Origi alsnog weg bij Liverpool door topaankoop?

433 stemmen
Origi alsnog weg bij Liverpool door topaankoop?

Met de transferdeadline in zicht lijken er nog enkele stevige transfers in aantocht te zijn. Juventus staat op het punt om Dusan Vlahovic voor 75 miljoen euro weg te kapen bij Fiorentina, maar ook Liverpool lijkt nog van plan om stevig uit te halen. Gezien de onzekerheid over de toekomst van Mohamed Salah, Roberto Firmino en Sadio Mané willen de Reds hun aanval nog versterken.


Zowel Sky Sports als The Athletic melden dat Liverpool aan het doordrukken is om Luis Diaz nog voor het einde van de maand naar Anfield te halen. De Colombiaanse winger, aan wiens mouw Club Brugge drie jaar geleden nog trok, maakte de voorbije seizoenen indruk bij FC Porto en Liverpool zou bereid zijn om 60 miljoen euro neer te tellen voor zijn diensten.

De voorbije dagen toonde ook Tottenham interesse in de 25-jarige, maar die zou de voorkeur geven aan een overstap naar Anfield. Als de clubs de komende dagen nog een akkoord bereiken, lijkt hij zijn zin te gaan krijgen. En als Diaz effectief bij Liverpool zou neerstrijken, zou dat ook gevolgen kunnen hebben voor Divock Origi.

INTERESSE
De komst van Diaz zou immers een flinke investering zijn en daarom zou Liverpool nog enkele spelers van de hand willen doen. GOAL schuift daarvoor naast Nat Phillips en Takumi Minamino ook nog de naam van de Rode Duivel naar voor. Origi is sowieso in juni einde contract, maar bij een goed bod wil Liverpool hem nog deze maand laten vertrekken. Er zou alvast interesse zijn van verschillende clubs, onder wie Atalanta en Newcastle.


Moet Origi nog deze maand vertrekken?

Meest recent

Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

7
7
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

34
34
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

30
30
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

135
135
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

148
148
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

51
51
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

240
240
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

26
26
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

393
393
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

280
280
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

321
321
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

128
128
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

60
60
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

112
112
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

93
93
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

44
44
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

205
205
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

248
248
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

128
128
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

76
76
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

753
753
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

517
517
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

274
274
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

305
305
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

115
115

Meer sportnieuws