"Club Brugge, Antwerp en Gent zullen niet aankloppen voor mij"

door

Er gebeurden niet al te veel wintertransfers in de Jupiler Pro League en één smaakmaker van KAS Eupen bleef ook aan boord. Hij hoopt volgend seizoen een volgende stap te zetten. Het is een beetje nu of nooit.


Stef Peeters is bijna 30 jaar en wil graag nog een stap hogerop zetten. Standard deed afgelopen zomer een poging, maar het was vooral Mbaye Leye die hem er graag bij wou. Die vertrok en in januari kwamen de Rouches niet meer terug. Eupen wil zijn sterkhouder niet zomaar laten gaan en vraagt dus nog een transfersom. Peeters wil graag een volgende stap zetten.

België ligt moeilijk. "Ik wil uiteraard voelen hoe het er in een grote club aan toegaat. Kijk naar Julien De Sart. Hij is een van de beste spelers van  AA Gent, maar hij speelde drie jaar eerder in Kortrijk omdat niemand hem wilde. Hij had het geluk einde contract te zijn, wat ik nooit heb gehad. Dus ja, het is frustrerend. Als je een van de beste spelers in je team bent, zonder arrogant te zijn, wil je het hogerop ook eens proberen. Maar wat kan ik doen als er niemand komt? In België vind ik het ingewikkeld. Club Brugge, ze hebben geen 30-jarige speler zoals ik nodig. Antwerp, ze hebben Birger Verstraete al. AA Gent heeft op mijn positie ook al genoeg spelers", zegt hij aan La Capitale.

Het buitenland is niet echt een optie, aangezien hij voor zijn gezin graag in België wil blijven. Voorlopig lijkt hij dus bij Eupen te blijven.

LEES OOK: 'Bommetje bij Club Brugge: bliksemtransfer op til'

Verdient hij een kans bij een topclub?

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: bliksemtransfer op til'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

0
0
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

139
139
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

207
207
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

243
243
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

64
64
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

66
66
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

167
167
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

67
67
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

278
278
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

169
169
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

55
55
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

136
136
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

182
182
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

76
76
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

142
142
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

425
425
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

126
126
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

116
116
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

105
105
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

196
196
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

151
151
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

242
242
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

118
118
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

781
781

Meer sportnieuws