'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

447
'Club Brugge heeft eerste zomertarget al bepaald'

Club Brugge heeft op de slotdag van de mercato nog uitgehaald met de komst van Sargis Adamyan en Denis Odoi, waarmee twee probleemposities nog ingevuld werden. Een alternatief voor respectievelijk Bas Dost en Clinton Mata had Alfred Schreuder immers niet voorhanden. Het vizier kan bij Blauw-Zwart nu al op de zomer gericht worden en het lijkt duidelijk welke positie dan de prioriteit zal wegdragen.


Er gingen de voorbije maand al geruchten over de mogelijke komst van een nieuwe linksachter, maar die kwam er uiteindelijk niet. Eduard Sobol is doorgaans titularis op de linkerflank, maar bij de Oekraïner gaat nog altijd soms het licht uit. Desondanks kon Federico Ricca hem nooit uit de ploeg spelen en zomeraankoop Faitout Maouassa viel tot dusver al helemaal door de mand.

In de zomer zou Club het probleem willen oplossen met de komst van Ridvan Yilmaz. Sabah meldt immers dat de 20-jarige linksachter op het lijstje van Blauw-Zwart verschenen is. Ondanks zijn jonge leeftijd is Yilmaz een vaste waarde bij Besiktas, waar hij al 50 matchen (drie goals, zes assists) op de teller heeft staan. Hij verzamelde ook al vijf caps voor Turkije.

OPPORTUNITEIT
Komende zomer kan Yilmaz weleens voor een schappelijk prijsje op te halen zijn, want dan heeft hij nog maar één jaar contract in Istanboel. Een buitenkansje dus, en dat blijft uiteraard niet onopgemerkt. Club lijkt vooral concurrentie te gaan krijgen vanuit Frankrijk, waar ook Olympique Lyon, Girondins Bordeaux en FC Metz aan een zomertransfer denken.


LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

5
5
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

12
12
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

11
11
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

14
14
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

31
31
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

42
42
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

208
208
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

47
47
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

41
41
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

90
90
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

76
76
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

127
127
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

159
159
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

60
60
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

329
329
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

819
819
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

92
92
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

28
28
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

180
180
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

175
175
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

214
214
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

407
407
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

723
723

Meer sportnieuws