Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

door
Mukairu (ex-Anderlecht) vindt mooie nieuwe club

RSC Anderlecht liet zich op de afgelopen speeldag in eigen huis verrassen door Cercle Brugge. De Vereniging haalde het met 0-2 en blijft zo uitstekend op dreef. Ondertussen blijft het relatief stil op de transfermarkt bij Paars-Wit. Voorlopig werd enkel afscheid genomen van Taylor Harwood-Bellis en Nayel Mehssatou.


Ook Paul Mukairu - een oude bekende bij de recordkampioen - heeft een nieuw onderkomen gevonden. De Nigeriaan gaat aan de slag bij FC Kopenhagen. Dat maakt de club bekend op haar sociale mediakanalen. Het is nog niet bekend voor hoelang de 22-jarige winger getekend heeft in Denemarken. Zijn vorige club - Antalyaspor - zou zo'n 1,9 miljoen euro ontvangen. 

HUURPERIODE BIJ ANDERLECHT

Mukairu landde begin oktober 2020 bij Anderlecht. Hij werd toen tot het einde van dat seizoen gehuurd van Antalyaspor. Bij de Brusselaars liet Mukairu flarden van zijn potentieel zien. Hij kwam in totaal in 29 wedstrijden in actie. Daarin was hij goed voor vier goals en vier assists. Na het einde van het seizoen keerde hij terug naar Turkije.

Het was bij Antalyaspor dat Mukairu doorbrak als profvoetballer. De club had hem daarvoor weggehaald bij FC Heart Academy, een club uit zijn thuisland Nigeria. Hij kwam in Turkije eerst nog uit voor de U19 van Antalyaspor, maar mocht daarna aansluiten bij de grote jongens. Mukairu speelde er in totaal 53 duels (8 goals, 2 assists). Nu gaat hij zijn geluk dus beproeven bij FC Kopenhagen. Dat staat op dit moment op de tweede plaats in de Deense competitie, met twee punten achterstand op FC Midtjylland. 

𝙈𝙐𝙆𝘼𝙄𝙍𝙐 🇳🇬#fcklive pic.twitter.com/ES85XavrUf

— F.C. København (@FCKobenhavn) January 27, 2022

LEES OOK: 'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zal hij het er goed doen?

Meest recent

Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

17
17
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

33
33
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

31
31
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

10
10
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

167
167
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

29
29
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

27
27
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

61
61
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

84
84
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

185
185
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

423
423
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

196
196
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

346
346
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

220
220
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

132
132
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

361
361
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

590
590
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

236
236
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

265
265
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

116
116
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

170
170
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

418
418
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

743
743
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

369
369
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

133
133

Meer sportnieuws