Toptalent op ramkoers met Anderlecht: "Wurgcontract!"

587 stemmen
Toptalent op ramkoers met Anderlecht:

Hoewel de eigen jeugd tegenwoordig net iets minder kansen krijgt, staat Neerpede nog steeds centraal in het herstelplan van Anderlecht. Zo maakt Paars-Wit naar verluidt werk van een nieuw contract voor Mario Stroeykens, net als onder andere Marco Kana eerder dit seizoen nochtans niet helemaal tevreden met zijn beperkte aantal speelminuten. Zij staan niet alleen.


Via een intussen alweer verwijderde Twitter-post haalt Mohamed Yaya Guindo namelijk snoeihard uit naar de Brusselaars. "Echt een vergiftigd contract. Niet erg dat ik alleen moet trainen, afgezonderd van de U21-groep? OK. Maar jullie zullen er niet in slagen om mij psychologisch te kraken. De druk die ik door jullie onderga maakt me alleen sterker. Ik heb alles al gezien en begrepen", klinkt het daar.

Guindo, een polyvalente aanvaller die in en rond het Lotto Park geboekstaafd staat als een aanstormend talent, zette in oktober 2019 zijn kribbel onder een eerste profcontract bij de recordkampioen. Die verbintenis, waarvoor Anderlecht recent overigens tegen een boete aanliep wegens de betaling van een verdoken commissie, loopt komende zomer af. Een verlenging lijkt dus niet in de maak.

EXIT WENKT
De intussen 18-jarige jonkie kwam geen enkele keer in actie voor de hoofdmacht. Ook bij de U21 kreeg hij de afgelopen maanden amper nog kansen, een situatie die er na zijn openlijke uithaal niet op zal verbeteren. Het ziet er dan ook naar uit dat Guindo de hoge verwachtingen nooit zal inlossen in de hoofdstad. Benieuwd of hij volgend seizoen elders op het hoogste niveau zijn kans krijgt en grijpt.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Begrip voor Guindo?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

8
8
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

83
83
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

35
35
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

38
38
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

219
219
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

129
129
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

184
184
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

76
76
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

142
142
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

279
279
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

160
160
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

143
143
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

206
206
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

768
768
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

164
164
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

591
591
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

582
582
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

379
379
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

266
266
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

229
229
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

283
283
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

67
67
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

316
316

Meer sportnieuws