Degryse: "Hij is niet goed genoeg voor AA Gent"

door
Degryse:

AA Gent sloeg de bal enkele keren zwaar mis afgelopen zomer. De Buffalo’s investeerden stevig in de aanval, maar niemand voldoet. Marc Degryse is zeer kritisch voor één zomeraanwinst.


AA Gent betaalde afgelopen zomer 5 miljoen euro om Darko Lemajic, Ilombé Mboyo, Gianni Bruno en Vakoun Bayo naar de Ghelamco Arena te halen. Dat was tot op heden een grote flop. Degryse stelt zich dan ook vragen bij vooral Lemajic. "Heel wat mensen binnen de club wilden Henry aantrekken, maar Vanhaezebrouck zag dat toch anders. Nochtans was dat iemand die makkelijk scoort, maar de coach had liever een ander type. Of ze in januari een spits hadden moeten halen? Ze hadden afgelopen zomer een betere moeten halen, want Lemajic is niet goed genoeg voor AA Gent”, zei hij aan VTM 2.

AMPER GOALS

Henry verkaste uiteindelijk van Oud-Heverlee Leuven naar Venezia, dat 5,5 miljoen euro betaalde. De Franse aanvaller was bij de Italiaanse laagvlieger tot op heden goed voor 4 goals en 3 assists in 20 wedstrijden. Bij Gent waren Bayo (ondertussen al versluisd naar Charleroi), Mboyo, Bruno en Lemajic met hun vieren goed voor welgeteld 6 doelpunten en 0 assists in 49 opgetelde wedstrijden.

Het staat nu al vast dat AA Gent in de zomer een nieuwe spits gaat aantrekken. Ook de toekomst van Laurent Depoitre is onzeker, want hij is einde contract en kreeg nog geen voorstel van AA Gent. De club rekent voor de goals meer dan ooit op Tarik Tissoudali, die veruit de beste aanvaller is in de kern van AA Gent.

LEES OOK: Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Had Gent Henry toch moeten halen?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

32
32
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

105
105
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

202
202
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

70
70
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

181
181
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

231
231
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

93
93
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

251
251
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

90
90
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

43
43
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

425
425
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

395
395
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

73
73
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

258
258
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

182
182
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

48
48
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

306
306
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

61
61
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

675
675
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

639
639
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

244
244
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

236
236
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

363
363
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

316
316

Meer sportnieuws