Undav komt er goedkoop vanaf na gecontesteerde uitspraak

1022 stemmen
Undav komt er goedkoop vanaf na gecontesteerde uitspraak

Union SG zette gisteren een sterke prestatie neer op het veld van Club Brugge. De Brusselaars waren op de afspraak en konden misschien wel het meest aanspraak maken op de overwinning. Na de zege tegen KRC Genk hebben Felice Mazzu en co nu dus een tweede moeilijke horde genomen.


Maar er volgen er nog twee. Op de komende speeldag staat namelijk de Brusselse derby tegen RSC Anderlecht op het programma. In de eerste derby eerder dit seizoen trok Union nog aan het langste eind in het Lotto Park. Op de openingsspeeldag werd het toen 1-3, waarmee de Jupiler Pro League al meteen kennismaakte met de promovendus. Op speeldag 26 volgt dan weer een duel op Antwerp. Als Union ook daar ongeschonden uit komt, dan lijkt het zich echt wel te profileren als titelkandidaat nummer één.

UITSPRAAK UNDAV

Gisteren werd Club Brugge op eigen veld alvast op 0-0 gehouden. Geen reden tot ontevredenheid zou je denken bij de bezoekers, maar Deniz Undav was achteraf woedend. De spits was namelijk allesbehalve opgezet met de wedstrijdleiding en gaf aan het gevoel te hebben gehad tegen twaalf man te moeten spelen. Een uitspraak die niet zomaar voorbij ging.

Het Bondsparket besloot zich vandaag namelijk over de uitlatingen van Undav te buigen, lezen we bij Het Nieuwsblad. Tot een sanctie komt het (nog) niet, zegt Bondsprocureur Ebe Verhaeghen. "We hebben beslist om Undav een formele verwittiging te geven. Omdat hij een blanco strafblad heeft en het onmiddellijk na de match gebeurde. Met een duidelijke boodschap dat het niet voor herhaling vatbaar is. Anders zullen we hem wél vervolgen", klinkt het bij de krant. Undav kan wel nog een straf krijgen van de Pro League.

LEES OOK: 'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Moest hij gestraft worden?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

21
21
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

38
38
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

14
14
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

92
92
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

284
284
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

298
298
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

386
386
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

32
32
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1049
1049
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

111
111
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

414
414
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

156
156
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

83
83
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

120
120
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws