Undav komt er goedkoop vanaf na gecontesteerde uitspraak

door
Undav komt er goedkoop vanaf na gecontesteerde uitspraak

Union SG zette gisteren een sterke prestatie neer op het veld van Club Brugge. De Brusselaars waren op de afspraak en konden misschien wel het meest aanspraak maken op de overwinning. Na de zege tegen KRC Genk hebben Felice Mazzu en co nu dus een tweede moeilijke horde genomen.


Maar er volgen er nog twee. Op de komende speeldag staat namelijk de Brusselse derby tegen RSC Anderlecht op het programma. In de eerste derby eerder dit seizoen trok Union nog aan het langste eind in het Lotto Park. Op de openingsspeeldag werd het toen 1-3, waarmee de Jupiler Pro League al meteen kennismaakte met de promovendus. Op speeldag 26 volgt dan weer een duel op Antwerp. Als Union ook daar ongeschonden uit komt, dan lijkt het zich echt wel te profileren als titelkandidaat nummer één.

UITSPRAAK UNDAV

Gisteren werd Club Brugge op eigen veld alvast op 0-0 gehouden. Geen reden tot ontevredenheid zou je denken bij de bezoekers, maar Deniz Undav was achteraf woedend. De spits was namelijk allesbehalve opgezet met de wedstrijdleiding en gaf aan het gevoel te hebben gehad tegen twaalf man te moeten spelen. Een uitspraak die niet zomaar voorbij ging.

Het Bondsparket besloot zich vandaag namelijk over de uitlatingen van Undav te buigen, lezen we bij Het Nieuwsblad. Tot een sanctie komt het (nog) niet, zegt Bondsprocureur Ebe Verhaeghen. "We hebben beslist om Undav een formele verwittiging te geven. Omdat hij een blanco strafblad heeft en het onmiddellijk na de match gebeurde. Met een duidelijke boodschap dat het niet voor herhaling vatbaar is. Anders zullen we hem wél vervolgen", klinkt het bij de krant. Undav kan wel nog een straf krijgen van de Pro League.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Moest hij gestraft worden?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

27
27
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

71
71
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

48
48
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

127
127
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

85
85
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

78
78
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

99
99
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

252
252
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

290
290
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

138
138
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

310
310
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

96
96
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

192
192
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws