Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

door
Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

In de Hard Rock Cafe-restaurantketen kan je vanaf nu een hamburger bestellen die werd uitgedacht door Lionel Messi. De burger kreeg de toepasselijke naam "Messi Burger" en zal vanaf maart op de menukaart staan. Dat was genoeg voor het televisieprogramma De Ideale Wereld om in een hilarisch filmpje uit te pakken met enkele snacks geïnspireerd op de recente en minder recente sportactualiteit.


Verschillende namen uit de Belgische voetbalwereld krijgen daarbij hun eigen frituursnack. Zo is er bijvoorbeeld de "Gilles de Bilterbal". "Dat is een kleintje met een worst die een onschuldige boulet een kroket op zijn muil geeft", klinkt het. Of wat denkt u van de "Radja Nainggolanburger"? "Als je die wat uitperst kun je daar zeker nog een heel seizoen geniet van hebben", aldus de frituurbazin in kwestie.

Ook AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck ontspringt de dans niet. "Dat is op het eerste gezicht een gewone hamburger, maar wij werken dat af met voor een serieus bedrag aan potgrond. Tata, de Hein Vanhaezebrouckburger". Daarmee wordt verwezen naar de geruchten dat Vanhaezebrouck zich ooit door Mogi Bayat zou laten betaald hebben in onder meer potgrond.

LAMKEL ZÉ, SCHEPENS EN HOLZHAUSER

Ook Lamkel Zé, het eeuwige enfant terrible uit ons voetbal, mocht natuurlijk niet ontbreken. Hij krijgt zijn eigen "Cervelamkel Zé". "Eigenlijk gewoon een cervela, maar heel speciaal. Heel speciaal. Te speciaal om nog goed te zijn eigenlijk", aldus De Ideale Wereld. Verder wordt de draak gestoken met voetbalfiguren Gunther Schepens en Raphael Holzhauser. Ook de Rode Duivels, Eddy Demarez en Pieter Loridon komen aan bod.

     

LEES OOK: Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Hilarisch?

Meest recent

Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

14
14
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

78
78
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

292
292
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

43
43
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

22
22
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

52
52
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

88
88
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

23
23
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

68
68
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

47
47
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

46
46
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

99
99
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

47
47
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

190
190
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

130
130
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

123
123
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

719
719
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

75
75
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

96
96
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

215
215
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

115
115
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

74
74

Meer sportnieuws