Toptalent op ramkoers met Anderlecht: "Wurgcontract!"

door
Toptalent op ramkoers met Anderlecht:

Hoewel de eigen jeugd tegenwoordig net iets minder kansen krijgt, staat Neerpede nog steeds centraal in het herstelplan van Anderlecht. Zo maakt Paars-Wit naar verluidt werk van een nieuw contract voor Mario Stroeykens, net als onder andere Marco Kana eerder dit seizoen nochtans niet helemaal tevreden met zijn beperkte aantal speelminuten. Zij staan niet alleen.


Via een intussen alweer verwijderde Twitter-post haalt Mohamed Yaya Guindo namelijk snoeihard uit naar de Brusselaars. "Echt een vergiftigd contract. Niet erg dat ik alleen moet trainen, afgezonderd van de U21-groep? OK. Maar jullie zullen er niet in slagen om mij psychologisch te kraken. De druk die ik door jullie onderga maakt me alleen sterker. Ik heb alles al gezien en begrepen", klinkt het daar.

Guindo, een polyvalente aanvaller die in en rond het Lotto Park geboekstaafd staat als een aanstormend talent, zette in oktober 2019 zijn kribbel onder een eerste profcontract bij de recordkampioen. Die verbintenis, waarvoor Anderlecht recent overigens tegen een boete aanliep wegens de betaling van een verdoken commissie, loopt komende zomer af. Een verlenging lijkt dus niet in de maak.

EXIT WENKT
De intussen 18-jarige jonkie kwam geen enkele keer in actie voor de hoofdmacht. Ook bij de U21 kreeg hij de afgelopen maanden amper nog kansen, een situatie die er na zijn openlijke uithaal niet op zal verbeteren. Het ziet er dan ook naar uit dat Guindo de hoge verwachtingen nooit zal inlossen in de hoofdstad. Benieuwd of hij volgend seizoen elders op het hoogste niveau zijn kans krijgt en grijpt.

LEES OOK: 'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

Begrip voor Guindo?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

173
173
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

73
73
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

74
74
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

35
35
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

170
170
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

263
263
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

82
82
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

158
158
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

497
497
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

121
121
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

214
214
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

65
65
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

267
267
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

268
268
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

222
222
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

530
530
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

92
92
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws