'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

1172 stemmen
'Club Brugge gaat vol voor Denis Odoi'

Club Brugge is van plan vandaag nog aanwinsten voor te stellen. Blauw-Zwart plant een wel héél verrassende transfer, dat meldt Het Laatste Nieuws. Ze zijn van plan een oude bekende naar Brugge te halen.


Club Brugge zou op het punt staan om Denis Odoi weg te halen bij Fulham. De 33-jarige verdediger is komende zomer einde contract bij Fulham, waar hij een vaste waarde is. De verdediger zou zo alsnog een zeer mooie transfer weten te versieren. Bij Club Brugge kunnen ze een type als Odoi goed gebruiken.

Hij kan als back-up voor Clinton Mata dienen en Odoi kan ook als centrale verdediger uit de voeten. Daarnaast zou Ruben Providence, nog een floptransfer van afgelopen zomer, al terugkeren naar AS Roma. Zijn huurcontract zou verbroken worden. Het is nog maar de vraag of de fans van Club Brugge tevreden zullen zijn met de komst van Odoi.

FULHAM

Hij speelde in het verleden immers voor de jeugd van grote rivaal RSC Anderlecht en keerde na passages bij OHL en STVV terug naar Brussel. Daar kon hij zich nooit echt doorzetten en Anderlecht verpatste hem nadien aan Sporting Lokeren. Daar deed de eenvoudige Rode Duivel het zeer goed en hij wist er een zeer mooie transfer naar Fulham te versieren. Odoi speelt er al zes seizoenen en kwam bij Fulham al aan 177 wedstrijden, waarvan 34 in de Premier League. Het is niet bekend of Club Brugge door de nakende transfer van Odoi openstaat voor een vertrek van Matej Mitrovic, die de laatste weken onder Alfred Schreuder wel weer in beeld kwam.

LEES OOK: ‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

Zou Odoi een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

19
19
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

25
25
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

126
126
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

94
94
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

748
748
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

45
45
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

313
313
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

140
140
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

490
490
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

584
584
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

74
74
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

135
135
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

728
728
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

86
86
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

67
67
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

153
153
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

118
118
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

111
111
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

146
146
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

113
113
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

228
228

Meer sportnieuws