Storm op weg naar Belgische topclub?

door
Storm op weg naar Belgische topclub?

KV Mechelen wist in januari smaakmakers als Hugo Cuypers en Nikola Storm aan boord te houden. Toch lijkt de kans steeds groter te worden dat die laatste in de zomer andere oorden gaat opzoeken. Een toptransfer lonkt voor de aanvaller.


"Of ik een transfer naar het buitenland zie zitten? Goh, dat is geen persoonlijk doel of zo. Maar het zou wel leuk zijn. Álles zou echter moeten kloppen - Paulien en de kindjes moeten mee kunnen en willen. Aan welke competities ik dan denk? Duitsland, Italië of Spanje. Óf Nederland - hun voetbal ligt me het best. Maar toch liever een Belgische topclub dan het buitenland", zegt Storm in Het Laatste Nieuws.

STERK SEIZOEN

Afgelopen zomer werden KRC Genk en Royal Antwerp FC al genoemd, maar dat werd niet concreet. Bij Racing Genk zouden ze nog wel eens kunnen aankloppen, want de kans is niet onbestaande dat Theo Bongonda er gaat vertrekken. Bij Antwerp hebben ze met Michel-Ange Balikwisha en Manuel Benson al twee smaakmakers op de flanken. Zijn ex-club Club Brugge haalde pas Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen. AA Gent kan mogelijk wel scorend vermogen gebruiken, en bij Anderlecht is dat ook het geval. Daar missen ze een creatieve flankaanvaller met scorend vermogen.

Storm is aan een zeer goed seizoen bezig. Hij was in de competitie goed voor 13 goals en 5 assists in 23 wedstrijden. De 27-jarige speler ligt nog tot medio 2026 onder contract bij KVM en aangezien hij volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 3,8 miljoen euro, zullen de Belgische topclubs een stevig bedrag op tafel moeten gaan leggen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

33
33
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

58
58
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

158
158
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

103
103
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

22
22
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

316
316
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

157
157
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

103
103
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

37
37
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

71
71
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

241
241
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

108
108
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

376
376
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

225
225
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

114
114
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

263
263
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

139
139
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41

Meer sportnieuws