Odoi sluit verrassende carrièrewending niet uit

door
Odoi sluit verrassende carrièrewending niet uit

In het Engelse Championship zorgde Fulham de voorbije weken door sensatie, want ze wonnen inmiddels vier wedstrijden op een rij en scoorden in drie van die matchen minstens zes keer. Gewezen Anderlecht-spits Aleksandar Mitrovic is de grote man met 27 doelpunten in 25 wedstrijden, maar in de schaduw heeft ook Denis Odoi een fraaie comeback gemaakt.


De verdediger was vorig seizoen in de Premier League helemaal uit beeld verdwenen en leek in de zomer te gaan vertrekken, maar heeft nu toch zijn plaats weer veroverd. Hij speelt dezer dagen weer vaker wel dan niet en kwam tot dusver in negentien matchen in actie, waarin hij één keer scoorde en vier assists gaf. Daarmee doet hij nu al ruimschoots beter dan de acht optredens die hij vorig seizoen maakte.

Het contract van Odoi bij Fulham loopt na dit seizoen echter af en op zijn 33ste sluit hij een verrassende carrièrewending niet uit. "De club heeft nog een optie van hun kant. Als ik 50 procent speel dan komt er sowieso een jaar bij. Ik wil nog heel lang voetballen. Maar op bepaald moment... Als ik een aanbieding krijg die me op langere termijn een job geeft, stop ik misschien vroeger dan je denkt", vertelt hij immers aan Eleven Sports.

TERUG NAAR BELGIË?
De voorbije jaren werd Odoi al regelmatig in verband gebracht met een terugkeer naar België, maar geen enkele club uit ons land kon hem verleiden om Engeland te verlaten. Odoi is inmiddels al aan zijn zesde seizoen bij Fulham bezig, nadat hij in de zomer van 2016 voor 1 miljoen euro de overstap van Lokeren maakte. Hij kwam eerder ook uit voor OH Leuven, STVV en Anderlecht.

Zal hij nog terugkeren naar België?

Meest recent

Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

23
23
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

19
19
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

68
68
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

39
39
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

47
47
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

28
28
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

78
78
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

139
139
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

41
41
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

328
328
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

59
59
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

208
208
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

80
80
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

107
107
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

89
89
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

65
65
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

353
353
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

318
318
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

285
285
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

63
63
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

72
72
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

319
319

Meer sportnieuws