Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

door
Hein en Lamkel Zé kapotgemaakt op tv: brandhout!

In de Hard Rock Cafe-restaurantketen kan je vanaf nu een hamburger bestellen die werd uitgedacht door Lionel Messi. De burger kreeg de toepasselijke naam "Messi Burger" en zal vanaf maart op de menukaart staan. Dat was genoeg voor het televisieprogramma De Ideale Wereld om in een hilarisch filmpje uit te pakken met enkele snacks geïnspireerd op de recente en minder recente sportactualiteit.


Verschillende namen uit de Belgische voetbalwereld krijgen daarbij hun eigen frituursnack. Zo is er bijvoorbeeld de "Gilles de Bilterbal". "Dat is een kleintje met een worst die een onschuldige boulet een kroket op zijn muil geeft", klinkt het. Of wat denkt u van de "Radja Nainggolanburger"? "Als je die wat uitperst kun je daar zeker nog een heel seizoen geniet van hebben", aldus de frituurbazin in kwestie.

Ook AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck ontspringt de dans niet. "Dat is op het eerste gezicht een gewone hamburger, maar wij werken dat af met voor een serieus bedrag aan potgrond. Tata, de Hein Vanhaezebrouckburger". Daarmee wordt verwezen naar de geruchten dat Vanhaezebrouck zich ooit door Mogi Bayat zou laten betaald hebben in onder meer potgrond.

LAMKEL ZÉ, SCHEPENS EN HOLZHAUSER

Ook Lamkel Zé, het eeuwige enfant terrible uit ons voetbal, mocht natuurlijk niet ontbreken. Hij krijgt zijn eigen "Cervelamkel Zé". "Eigenlijk gewoon een cervela, maar heel speciaal. Heel speciaal. Te speciaal om nog goed te zijn eigenlijk", aldus De Ideale Wereld. Verder wordt de draak gestoken met voetbalfiguren Gunther Schepens en Raphael Holzhauser. Ook de Rode Duivels, Eddy Demarez en Pieter Loridon komen aan bod.

     

LEES OOK: Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Hilarisch?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

34
34
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

170
170
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

120
120
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

331
331
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

161
161
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

94
94
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

471
471
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

272
272
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

536
536
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

784
784
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

841
841
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

300
300
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

625
625
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

366
366
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

258
258
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

408
408

Meer sportnieuws