'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

1172 stemmen
'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

Club Brugge is van plan vandaag nog aanwinsten voor te stellen. Blauw-Zwart plant een wel héél verrassende transfer, dat meldt Het Laatste Nieuws. Ze zijn van plan een oude bekende naar Brugge te halen.


Club Brugge zou op het punt staan om Denis Odoi weg te halen bij Fulham. De 33-jarige verdediger is komende zomer einde contract bij Fulham, waar hij een vaste waarde is. De verdediger zou zo alsnog een zeer mooie transfer weten te versieren. Bij Club Brugge kunnen ze een type als Odoi goed gebruiken.

Hij kan als back-up voor Clinton Mata dienen en Odoi kan ook als centrale verdediger uit de voeten. Daarnaast zou Ruben Providence, nog een floptransfer van afgelopen zomer, al terugkeren naar AS Roma. Zijn huurcontract zou verbroken worden. Het is nog maar de vraag of de fans van Club Brugge tevreden zullen zijn met de komst van Odoi.

FULHAM

Hij speelde in het verleden immers voor de jeugd van grote rivaal RSC Anderlecht en keerde na passages bij OHL en STVV terug naar Brussel. Daar kon hij zich nooit echt doorzetten en Anderlecht verpatste hem nadien aan Sporting Lokeren. Daar deed de eenvoudige Rode Duivel het zeer goed en hij wist er een zeer mooie transfer naar Fulham te versieren. Odoi speelt er al zes seizoenen en kwam bij Fulham al aan 177 wedstrijden, waarvan 34 in de Premier League. Het is niet bekend of Club Brugge door de nakende transfer van Odoi openstaat voor een vertrek van Matej Mitrovic, die de laatste weken onder Alfred Schreuder wel weer in beeld kwam.

LEES OOK: Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Zou Odoi een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

133
133
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

34
34
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

159
159
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

223
223
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

137
137
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

14
14
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

100
100
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

52
52
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

85
85
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

210
210
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

76
76
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

166
166
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

437
437
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

149
149
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

88
88
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

101
101
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

215
215
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

233
233
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

51
51
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

220
220
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

249
249
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

106
106
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

81
81

Meer sportnieuws