Storm op weg naar Belgische topclub?

814 stemmen
Storm op weg naar Belgische topclub?

KV Mechelen wist in januari smaakmakers als Hugo Cuypers en Nikola Storm aan boord te houden. Toch lijkt de kans steeds groter te worden dat die laatste in de zomer andere oorden gaat opzoeken. Een toptransfer lonkt voor de aanvaller.


"Of ik een transfer naar het buitenland zie zitten? Goh, dat is geen persoonlijk doel of zo. Maar het zou wel leuk zijn. Álles zou echter moeten kloppen - Paulien en de kindjes moeten mee kunnen en willen. Aan welke competities ik dan denk? Duitsland, Italië of Spanje. Óf Nederland - hun voetbal ligt me het best. Maar toch liever een Belgische topclub dan het buitenland", zegt Storm in Het Laatste Nieuws.

STERK SEIZOEN

Afgelopen zomer werden KRC Genk en Royal Antwerp FC al genoemd, maar dat werd niet concreet. Bij Racing Genk zouden ze nog wel eens kunnen aankloppen, want de kans is niet onbestaande dat Theo Bongonda er gaat vertrekken. Bij Antwerp hebben ze met Michel-Ange Balikwisha en Manuel Benson al twee smaakmakers op de flanken. Zijn ex-club Club Brugge haalde pas Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen. AA Gent kan mogelijk wel scorend vermogen gebruiken, en bij Anderlecht is dat ook het geval. Daar missen ze een creatieve flankaanvaller met scorend vermogen.

Storm is aan een zeer goed seizoen bezig. Hij was in de competitie goed voor 13 goals en 5 assists in 23 wedstrijden. De 27-jarige speler ligt nog tot medio 2026 onder contract bij KVM en aangezien hij volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 3,8 miljoen euro, zullen de Belgische topclubs een stevig bedrag op tafel moeten gaan leggen.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"
393

Is hij klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

11
11
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

13
13
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

172
172
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

211
211
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

183
183
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

220
220
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

221
221
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

33
33
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

194
194
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

216
216
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

30
30
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

32
32
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

76
76
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

126
126
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

186
186
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

848
848
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

173
173
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

229
229
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

209
209
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

203
203
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

297
297
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

54
54
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

205
205

Meer sportnieuws