'Newcastle gooit met miljoenen voor Braziliaanse middenvelder'

door
'Newcastle gooit met miljoenen voor Braziliaanse middenvelder'

Newcastle United boekte vorige week een belangrijke overwinning tegen Leeds United in de Premier League. De Magpies staan nog altijd in de degradatiezone, maar kwamen met die zege tot op één punt van een veilige plaats.


Er zal wel nog heel hard moeten gewerkt worden in Noord-Engeland om het behoud veilig te stellen. De club speurt daarom druk de transfermarkt af op zoek naar versterkingen voor de komende maanden. Voor het middenveld zou de steenrijke club in Frankrijk willen gaan shoppen. Volgens de toonaangevende sportkrant L'Équipe heeft Newcastle 42,5 miljoen euro veil om verdediger Bruno Guimaraes weg te halen bij Olympique Lyon. Daar zou 8 miljoen euro bovenop komen als de club zich weet te redden in de Premier League.

De overgang zou zo goed als in kannen en kruiken zijn. De 24-jarige Braziliaan zou vandaag zijn medische testen afleggen, en daarna moet de deal afgerond worden. Newcastle toonde zich eerder al actief en wist al Kieran Trippier en Chris Wood te strikken. Daar zou nu dus een derde nieuw pion bijkomen. Of die versterkingen echter genoeg zullen zijn om het behoud te verzekeren, valt af te wachten.

SAOEDISCH GELD

Wat wel vaststaat, is dat Newcastle over schijnbaar onuitputtelijke financiële middelen beschikt. De club werd in een recent verleden namelijk overgenomen door een steenrijke Saoedische investeringsmaatschappij en werd daardoor naar verluidt de rijkste club ter wereld. De komende jaren willen de eigenaars zich ongetwijfeld een weg banen naar de Engelse en Europese top, maar nu moeten ze zich dus focussen op dringendere zaken: de redding in de Premier League.    


LEES OOK: Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Zal Newcastle zich redden?

Meest recent

Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

0
0
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

16
16
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

20
20
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

31
31
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

22
22
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

32
32
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

70
70
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

25
25
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

69
69
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

43
43
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

162
162
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

323
323
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

43
43
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

187
187
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

36
36
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

61
61
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

95
95
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

92
92
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

567
567
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

253
253
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

175
175
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

157
157
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

329
329
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

91
91

Meer sportnieuws