvoorbeeld de "Gilles de Bilterbal". "Dat is een kleintje met een worst die een onschuldige boulet een kroket op zijn muil geeft", klinkt het. Of wat denkt u van de "Radja Nainggolanburger"? "Als je die wat uitperst kun je daar zeker nog een heel seizoen geniet van hebben", aldus de frituurbazin in kwestie.

Ook AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck ontspringt de dans niet. "Dat is op het eerste gezicht een gewone hamburger, maar wij werken dat af met voor een serieus bedrag aan potgrond. Tata, de Hein Vanhaezebrouckburger". Daarmee wordt verwezen naar de geruchten dat Vanhaezebrouck zich ooit door Mogi Bayat zou laten betaald hebben in onder meer potgrond.

LAMKEL ZÉ, SCHEPENS EN HOLZHAUSER

Ook Lamkel Zé, het eeuwige enfant terrible uit ons voetbal, mocht natuurlijk niet ontbreken. Hij krijgt zijn eigen "Cervelamkel Zé". "Eigenlijk gewoon een cervela, maar heel speciaal. Heel speciaal. Te speciaal om nog goed te zijn eigenlijk", aldus De Ideale Wereld. Verder wordt de draak gestoken met voetbalfiguren Gunther Schepens en Raphael Holzhauser. Ook de Rode Duivels, Eddy Demarez en Pieter Loridon komen aan bod.

     

LEES OOK: Ontslag Vreven? Nainggolan en co vellen oordeel

Hilarisch?

Meest recent

Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

31
31
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

116
116
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

25
25
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

54
54
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

299
299
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

301
301
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

61
61
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

222
222
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

143
143
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

38
38
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

248
248
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

51
51
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

602
602
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

584
584
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

230
230
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

181
181
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

198
198
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

315
315
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

297
297
Union SG overklast PSV: wat zeggen de data?

Union SG won gisteren met 1-3 van PSV. Al snel wordt gesproken over 'overklassen', maar de concrete ...

80
80
Eindelijk écht ontploffen bij Club? "Gaat allemaal sneller"

Bij Club Brugge moeten de aankopen zich nog echt gaan doorzetten. Een uitgelezen moment om zich te ...

428
428
'Clement versiert plots zéér verrassende knaltransfer'

Gaat Philippe Clement een van de komende dagen opnieuw aan de slag gaan? Het zou zomaar kunnen, want ...

301
301
Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op het voorbije interlandluik, want zowel tegen ...

125
125
Ploegmaat velt eerste oordeel over Lammens bij Man Utd

Voorlopig zit Senne Lammens nog in de wachtkamer bij Manchester United. Onze landgenoot werd op 1 ...

229
229
Hayen schenkt klare wijn over beschikbaarheid Seys

Club Brugge begint donderdag om 18u45 aan zijn avontuur in de Champions League met een ...

159
159

Meer sportnieuws