Priske roept Nainggolan tot de orde

door
Priske roept Nainggolan tot de orde

Antwerp beleefde dinsdag een frustrerende avond tegen STVV, dat een puntje wist mee te pakken op de Bosuil. Na afloop laaiden de gemoederen in de catacomben dan ook hoog op. Zo zocht voorzitter Paul Gheysens de kleedkamer op, en liet Radja Nainggolan zich evenmin onbetuigd.


"Never change a winning team", fulmineerde de ervaren middenvelder van de Great Old voor het oog van de camera's, een uithaal waarmee hij coach Brian Priske openlijk voor schut zette. Tijdens zijn persbabbel in aanloop naar het duel tegen AA Gent van zondag zag de Deen zich dan ook genoodzaakt kort te reageren. "Voor mij is dit een lastige kwestie", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

"Ik probeer de juiste keuzes te maken. Soms lukt dat, soms niet. Dat is het leven van een coach. Ik denk dat jullie goed genoeg weten dat trainers ook in een 'winning team' soms ingrijpen. Neem nu ons seizoen. We behaalden al 44 punten, en speelden quasi nooit met dezelfde elf. Dan is het voor mij duidelijk dat ik af en toe wél de juiste beslissingen neem", klonk het met een duidelijke repliek.

LIEVE RADJA
Of hij Nainggolan zelf aanpakte over zijn uitspraken, wilde Priske dan weer niet gezegd hebben. Wel nam hij het toch nog even op voor de ex-Rode Duivel. "Radja is een goeie jongen. Ik heb begrip voor zijn frustraties en emoties vlak na de wedstrijd, al ben ik iemand die zo’n zaken liever intern houd. Ik heb ook geen probleem met kritiek, maar dan face-to-face", aldus de T1 van het stamnummer één.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Priske mocht Nainggolan gerust harder aanpakken

Meest recent

Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

59
59
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

80
80
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

47
47
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

32
32
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

44
44
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

208
208
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

66
66
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

89
89
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

190
190
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

115
115
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

454
454
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

427
427
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

452
452
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

208
208
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

405
405
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

316
316
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

213
213
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1065
1065
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

84
84
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

32
32
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

110
110
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

45
45
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

114
114
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

59
59
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

69
69

Meer sportnieuws