'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

door
'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

Club Brugge is van plan vandaag nog aanwinsten voor te stellen. Blauw-Zwart plant een wel héél verrassende transfer, dat meldt Het Laatste Nieuws. Ze zijn van plan een oude bekende naar Brugge te halen.


Club Brugge zou op het punt staan om Denis Odoi weg te halen bij Fulham. De 33-jarige verdediger is komende zomer einde contract bij Fulham, waar hij een vaste waarde is. De verdediger zou zo alsnog een zeer mooie transfer weten te versieren. Bij Club Brugge kunnen ze een type als Odoi goed gebruiken.

Hij kan als back-up voor Clinton Mata dienen en Odoi kan ook als centrale verdediger uit de voeten. Daarnaast zou Ruben Providence, nog een floptransfer van afgelopen zomer, al terugkeren naar AS Roma. Zijn huurcontract zou verbroken worden. Het is nog maar de vraag of de fans van Club Brugge tevreden zullen zijn met de komst van Odoi.

FULHAM

Hij speelde in het verleden immers voor de jeugd van grote rivaal RSC Anderlecht en keerde na passages bij OHL en STVV terug naar Brussel. Daar kon hij zich nooit echt doorzetten en Anderlecht verpatste hem nadien aan Sporting Lokeren. Daar deed de eenvoudige Rode Duivel het zeer goed en hij wist er een zeer mooie transfer naar Fulham te versieren. Odoi speelt er al zes seizoenen en kwam bij Fulham al aan 177 wedstrijden, waarvan 34 in de Premier League. Het is niet bekend of Club Brugge door de nakende transfer van Odoi openstaat voor een vertrek van Matej Mitrovic, die de laatste weken onder Alfred Schreuder wel weer in beeld kwam.

LEES OOK: Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Zou Odoi een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

10
10
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

44
44
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

35
35
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

83
83
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

122
122
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

84
84
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

132
132
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

213
213
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

155
155
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

436
436
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

156
156
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

271
271
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

288
288
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

310
310
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

146
146
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

216
216
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

135
135
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

163
163
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

81
81
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

175
175
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

251
251
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1430
1430
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139

Meer sportnieuws