Wedden op JPL: win jij 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 25?

door
Wedden op JPL: win jij 650 euro met 10 euro inzet op speeldag 25?

Na de midweekspeeldag davert de Jupiler Pro League aan een razend tempo verder. Ook op speeldag 25 staan er weer tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdag geven STVV en Charleroi het startschot. Sinds het afscheid van Shamar Nicholson vinden de Zebra's nog maar uiterst moeizaam de weg naar de netten. In hun afgelopen vier wedstrijden wisten de troepen van Edward Still per slot van rekening amper één keer te scoren. Een uitgelezen kans dus voor Daniel Schmidt om zijn zesde clean sheet van het seizoen achter zijn naam te zetten? Indien de Japanse doelman van de Kanaries zich niet gewonnen geeft, is dat 3,15x onze inzet waard.



Op zaterdag valt er vooral onderin het klassement veel te beleven. Zo maakt Beerschot zich alweer op voor een cruciaal degradatieduel, ditmaal tegen Zulte Waregem. Stilaan de match van de laatste kans voor de rode lantaarn, die haar vel dus duur zal verkopen. Wie weet wel met een achtste rode kaart van het seizoen tot gevolg. Ook op dat vlak prijkt Beerschot helemaal onderaan, met vier stuks bevindt Essevee zich eveneens in de rechterkolom. Een uitsluiting op het Kiel levert 4,20x onze inleg op.

Later op de avond is er de West-Vlaamse derby tussen Cercle Brugge en KV Oostende, twee teams die ten opzichte van vorig seizoen haast gespiegelde campagnes beleven. Terwijl de Kustboys zich zonder Alexander Blessin uit de nesten moeten werken, is het nu de Vereniging die vriend en vijand verbaast. Doorheen de straffe reeks van 24 op 27 hield Thomas Didillon zelfs vijf keer de nul. Mocht hij daar opnieuw in slagen, en Cercle zo haar opmars in de stand verderzetten, rekenen wij ons 2,65x ons bet rijker.



Op zondag moet Union terug vol aan de bak, want dan wacht de Brusselse derby tegen Anderlecht. De fiere koploper speelde zopas nog gelijk tegen Club Brugge, pas de derde keer sinds begin oktober (!) dat de manschappen van Felice Mazzu niet aan het langste eind trokken. In de tussentijd versierde de promovendus vijf strafschoppen, Anderlecht doet nog eentje beter – stuk voor stuk keurig omgezet overigens. Als de bal in het Dudenpark op de stip vliegt, brengt dat 3,20x onze inzet op.

Iets later is het tijd voor de tweede topper van de dag, met name AA Gent tegen Antwerp. De immer wisselvallige Buffalo's zijn bezig aan een eigenaardige reeks van vier draws op een rij, waarbij het in eigen huis tenminste wel telkens wist te scoren. Ook de Great Old bleef in haar laatste vier partijen tweemaal steken op een puntendeling. Wij gokken dus op een billijk gelijkspel in de Ghelamco Arena, met beide ploegen aan het kanon. Dankzij de Bet Builder goed voor 4,75x ons inleggeld.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een rode kaart in de kelderkraker tussen Beerschot en Zulte Waregem, een strafschop in de Strijd om Brussel en een gelijkspel zonder brilscore tussen AA Gent en Antwerp, samen goed voor bijna 64x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

Wie zal de topper tussen AA Gent en Antwerp winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

52
52
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

34
34
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

131
131
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

62
62
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

73
73
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

116
116
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

230
230
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

148
148
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

195
195
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

389
389
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

222
222
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

279
279
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

559
559
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

113
113
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

218
218
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

214
214
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

60
60
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

194
194
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

154
154
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

631
631
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

393
393
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

276
276

Meer sportnieuws