"Club Brugge, Antwerp en Gent zullen niet aankloppen voor mij"

447 stemmen

Er gebeurden niet al te veel wintertransfers in de Jupiler Pro League en één smaakmaker van KAS Eupen bleef ook aan boord. Hij hoopt volgend seizoen een volgende stap te zetten. Het is een beetje nu of nooit.


Stef Peeters is bijna 30 jaar en wil graag nog een stap hogerop zetten. Standard deed afgelopen zomer een poging, maar het was vooral Mbaye Leye die hem er graag bij wou. Die vertrok en in januari kwamen de Rouches niet meer terug. Eupen wil zijn sterkhouder niet zomaar laten gaan en vraagt dus nog een transfersom. Peeters wil graag een volgende stap zetten.

België ligt moeilijk. "Ik wil uiteraard voelen hoe het er in een grote club aan toegaat. Kijk naar Julien De Sart. Hij is een van de beste spelers van  AA Gent, maar hij speelde drie jaar eerder in Kortrijk omdat niemand hem wilde. Hij had het geluk einde contract te zijn, wat ik nooit heb gehad. Dus ja, het is frustrerend. Als je een van de beste spelers in je team bent, zonder arrogant te zijn, wil je het hogerop ook eens proberen. Maar wat kan ik doen als er niemand komt? In België vind ik het ingewikkeld. Club Brugge, ze hebben geen 30-jarige speler zoals ik nodig. Antwerp, ze hebben Birger Verstraete al. AA Gent heeft op mijn positie ook al genoeg spelers", zegt hij aan La Capitale.

Het buitenland is niet echt een optie, aangezien hij voor zijn gezin graag in België wil blijven. Voorlopig lijkt hij dus bij Eupen te blijven.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Verdient hij een kans bij een topclub?

Meest recent

Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

34
34
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

52
52
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

93
93
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

495
495
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

707
707
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

266
266
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

168
168
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

239
239
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

178
178
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

50
50
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

140
140
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

75
75
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

160
160
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

67
67
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

110
110
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

80
80
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

334
334
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1086
1086
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

237
237
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

125
125
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

262
262

Meer sportnieuws