Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

door
Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

RSC Anderlecht liet zich op de afgelopen speeldag in eigen huis verrassen door Cercle Brugge. De Vereniging haalde het met 0-2 en blijft zo uitstekend op dreef. Ondertussen blijft het relatief stil op de transfermarkt bij Paars-Wit. Voorlopig werd enkel afscheid genomen van Taylor Harwood-Bellis en Nayel Mehssatou.


Ook Paul Mukairu - een oude bekende bij de recordkampioen - heeft een nieuw onderkomen gevonden. De Nigeriaan gaat aan de slag bij FC Kopenhagen. Dat maakt de club bekend op haar sociale mediakanalen. Het is nog niet bekend voor hoelang de 22-jarige winger getekend heeft in Denemarken. Zijn vorige club - Antalyaspor - zou zo'n 1,9 miljoen euro ontvangen. 

HUURPERIODE BIJ ANDERLECHT

Mukairu landde begin oktober 2020 bij Anderlecht. Hij werd toen tot het einde van dat seizoen gehuurd van Antalyaspor. Bij de Brusselaars liet Mukairu flarden van zijn potentieel zien. Hij kwam in totaal in 29 wedstrijden in actie. Daarin was hij goed voor vier goals en vier assists. Na het einde van het seizoen keerde hij terug naar Turkije.

Het was bij Antalyaspor dat Mukairu doorbrak als profvoetballer. De club had hem daarvoor weggehaald bij FC Heart Academy, een club uit zijn thuisland Nigeria. Hij kwam in Turkije eerst nog uit voor de U19 van Antalyaspor, maar mocht daarna aansluiten bij de grote jongens. Mukairu speelde er in totaal 53 duels (8 goals, 2 assists). Nu gaat hij zijn geluk dus beproeven bij FC Kopenhagen. Dat staat op dit moment op de tweede plaats in de Deense competitie, met twee punten achterstand op FC Midtjylland. 

𝙈𝙐𝙆𝘼𝙄𝙍𝙐 🇳🇬#fcklive pic.twitter.com/ES85XavrUf

— F.C. København (@FCKobenhavn) January 27, 2022

LEES OOK: Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zal hij het er goed doen?

Meest recent

Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

1
1
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

44
44
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

22
22
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

33
33
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

58
58
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

115
115
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

100
100
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

101
101
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

52
52
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

48
48
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

109
109
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

165
165
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

241
241
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

141
141
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

90
90
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

194
194
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

340
340
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

62
62
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

114
114
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

473
473
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

128
128
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

125
125
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

271
271
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

336
336
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

448
448

Meer sportnieuws