Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

door
Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

RSC Anderlecht liet zich op de afgelopen speeldag in eigen huis verrassen door Cercle Brugge. De Vereniging haalde het met 0-2 en blijft zo uitstekend op dreef. Ondertussen blijft het relatief stil op de transfermarkt bij Paars-Wit. Voorlopig werd enkel afscheid genomen van Taylor Harwood-Bellis en Nayel Mehssatou.


Ook Paul Mukairu - een oude bekende bij de recordkampioen - heeft een nieuw onderkomen gevonden. De Nigeriaan gaat aan de slag bij FC Kopenhagen. Dat maakt de club bekend op haar sociale mediakanalen. Het is nog niet bekend voor hoelang de 22-jarige winger getekend heeft in Denemarken. Zijn vorige club - Antalyaspor - zou zo'n 1,9 miljoen euro ontvangen. 

HUURPERIODE BIJ ANDERLECHT

Mukairu landde begin oktober 2020 bij Anderlecht. Hij werd toen tot het einde van dat seizoen gehuurd van Antalyaspor. Bij de Brusselaars liet Mukairu flarden van zijn potentieel zien. Hij kwam in totaal in 29 wedstrijden in actie. Daarin was hij goed voor vier goals en vier assists. Na het einde van het seizoen keerde hij terug naar Turkije.

Het was bij Antalyaspor dat Mukairu doorbrak als profvoetballer. De club had hem daarvoor weggehaald bij FC Heart Academy, een club uit zijn thuisland Nigeria. Hij kwam in Turkije eerst nog uit voor de U19 van Antalyaspor, maar mocht daarna aansluiten bij de grote jongens. Mukairu speelde er in totaal 53 duels (8 goals, 2 assists). Nu gaat hij zijn geluk dus beproeven bij FC Kopenhagen. Dat staat op dit moment op de tweede plaats in de Deense competitie, met twee punten achterstand op FC Midtjylland. 

𝙈𝙐𝙆𝘼𝙄𝙍𝙐 🇳🇬#fcklive pic.twitter.com/ES85XavrUf

— F.C. København (@FCKobenhavn) January 27, 2022

LEES OOK: Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Zal hij het er goed doen?

Meest recent

Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

68
68
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

103
103
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

138
138
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

66
66
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

82
82
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

207
207
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

142
142
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

51
51
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

308
308
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

239
239
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

119
119
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

397
397
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

88
88
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

766
766
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

266
266
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

213
213
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

162
162
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

364
364
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

142
142
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

128
128
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

82
82
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

422
422
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

282
282

Meer sportnieuws