'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

door
'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

Club Brugge heeft op de slotdag van de mercato nog uitgehaald met de komst van Sargis Adamyan en Denis Odoi, waarmee twee probleemposities nog ingevuld werden. Een alternatief voor respectievelijk Bas Dost en Clinton Mata had Alfred Schreuder immers niet voorhanden. Het vizier kan bij Blauw-Zwart nu al op de zomer gericht worden en het lijkt duidelijk welke positie dan de prioriteit zal wegdragen.


Er gingen de voorbije maand al geruchten over de mogelijke komst van een nieuwe linksachter, maar die kwam er uiteindelijk niet. Eduard Sobol is doorgaans titularis op de linkerflank, maar bij de Oekraïner gaat nog altijd soms het licht uit. Desondanks kon Federico Ricca hem nooit uit de ploeg spelen en zomeraankoop Faitout Maouassa viel tot dusver al helemaal door de mand.

In de zomer zou Club het probleem willen oplossen met de komst van Ridvan Yilmaz. Sabah meldt immers dat de 20-jarige linksachter op het lijstje van Blauw-Zwart verschenen is. Ondanks zijn jonge leeftijd is Yilmaz een vaste waarde bij Besiktas, waar hij al 50 matchen (drie goals, zes assists) op de teller heeft staan. Hij verzamelde ook al vijf caps voor Turkije.

OPPORTUNITEIT
Komende zomer kan Yilmaz weleens voor een schappelijk prijsje op te halen zijn, want dan heeft hij nog maar één jaar contract in Istanboel. Een buitenkansje dus, en dat blijft uiteraard niet onopgemerkt. Club lijkt vooral concurrentie te gaan krijgen vanuit Frankrijk, waar ook Olympique Lyon, Girondins Bordeaux en FC Metz aan een zomertransfer denken.


LEES OOK: 'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

53
53
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

68
68
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

80
80
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

101
101
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

72
72
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

107
107
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

178
178
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

135
135
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

273
273
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

233
233
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

402
402
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

137
137
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

882
882
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

181
181
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

726
726
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

76
76
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

206
206
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

236
236
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

613
613
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272

Meer sportnieuws