"Het verbaast me niet dat Anderlecht hem als vuil behandelt"

665

Grote verrassing op het einde van de mercato bij Anderlecht, want daar kwam zowaar een oplossing voor Adrien Trebel uit de bus gerold. De overbodige middenvelder werd voor de rest van het seizoen verhuurd aan het Zwitserse Lausanne-Sport, dat ook een deel van zijn loon betaalt. Het voorbije halfjaar was de Fransman nochtans verkommerd in de B-kern.


Bij Anderlecht probeerden ze al jaren van Trebel af te raken. Diens loodzware contract met een jaarloon van iets minder dan 3 miljoen euro hing immers als een molensteen rond de nek van het financieel geplaagde Paars-Wit, zeker omdat de sportieve return ook miniem was. Trebel kon zelden een echte meerwaarde brengen en Vincent Kompany rekende al helemaal niet op hem.

Dat zorgde ervoor dat Trebel de voorbije 2,5 jaar amper nog aan bod kwam. Vorig seizoen werd hij nog wel even opgevist, maar uiteindelijk besliste Kompany in de zomer om hem uit de A-kern te zetten. De manier waarop zijn ex-ploegmaat de voorbije jaren behandeld werd, kan voor Thomas Didillon absoluut niet door de beugel.

STRONTVLIEG
"Ze hebben hem bij het huisvuil gezet zonder dat hij een zware fout gemaakt had of er een probleem was met zijn competenties. Maar van Anderlecht verbaast me dat niet", sneert de doelman van Cercle, die destijds zelf bij Anderlecht ook op bittere wijze doorgestuurd werd, bij RTBF. "Ze hebben hem naar het derde plan gestuurd, hem doen doorgaan voor strontvlieg terwijl hij veruit de beste middenvelder in België is. Op wettelijk niveau zat dat zelfs dicht tegen laster aan. Die hele historie is van een onnoemelijke domheid."

LEES OOK: Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

13
13
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

5
5
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

13
13
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

15
15
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

143
143
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

67
67
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

36
36
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

23
23
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

143
143
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

110
110
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

57
57
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

102
102
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

54
54
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

110
110
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

214
214
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

205
205

Meer sportnieuws