'Club Brugge vangt onverhoopte recordsom'

door
'Club Brugge vangt onverhoopte recordsom'

Officieel is de transfer nog niet rond, maar er lijkt weinig twijfel over te bestaan dat Ignace Van der Brempt op weg is naar de uitgang bij Club Brugge. De 19-jarige rechterflankspeler trekt naar RB Salzburg, dat naar verluidt flink wat centen veil heeft om hem los te weken bij Blauw-Zwart.


Het Nieuwsblad maakt namelijk gewag van een transfersom die meer dan vijf miljoen bedraagt. Nochtans is de tiener allesbehalve een vaste titularis in Jan Breydel, en wordt zijn marktwaarde momenteel slechts op ruim één miljoen geschat. Bovendien loopt het huidige contract van Van der Brempt bij de landskampioen binnen anderhalf jaar af. Reden genoeg dus om van een haast niet te weigeren bod te spreken.

Meer nog: indien de bovengenoemde details kloppen, wordt Van der Brempt na één doelpunt en twee assists in 36 optredens voor de hoofdmacht het duurste product van eigen bodem ooit die daar vertrekt. Althans indien we enkel spelers meetellen die minstens twee jaar in de Brugse jeugdopleiding doorbrachten. Die eer staat vandaag op naam van Bjorn Engels, die in 2017 voor 4,5 miljoen naar AEK Athene verhuisde.

JACKPOT VOOR OPENDA?
Mooi meegenomen dus voor Club, dat in dat opzicht de kloof met concurrenten als Anderlecht en KRC Genk stilaan lijkt te dichten. Zij verkochten al heel wat jonkies van eigen kweek voor nog veel grotere bedragen. Komende zomer mogen Vincent Mannaert en co wellicht ook voor Loïs Openda op de jackpot rekenen. Hij overtreft misschien zelfs de 7,5 miljoen die Obbi Oulare, pas op iets latere leeftijd overgekomen van Standard, zeven jaar geleden in het laatje bracht.

LEES OOK: Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Denkt u dat Van der Brempt vijf miljoen waard is?

Meest recent

Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

0
0
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

60
60
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

81
81
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

37
37
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

117
117
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

368
368
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

34
34
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

244
244
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

426
426
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

247
247
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

55
55
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

50
50
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

78
78
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

128
128
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

49
49
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

200
200
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

465
465
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

108
108
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

149
149
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

95
95
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

218
218
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

145
145
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

273
273
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

173
173

Meer sportnieuws