Seraing schat kansen op behoud in: "Een goed teken"

door
Seraing schat kansen op behoud in:

In de strijd om het behoud werd zaterdag het status quo behouden. De kelderkraker tussen Beerschot en Zulte Waregem eindigde op een gelijkspel, terwijl ook Seraing tegen AS Eupen op een punt bleef hangen. De Luikenaars blijven daardoor op de voorlaatste plaats hangen, op één punt van KV Oostende en twee punten van Zulte Waregem.


Heel erg overtuigend kwam Seraing niet voor de dag tegen de gehavende Panda's, maar dat was dus wel nog voldoende om een gelijkspel uit de brand te slepen. Daniel Opare probeerde het optimistisch te bekijken. "We pakken een punt en dat is beter dan niks", verklaarde de ervaren verdediger laconiek aan Sporza. "We moeten nu gewoon blijven vechten. Ik denk dat we op de goede weg zijn. We hebben de vorige wedstrijd gewonnen en vandaag niet verloren. Dat is een goed teken. We moeten hard blijven werken, zodat we uit deze situatie raken."

Seraing heeft nog negen wedstrijden om van de voorlaatste plaats weg te raken. Daarin krijgt het wel geen makkelijk programma geserveerd, want Les Métallos treffen nog onder meer Antwerp, AA Gent, Club Brugge, Standard en Genk.

TE WEINIG PUNTEN
Bij Eupen leken ze dan weer vooral ontgoocheld. "We pakken veel te weinig punten, zeker na onze sterke competitiestart. We zijn daarna te ver teruggezakt. Maar het is nu zo. Er staan een aantal belangrijke weken op het programma met enkele wedstrijden tegen toppers. We moeten daar punten proberen te pakken", reageerde Jens Cools.

POLL: Zal Seraing zich nog redden?

Meest recent

Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

103
103
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

91
91
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

117
117
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

19
19
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

53
53
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

106
106
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

462
462
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

92
92
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

260
260
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

248
248
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

251
251
'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

217
217
Belgische topclubs missen kans bij smaakmaker Westerlo

Westerlo leek in het begin van het seizoen een outsider voor de top zes te gaan worden. Uiteindelijk ...

93
93
Ulderink scherp voor kop van Jut bij Antwerp

Antwerp lijkt een kruis te mogen maken over Europa League-voetbal volgend seizoen. De Great Old ging ...

178
178
SOS: Club Brugge-speler van sensatie tot zorgenkind

Chemsdine Talbi leek op weg naar een miljoenentransfer na zijn indrukwekkende prestaties in de ...

375
375
"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te ...

804
804
"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

529
529
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

253
253
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

293
293

Meer sportnieuws