'AA Gent vindt nog versterking in de Bundesliga'

door
'AA Gent vindt nog versterking in de Bundesliga'

AA Gent droomde na een serieuze opmars weer openlijk van deelname aan Play-Off I, maar die ambitie kreeg de jongste weken een knauw met vier gelijke spelen op een rij. De kern van Hein Vanhaezebrouck botste op zijn limieten, want door blessures en een corona-uitbraak was het voor de trainer in de laatste wedstrijden vaak puzzelen. Extra versterking bleek nog welkom en die is nu ook gevonden.


De spoeling bleek bijvoorbeeld behoorlijk dun in de defensie, want bij gebrek aan alternatieven moest Vanhaezebrouck de jongste weken beloften als Ibrahima Cissé (20) en Bram Lagae (18) op de bank zetten. De trainer krijgt er nu echter nog een extra optie bij, want Transfermarkt meldt dat Gent op het punt staat om zich te versterken met Jordan Torunarigha.

De 24-jarige linkspoot is een gewezen Duitse belofteninternational die al zijn hele carrière voor Hertha BSC speelt. Hij speelde er in totaal al 81 wedstrijden voor het A-elftal, waarin hij zes keer scoorde en vijf assists gaf. Dit seizoen komt hij echter minder aan de bak, met slechts zes basisplaatsen en één invalbeurt in de Bundesliga.

EXTRA OPTIE
Gent gaat Torunarigha nu voor de rest van het seizoen huren van de club uit Berlijn. Over een aankoopoptie wordt niets gemeld. Hij lijkt vooral een extra concurrent te gaan worden voor Bruno Godeau, die de voorbije weken steevast in de basis stond omdat hij de enige overgebleven linksvoetige verdediger in de kern was.


LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

24
24
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

80
80
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

153
153
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

164
164
België naar WK: buitenlandse pers smult van één Rode Duivel

Als de balletjes op vijf december in de trommel gaan voor de loting van de groepsfase op het WK ...

154
154
Domper op feestavond: Garcia clasht met Gilles De Bilde

De Rode Duivels gaan naar het WK 2026! Zoals verwacht werd de kwalificatie dinsdagavond verzilverd ...

563
563
Met nieuwe bondscoach naar WK? 'Vincent Mannaert aan zet'

De Rode Duivels zijn sinds dinsdagavond zeker van hun WK-ticket na een mooie gala-avond tegen ...

107
107
Duivel solliciteert meteen naar WK: "Verdien mijn plaats"

De Rode Duivels mogen naar het WK, zoveel is nu ook definitief duidelijk. De kwalificatie kon hen ...

219
219
Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

268
268
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

276
276
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

99
99
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

108
108
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

66
66
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

164
164
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

144
144
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

235
235
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

72
72
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

168
168
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

434
434
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

393
393
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

94
94
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

106
106
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

113
113
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

927
927
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

129
129

Meer sportnieuws