Anderlecht legt aanvaller langer onder contract

door
Anderlecht legt aanvaller langer onder contract

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen volop bezig met het openbreken van contracten van de jonge talenten. Eén speler zal ook volgend seizoen nog in Brussel spelen. Hij doet het dit seizoen best goed bij de beloften van Paars-Wit.


Peter Verbeke heeft het nodige werk bij Anderlecht. Er zijn immers heel wat talenten einde contract bij de Brusselaars. Nayel Mehssatou ging niet op het voorstel van RSCA en trok naar KV Kortrijk, terwijl Mohammed Guindo de club in de zomer gratis gaat verlaten. Dat is niet het geval voor de negentienjarige aanvaller Simion Michez. Volgens onze bronnen gaat Anderlecht de optie in zijn contract wellicht lichten, waardoor hij ook volgend seizoen nog voor de club zal spelen. De bedoeling is om nadien nog verder te praten over een langere contractverlenging.

DE WILDE & CO

De aanvaller is de laatste maanden goed op dreef bij de beloften, die samen met KRC Genk nu al bijna zeker zijn van een plek in Eerste Klasse B voor komend seizoen. Er was dan ook de nodige interesse vanuit binnen-en buitenland. Michez komt ook voor in de plannen van Kameroen, dat hem al liet aantreden bij de jeugdploegen. Verbeke gaat ook nog aan tafel moeten zitten met Mohammed Bouchouari, Luca Ferrara, Alonzo Engwanda, Nils De Wilde en Nathiano Kompoaré. Zij hebben ook een aflopend contract.

Noah Sadiki ondertekende al een nieuwe verbintenis en de komende dagen en weken zullen wellicht nog een aantal jongens hun contract gaan openbreken, want met de promotie naar 1B krijgen ze een uitgelezen kans om een stap hogerop te zetten binnen Anderlecht.

CR

LEES OOK: Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Zal hij ooit doorbreken in het eerste elftal?

Meest recent

'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

1
1
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

14
14
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

25
25
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

15
15
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

154
154
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

48
48
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

68
68
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

243
243
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

123
123
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

158
158
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

48
48
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

71
71
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

368
368
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

166
166
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

848
848
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

153
153
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

85
85
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

275
275
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

95
95
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

438
438
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

249
249
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

75
75
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

249
249
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

204
204

Meer sportnieuws