'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

door
'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

Club Brugge is van plan vandaag nog aanwinsten voor te stellen. Blauw-Zwart plant een wel héél verrassende transfer, dat meldt Het Laatste Nieuws. Ze zijn van plan een oude bekende naar Brugge te halen.


Club Brugge zou op het punt staan om Denis Odoi weg te halen bij Fulham. De 33-jarige verdediger is komende zomer einde contract bij Fulham, waar hij een vaste waarde is. De verdediger zou zo alsnog een zeer mooie transfer weten te versieren. Bij Club Brugge kunnen ze een type als Odoi goed gebruiken.

Hij kan als back-up voor Clinton Mata dienen en Odoi kan ook als centrale verdediger uit de voeten. Daarnaast zou Ruben Providence, nog een floptransfer van afgelopen zomer, al terugkeren naar AS Roma. Zijn huurcontract zou verbroken worden. Het is nog maar de vraag of de fans van Club Brugge tevreden zullen zijn met de komst van Odoi.

FULHAM

Hij speelde in het verleden immers voor de jeugd van grote rivaal RSC Anderlecht en keerde na passages bij OHL en STVV terug naar Brussel. Daar kon hij zich nooit echt doorzetten en Anderlecht verpatste hem nadien aan Sporting Lokeren. Daar deed de eenvoudige Rode Duivel het zeer goed en hij wist er een zeer mooie transfer naar Fulham te versieren. Odoi speelt er al zes seizoenen en kwam bij Fulham al aan 177 wedstrijden, waarvan 34 in de Premier League. Het is niet bekend of Club Brugge door de nakende transfer van Odoi openstaat voor een vertrek van Matej Mitrovic, die de laatste weken onder Alfred Schreuder wel weer in beeld kwam.

LEES OOK: 'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

Zou Odoi een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

5
5
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

3
3
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

162
162
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

139
139
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

332
332
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

209
209
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

219
219
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

216
216
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

91
91
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

437
437
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

154
154
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

53
53
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

62
62
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

70
70
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

135
135
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

309
309
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

238
238
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

378
378
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

59
59
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

411
411
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

113
113
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

182
182
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

181
181
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

91
91
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

131
131

Meer sportnieuws