'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

door
'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

Club Brugge heeft op de slotdag van de mercato nog uitgehaald met de komst van Sargis Adamyan en Denis Odoi, waarmee twee probleemposities nog ingevuld werden. Een alternatief voor respectievelijk Bas Dost en Clinton Mata had Alfred Schreuder immers niet voorhanden. Het vizier kan bij Blauw-Zwart nu al op de zomer gericht worden en het lijkt duidelijk welke positie dan de prioriteit zal wegdragen.


Er gingen de voorbije maand al geruchten over de mogelijke komst van een nieuwe linksachter, maar die kwam er uiteindelijk niet. Eduard Sobol is doorgaans titularis op de linkerflank, maar bij de Oekraïner gaat nog altijd soms het licht uit. Desondanks kon Federico Ricca hem nooit uit de ploeg spelen en zomeraankoop Faitout Maouassa viel tot dusver al helemaal door de mand.

In de zomer zou Club het probleem willen oplossen met de komst van Ridvan Yilmaz. Sabah meldt immers dat de 20-jarige linksachter op het lijstje van Blauw-Zwart verschenen is. Ondanks zijn jonge leeftijd is Yilmaz een vaste waarde bij Besiktas, waar hij al 50 matchen (drie goals, zes assists) op de teller heeft staan. Hij verzamelde ook al vijf caps voor Turkije.

OPPORTUNITEIT
Komende zomer kan Yilmaz weleens voor een schappelijk prijsje op te halen zijn, want dan heeft hij nog maar één jaar contract in Istanboel. Een buitenkansje dus, en dat blijft uiteraard niet onopgemerkt. Club lijkt vooral concurrentie te gaan krijgen vanuit Frankrijk, waar ook Olympique Lyon, Girondins Bordeaux en FC Metz aan een zomertransfer denken.


LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

26
26
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

33
33
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

165
165
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

37
37
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

40
40
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

97
97
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

47
47
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

180
180
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

207
207
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

40
40
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

132
132
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

49
49
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

196
196
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

83
83
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

286
286
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

302
302
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

133
133
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

512
512
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

268
268
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

106
106
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

115
115

Meer sportnieuws