Priske roept Nainggolan tot de orde

287
Priske roept Nainggolan tot de orde

Antwerp beleefde dinsdag een frustrerende avond tegen STVV, dat een puntje wist mee te pakken op de Bosuil. Na afloop laaiden de gemoederen in de catacomben dan ook hoog op. Zo zocht voorzitter Paul Gheysens de kleedkamer op, en liet Radja Nainggolan zich evenmin onbetuigd.


"Never change a winning team", fulmineerde de ervaren middenvelder van de Great Old voor het oog van de camera's, een uithaal waarmee hij coach Brian Priske openlijk voor schut zette. Tijdens zijn persbabbel in aanloop naar het duel tegen AA Gent van zondag zag de Deen zich dan ook genoodzaakt kort te reageren. "Voor mij is dit een lastige kwestie", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad.

"Ik probeer de juiste keuzes te maken. Soms lukt dat, soms niet. Dat is het leven van een coach. Ik denk dat jullie goed genoeg weten dat trainers ook in een 'winning team' soms ingrijpen. Neem nu ons seizoen. We behaalden al 44 punten, en speelden quasi nooit met dezelfde elf. Dan is het voor mij duidelijk dat ik af en toe wél de juiste beslissingen neem", klonk het met een duidelijke repliek.

LIEVE RADJA
Of hij Nainggolan zelf aanpakte over zijn uitspraken, wilde Priske dan weer niet gezegd hebben. Wel nam hij het toch nog even op voor de ex-Rode Duivel. "Radja is een goeie jongen. Ik heb begrip voor zijn frustraties en emoties vlak na de wedstrijd, al ben ik iemand die zo’n zaken liever intern houd. Ik heb ook geen probleem met kritiek, maar dan face-to-face", aldus de T1 van het stamnummer één.

LEES OOK: Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Priske mocht Nainggolan gerust harder aanpakken

Meest recent

Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

4
4
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

279
279
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

15
15
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

12
12
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

65
65
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

10
10
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

27
27
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

110
110
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

106
106
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

81
81
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

306
306
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

514
514
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

58
58
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

70
70
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

247
247
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

44
44
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

69
69
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

71
71
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

90
90
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

95
95
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

6
6
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

232
232
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

111
111
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

195
195
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

95
95

Meer sportnieuws