'Sandler keert terug naar Nederland'

door
'Sandler keert terug naar Nederland'

Op zijn 24ste moet de carrière van Philippe Sandler nog steeds helemaal van de grond komen. De 24-jarige verdediger liet in het seizoen 2019/20 bij momenten wel mooie dingen zien bij Anderlecht, maar het voorbije anderhalf jaar bleef het weer zeer stil rond de Nederlander. Hij kan zijn carrière nu weer lanceren in de Eredivisie na een mislukt avontuur.


Nadat hij vorig seizoen bij de reserven van Manchester City zat te verkommeren, stalde de Engelse kampioen Sandler in de eerste helft van het seizoen bij zusterclub Troyes. Dat werd echter een complete flop, want hij kwam er amper aan de bak. Na slechts 70 speelminuten in twee wedstrijden haalde City hem eerder deze maand al terug.

Nu lijkt Sandler in zijn thuisland een nieuwe kans te krijgen, want volgens VI probeert Feyenoord hem nog voor de transferdeadline binnen te halen. Technisch directeur Frank Arnesen kent Sandler immers goed, want hij was de sportieve baas in het Lotto Park toen de verdediger daar neerstreek. Sandler moet bij Feyenoord de doublure worden van titularissen Trauner en Senesi, want een echt alternatief heeft trainer Arne Slot niet.

TWEEDE AVONTUUR
Als de transfer nog rond raakt, wordt Feyenoord de tweede club van Sandler in de Eredivisie. Nadat hij de jeugdreeksen bij Ajax had doorlopen, kwam hij immers van 2016 tot 2018 al uit voor PEC Zwolle. Daar kwam hij toen tot 30 wedstrijden op het hoogste niveau in Nederland.

LEES OOK: PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

Zal Sandler nog helemaal doorbreken?

Meest recent

Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

4
4
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

26
26
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

66
66
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

32
32
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

109
109
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

111
111
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

181
181
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

72
72
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

86
86
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

39
39
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

290
290
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

202
202
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

265
265
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

354
354
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

148
148
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

286
286
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1168
1168
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

110
110
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

54
54
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

118
118
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

675
675
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

725
725
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

190
190
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

262
262

Meer sportnieuws