Dirar moet alweer op zoek naar een nieuwe club

door
Dirar moet alweer op zoek naar een nieuwe club

Club Brugge verraste vorig seizoen door Nabil Dirar terug te halen, negen jaar nadat hij het Jan Breydelstadion verlaten had. De terugkeer van de flankspeler werd echter geen succes, want hij kwam amper vijf keer in actie en werd in de zomer zonder pardon teruggestuurd naar Fenerbahçe. Daar was er ook geen plaats voor hem en dus werd hij in september doorgestuurd naar Kasimpasa.


Maar ook daar is de 35-jarige Marokkaan er niet in geslaagd om zich door te zetten. Dirar kwam de voorbije maanden amper zes keer in actie, goed voor 251 speelminuten. Dat was ruim onvoldoende voor alle partijen en dus mag Dirar na amper vijf maanden alweer op zoek naar een nieuwe club. Kasimpasa kondigt immers aan dat zijn contract in onderling overleg ontbonden werd.

Het is nu nog maar de vraag waar de carrière van Dirar zich verder zal zetten, zeker gezien zijn gevorderde leeftijd. De voormalige international (36 caps) lijkt zijn beste jaren stilaan achter zich te hebben en het is inmiddels al van het seizoen 2019/20 geleden dat hij nog eens met regelmaat aan de bak kwam.

BRUGGE
Dirar doorliep destijds de jeugdreeksen bij RWDM en Union, zonder er door te breken. Via Diegem Sport belandde hij alsnog op het hoogste niveau, waar Westerlo hem een kans gaf. Dirar speelde er zich in de kijker met zijn technische vaardigheden, waardoor hij een transfer naar Club Brugge versierde. Daar kwam AS Monaco hem in januari 2012 voor 6 miljoen euro wegplukken en daarna passeerde Dirar ook nog bij Fenerbahçe.


Moet hij nog een kans krijgen in België?

Meest recent

'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

7
7
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

99
99
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

92
92
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

68
68
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

134
134
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

140
140
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

308
308
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

199
199
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

68
68
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

235
235
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

126
126
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

174
174
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

463
463
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

62
62
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

181
181
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

521
521
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

170
170
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

235
235
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

298
298
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

513
513
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

258
258
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

579
579
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

450
450
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

239
239

Meer sportnieuws