"Club Brugge, Antwerp en Gent zullen niet aankloppen voor mij"

door

Er gebeurden niet al te veel wintertransfers in de Jupiler Pro League en één smaakmaker van KAS Eupen bleef ook aan boord. Hij hoopt volgend seizoen een volgende stap te zetten. Het is een beetje nu of nooit.


Stef Peeters is bijna 30 jaar en wil graag nog een stap hogerop zetten. Standard deed afgelopen zomer een poging, maar het was vooral Mbaye Leye die hem er graag bij wou. Die vertrok en in januari kwamen de Rouches niet meer terug. Eupen wil zijn sterkhouder niet zomaar laten gaan en vraagt dus nog een transfersom. Peeters wil graag een volgende stap zetten.

België ligt moeilijk. "Ik wil uiteraard voelen hoe het er in een grote club aan toegaat. Kijk naar Julien De Sart. Hij is een van de beste spelers van  AA Gent, maar hij speelde drie jaar eerder in Kortrijk omdat niemand hem wilde. Hij had het geluk einde contract te zijn, wat ik nooit heb gehad. Dus ja, het is frustrerend. Als je een van de beste spelers in je team bent, zonder arrogant te zijn, wil je het hogerop ook eens proberen. Maar wat kan ik doen als er niemand komt? In België vind ik het ingewikkeld. Club Brugge, ze hebben geen 30-jarige speler zoals ik nodig. Antwerp, ze hebben Birger Verstraete al. AA Gent heeft op mijn positie ook al genoeg spelers", zegt hij aan La Capitale.

Het buitenland is niet echt een optie, aangezien hij voor zijn gezin graag in België wil blijven. Voorlopig lijkt hij dus bij Eupen te blijven.

LEES OOK: De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

Verdient hij een kans bij een topclub?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

10
10
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

27
27
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

15
15
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

22
22
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

42
42
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

154
154
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

303
303
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

159
159
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

117
117
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

551
551
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

808
808
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

65
65
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

299
299
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

549
549
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

103
103
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

438
438
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

550
550
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

659
659
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

364
364
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

612
612
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

463
463
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

251
251
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

553
553
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws