Schreuder stuurt signaal met bizarre zet

door
Schreuder stuurt signaal met bizarre zet

Met een vijf op negen legt Alfred Schreuder een matig rapport voor in zijn eerste weken als trainer van Club Brugge. Donderdag kwam de landskampioen in eigen huis tegen Union zelfs nog goed weg met een punt. Nochtans deed Schreuder er alles aan om zijn concullega Felice Mazzu te verrassen.


Zo bleef Noa Lang na de eerste helft in de kleedkamer voor Éder Balanta, en vielen er eerder ook in het elftal waarmee Blauw-Zwart aan de aftrap verscheen reeds enkele verrassingen te noteren. De basisplaats voor Eduard Sobol bijvoorbeeld, die in de 3-5-2 van Schreuder de hele linkerflank voor zijn rekening moest nemen. Daardoor kreeg Noa Lang een iets vrijere rol, en werd Mats Rits het kind van de rekening.

Toen die laatste een tiental minuten voor affluiten samen met Kamal Sowah tussen de lijnen kwam, verhuisde Sobol dan weer naar de overzijde. De linksachter kwam zo plots voor Clinton Mata als fullback op de rechterkant terecht, terwijl Sowah gewoon op links mocht postvatten. Nochtans draafde de geflopte recordaankoop in zijn sporadische speelkansen onder Philippe Clement doorgaans net op aan de overkant.

SIGNAAL VAN SCHREUDER?
Bovendien waren er nog enkele andere opties voorhanden, zoals de jonkies Cisse Sandra en Antonio Nusa. Toch verkoos Schreuder dus een bizar experiment met Sobol op rechts. Een signaal naar het bestuur dat hij niet tevreden is met het plotsklapse vertrek van zowel Tibo Persyn als Ignace Van der Brempt, de twee back-ups voor Mata op rechts? Na afloop gaf de Nederlander alvast aan nog de nodige versterking te verwachten. Andreas Skov Olsen lijkt op weg, eens terug van interlandverplichtingen is ook Tajon Buchanan een optie.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Begreep u deze zet van Schreuder?

Meest recent

Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

28
28
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

19
19
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

22
22
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

224
224
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

29
29
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

83
83
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

169
169
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

338
338
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

309
309
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

372
372
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

289
289
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

603
603
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

108
108
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

392
392
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

68
68
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

140
140
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

173
173
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

236
236
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

653
653
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

374
374
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

253
253
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

537
537
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

311
311

Meer sportnieuws