'Club Brugge pakt uit met oude bekende Schreuder'

door
'Club Brugge pakt uit met oude bekende Schreuder'

Club Brugge heeft gisteren na twee gelijke spelen op een rij nog eens gewonnen. Op het veld van de West-Vlaamse buren van KV Kortrijk werd het 0-1. De enige goal van de wedstrijd kwam op naam van Bas Dost.


Daarmee blijft de Nederlander vlot scoren in 2022. Ook tegen Standard (2x) en STVV (1x) stond hij al aan het kanon. Toch lijkt de spoeling in de spits bij Club Brugge redelijk dun, waardoor er zeker nog iets bij mag komen op de laatste dag van de transferperiode. Dat lijken ze begrepen te hebben bij Blauw-Zwart, waar ze momenteel druk werk zouden maken van een nieuwe aanvaller.

HOFFENHEIM

Volgens journalist Junior Verbeke van Het Nieuwsblad zou Club aan het onderhandelen zijn met Sargis Adamyan. De Armeniër komt uit voor TSG Hoffenheim, maar komt in Duitsland niet vaak aan spelen toe dit seizoen. In totaal zit hij nog maar 322 minuten (1 goal). Met Alfred Schreuder heeft de landskampioen mogelijk een grote troef in handen om de spits aan te trekken, want de twee werkten nog samen bij de Bundesliga-club. Het contract van Adamyan bij TSG Hoffenheim loopt nog tot midden 2023. Volgens Transfermarkt is hij op dit moment 3 miljoen euro waard.

Adamyan werd in Armenië geboren en heeft ook de Armeense nationaliteit. Hij bracht echter zijn jeugdopleiding door in Duitsland bij onder meer FC Hansa Rostock. Het is ook bij die club dat hij zijn debuut maakte bij de grote jongens. Daarna ging het naar TSG Neustrelitz, TSC Steinbach, Jahn Regensburg en TSG Hoffenheim. Komt daar nu nog Club Brugge bij?     

LEES OOK: Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

🔥 Wat iedereen nu leest

Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat
Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop
Tessa Wullaert breekt de stilte over bondscoach na EK-flop

Zal hij nog komen?

Meest recent

'Mourinho verrast Real Madrid compleet met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

4
4
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

71
71
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

10
10
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

25
25
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

70
70
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

78
78
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

243
243
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

133
133
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

157
157
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

349
349
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

55
55
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

787
787
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

242
242
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

299
299
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

813
813
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

99
99
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

877
877
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

344
344
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

528
528
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

500
500
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

273
273
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

900
900
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

527
527

Meer sportnieuws