'Newcastle gooit met miljoenen voor Braziliaanse middenvelder'

door
'Newcastle gooit met miljoenen voor Braziliaanse middenvelder'

Newcastle United boekte vorige week een belangrijke overwinning tegen Leeds United in de Premier League. De Magpies staan nog altijd in de degradatiezone, maar kwamen met die zege tot op één punt van een veilige plaats.


Er zal wel nog heel hard moeten gewerkt worden in Noord-Engeland om het behoud veilig te stellen. De club speurt daarom druk de transfermarkt af op zoek naar versterkingen voor de komende maanden. Voor het middenveld zou de steenrijke club in Frankrijk willen gaan shoppen. Volgens de toonaangevende sportkrant L'Équipe heeft Newcastle 42,5 miljoen euro veil om verdediger Bruno Guimaraes weg te halen bij Olympique Lyon. Daar zou 8 miljoen euro bovenop komen als de club zich weet te redden in de Premier League.

De overgang zou zo goed als in kannen en kruiken zijn. De 24-jarige Braziliaan zou vandaag zijn medische testen afleggen, en daarna moet de deal afgerond worden. Newcastle toonde zich eerder al actief en wist al Kieran Trippier en Chris Wood te strikken. Daar zou nu dus een derde nieuw pion bijkomen. Of die versterkingen echter genoeg zullen zijn om het behoud te verzekeren, valt af te wachten.

SAOEDISCH GELD

Wat wel vaststaat, is dat Newcastle over schijnbaar onuitputtelijke financiële middelen beschikt. De club werd in een recent verleden namelijk overgenomen door een steenrijke Saoedische investeringsmaatschappij en werd daardoor naar verluidt de rijkste club ter wereld. De komende jaren willen de eigenaars zich ongetwijfeld een weg banen naar de Engelse en Europese top, maar nu moeten ze zich dus focussen op dringendere zaken: de redding in de Premier League.    


LEES OOK: Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Zal Newcastle zich redden?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

19
19
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

51
51
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

93
93
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

158
158
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

228
228
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

88
88
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

67
67
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

164
164
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

491
491
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

195
195
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

727
727
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

181
181
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

231
231
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

653
653
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

367
367
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

313
313
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

182
182
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

425
425
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

71
71
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws