'Mboyo wijst transfer naar Frankrijk af'

231
'Mboyo wijst transfer naar Frankrijk af'

AA Gent was in de zomer zeer druk in de weer op de transfermarkt en haalde maar liefst negen nieuwe spelers binnen, maar lang niet al die transfers bleven voltreffers. Joseph Okumu en Julien De Sart waren de enige spelers die tot dusver een meerwaarde bleken en vooral de aanvallende transfers gingen de mist in. Om het vertrek van Roman Yaremchuk haalde Gent maar liefst vier spitsen.


Vakoun Bayo, Gianni Bruno, Darko Lemajic en Ilombé Mboyo kwamen allen de Gentse voorhoede versterken, maar geen van hen kon ook maar aanspraak maken op een basisplaats. Die eerste vertrok deze winter alweer op huurbasis naar Charleroi, terwijl ook Mboyo de kans kreeg om de Ghelamco Arena na een halfjaar alweer te verlaten.

Journalist Santi Aouna van Foot Mercato weet dat Sochaux op zoek is naar een spits en bij de tweevoudige Rode Duivel polste. Die gaf echter aan geen trek te hebben in een overstap naar de Franse Ligue 2. Hij blijft dus voorlopig bij Gent, waar hij evenwel amper voorkomt in de plannen van Hein Vanhaezebrouck.

TRIBUNE
Gent betaalde in de zomer nog 500.000 euro om de 34-jarige bij STVV weg te halen, maar Mboyo haalde de voorbije maanden zelfs zelden de bank. Hij kwam in alle competities samen nog maar vier keer aan de aftrap: in de competitie tegen Cercle en KV Kortrijk, in de beker tegen amateurclub Belisia en in de overbodige laatste Conference League-wedstrijd tegen Flora Tallinn. Hij scoorde tot dusver twee keer.


LEES OOK: AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

Kan hij beter AA Gent verlaten?

Meest recent

Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

3
3
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

28
28
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

34
34
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

41
41
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

150
150
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

269
269
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

89
89
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

222
222
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

111
111
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

87
87
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

404
404
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

31
31
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

512
512
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

730
730
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

71
71
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

603
603
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

219
219
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1105
1105
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

119
119

Meer sportnieuws