'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

door
'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

Club Brugge is van plan vandaag nog aanwinsten voor te stellen. Blauw-Zwart plant een wel héél verrassende transfer, dat meldt Het Laatste Nieuws. Ze zijn van plan een oude bekende naar Brugge te halen.


Club Brugge zou op het punt staan om Denis Odoi weg te halen bij Fulham. De 33-jarige verdediger is komende zomer einde contract bij Fulham, waar hij een vaste waarde is. De verdediger zou zo alsnog een zeer mooie transfer weten te versieren. Bij Club Brugge kunnen ze een type als Odoi goed gebruiken.

Hij kan als back-up voor Clinton Mata dienen en Odoi kan ook als centrale verdediger uit de voeten. Daarnaast zou Ruben Providence, nog een floptransfer van afgelopen zomer, al terugkeren naar AS Roma. Zijn huurcontract zou verbroken worden. Het is nog maar de vraag of de fans van Club Brugge tevreden zullen zijn met de komst van Odoi.

FULHAM

Hij speelde in het verleden immers voor de jeugd van grote rivaal RSC Anderlecht en keerde na passages bij OHL en STVV terug naar Brussel. Daar kon hij zich nooit echt doorzetten en Anderlecht verpatste hem nadien aan Sporting Lokeren. Daar deed de eenvoudige Rode Duivel het zeer goed en hij wist er een zeer mooie transfer naar Fulham te versieren. Odoi speelt er al zes seizoenen en kwam bij Fulham al aan 177 wedstrijden, waarvan 34 in de Premier League. Het is niet bekend of Club Brugge door de nakende transfer van Odoi openstaat voor een vertrek van Matej Mitrovic, die de laatste weken onder Alfred Schreuder wel weer in beeld kwam.

LEES OOK: Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Zou Odoi een goede aanwinst zijn?

Meest recent

‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

78
78
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

26
26
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

32
32
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

252
252
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

24
24
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

23
23
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

105
105
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

101
101
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

106
106
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

134
134
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

92
92
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

227
227
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

315
315
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

304
304
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

200
200
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

319
319
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

531
531
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

653
653
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

98
98
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

274
274
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

282
282
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

115
115
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

38
38

Meer sportnieuws