'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

door
'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

Club Brugge heeft op de slotdag van de mercato nog uitgehaald met de komst van Sargis Adamyan en Denis Odoi, waarmee twee probleemposities nog ingevuld werden. Een alternatief voor respectievelijk Bas Dost en Clinton Mata had Alfred Schreuder immers niet voorhanden. Het vizier kan bij Blauw-Zwart nu al op de zomer gericht worden en het lijkt duidelijk welke positie dan de prioriteit zal wegdragen.


Er gingen de voorbije maand al geruchten over de mogelijke komst van een nieuwe linksachter, maar die kwam er uiteindelijk niet. Eduard Sobol is doorgaans titularis op de linkerflank, maar bij de Oekraïner gaat nog altijd soms het licht uit. Desondanks kon Federico Ricca hem nooit uit de ploeg spelen en zomeraankoop Faitout Maouassa viel tot dusver al helemaal door de mand.

In de zomer zou Club het probleem willen oplossen met de komst van Ridvan Yilmaz. Sabah meldt immers dat de 20-jarige linksachter op het lijstje van Blauw-Zwart verschenen is. Ondanks zijn jonge leeftijd is Yilmaz een vaste waarde bij Besiktas, waar hij al 50 matchen (drie goals, zes assists) op de teller heeft staan. Hij verzamelde ook al vijf caps voor Turkije.

OPPORTUNITEIT
Komende zomer kan Yilmaz weleens voor een schappelijk prijsje op te halen zijn, want dan heeft hij nog maar één jaar contract in Istanboel. Een buitenkansje dus, en dat blijft uiteraard niet onopgemerkt. Club lijkt vooral concurrentie te gaan krijgen vanuit Frankrijk, waar ook Olympique Lyon, Girondins Bordeaux en FC Metz aan een zomertransfer denken.


LEES OOK: Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

72
72
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

79
79
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

18
18
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

135
135
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

437
437
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

22
22
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

31
31
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

168
168
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

73
73
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

112
112
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

104
104
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

108
108
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

102
102
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

272
272
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

283
283
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

170
170
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

139
139
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

195
195
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

155
155
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

112
112
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

294
294
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

411
411
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

56
56

Meer sportnieuws