Anderlecht legt aanvaller langer onder contract

145 stemmen
Anderlecht legt aanvaller langer onder contract

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen volop bezig met het openbreken van contracten van de jonge talenten. Eén speler zal ook volgend seizoen nog in Brussel spelen. Hij doet het dit seizoen best goed bij de beloften van Paars-Wit.


Peter Verbeke heeft het nodige werk bij Anderlecht. Er zijn immers heel wat talenten einde contract bij de Brusselaars. Nayel Mehssatou ging niet op het voorstel van RSCA en trok naar KV Kortrijk, terwijl Mohammed Guindo de club in de zomer gratis gaat verlaten. Dat is niet het geval voor de negentienjarige aanvaller Simion Michez. Volgens onze bronnen gaat Anderlecht de optie in zijn contract wellicht lichten, waardoor hij ook volgend seizoen nog voor de club zal spelen. De bedoeling is om nadien nog verder te praten over een langere contractverlenging.

DE WILDE & CO

De aanvaller is de laatste maanden goed op dreef bij de beloften, die samen met KRC Genk nu al bijna zeker zijn van een plek in Eerste Klasse B voor komend seizoen. Er was dan ook de nodige interesse vanuit binnen-en buitenland. Michez komt ook voor in de plannen van Kameroen, dat hem al liet aantreden bij de jeugdploegen. Verbeke gaat ook nog aan tafel moeten zitten met Mohammed Bouchouari, Luca Ferrara, Alonzo Engwanda, Nils De Wilde en Nathiano Kompoaré. Zij hebben ook een aflopend contract.

Noah Sadiki ondertekende al een nieuwe verbintenis en de komende dagen en weken zullen wellicht nog een aantal jongens hun contract gaan openbreken, want met de promotie naar 1B krijgen ze een uitgelezen kans om een stap hogerop te zetten binnen Anderlecht.

CR

LEES OOK: Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

Zal hij ooit doorbreken in het eerste elftal?

Meest recent

Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

17
17
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

44
44
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

95
95
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

57
57
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

344
344
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

48
48
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

38
38
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

256
256
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

40
40
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

104
104
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

30
30
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

66
66
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

116
116
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

155
155
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

179
179
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

513
513
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

248
248
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

946
946
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

108
108
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

224
224
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

404
404
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

100
100
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

73
73

Meer sportnieuws