Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

102 stemmen
Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

RSC Anderlecht liet zich op de afgelopen speeldag in eigen huis verrassen door Cercle Brugge. De Vereniging haalde het met 0-2 en blijft zo uitstekend op dreef. Ondertussen blijft het relatief stil op de transfermarkt bij Paars-Wit. Voorlopig werd enkel afscheid genomen van Taylor Harwood-Bellis en Nayel Mehssatou.


Ook Paul Mukairu - een oude bekende bij de recordkampioen - heeft een nieuw onderkomen gevonden. De Nigeriaan gaat aan de slag bij FC Kopenhagen. Dat maakt de club bekend op haar sociale mediakanalen. Het is nog niet bekend voor hoelang de 22-jarige winger getekend heeft in Denemarken. Zijn vorige club - Antalyaspor - zou zo'n 1,9 miljoen euro ontvangen. 

HUURPERIODE BIJ ANDERLECHT

Mukairu landde begin oktober 2020 bij Anderlecht. Hij werd toen tot het einde van dat seizoen gehuurd van Antalyaspor. Bij de Brusselaars liet Mukairu flarden van zijn potentieel zien. Hij kwam in totaal in 29 wedstrijden in actie. Daarin was hij goed voor vier goals en vier assists. Na het einde van het seizoen keerde hij terug naar Turkije.

Het was bij Antalyaspor dat Mukairu doorbrak als profvoetballer. De club had hem daarvoor weggehaald bij FC Heart Academy, een club uit zijn thuisland Nigeria. Hij kwam in Turkije eerst nog uit voor de U19 van Antalyaspor, maar mocht daarna aansluiten bij de grote jongens. Mukairu speelde er in totaal 53 duels (8 goals, 2 assists). Nu gaat hij zijn geluk dus beproeven bij FC Kopenhagen. Dat staat op dit moment op de tweede plaats in de Deense competitie, met twee punten achterstand op FC Midtjylland. 

𝙈𝙐𝙆𝘼𝙄𝙍𝙐 🇳🇬#fcklive pic.twitter.com/ES85XavrUf

— F.C. København (@FCKobenhavn) January 27, 2022

LEES OOK: Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Zal hij het er goed doen?

Meest recent

Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

15
15
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

359
359
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

17
17
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

148
148
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

119
119
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

314
314
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

328
328
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

278
278
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

66
66
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

90
90
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

154
154
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

82
82
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

84
84
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

185
185
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

154
154
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

126
126
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

245
245
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

491
491
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

309
309
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

145
145
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

39
39
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

177
177

Meer sportnieuws