Origi alsnog weg bij Liverpool door topaankoop?

door
Origi alsnog weg bij Liverpool door topaankoop?

Met de transferdeadline in zicht lijken er nog enkele stevige transfers in aantocht te zijn. Juventus staat op het punt om Dusan Vlahovic voor 75 miljoen euro weg te kapen bij Fiorentina, maar ook Liverpool lijkt nog van plan om stevig uit te halen. Gezien de onzekerheid over de toekomst van Mohamed Salah, Roberto Firmino en Sadio Mané willen de Reds hun aanval nog versterken.


Zowel Sky Sports als The Athletic melden dat Liverpool aan het doordrukken is om Luis Diaz nog voor het einde van de maand naar Anfield te halen. De Colombiaanse winger, aan wiens mouw Club Brugge drie jaar geleden nog trok, maakte de voorbije seizoenen indruk bij FC Porto en Liverpool zou bereid zijn om 60 miljoen euro neer te tellen voor zijn diensten.

De voorbije dagen toonde ook Tottenham interesse in de 25-jarige, maar die zou de voorkeur geven aan een overstap naar Anfield. Als de clubs de komende dagen nog een akkoord bereiken, lijkt hij zijn zin te gaan krijgen. En als Diaz effectief bij Liverpool zou neerstrijken, zou dat ook gevolgen kunnen hebben voor Divock Origi.

INTERESSE
De komst van Diaz zou immers een flinke investering zijn en daarom zou Liverpool nog enkele spelers van de hand willen doen. GOAL schuift daarvoor naast Nat Phillips en Takumi Minamino ook nog de naam van de Rode Duivel naar voor. Origi is sowieso in juni einde contract, maar bij een goed bod wil Liverpool hem nog deze maand laten vertrekken. Er zou alvast interesse zijn van verschillende clubs, onder wie Atalanta en Newcastle.


LEES OOK: ‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Moet Origi nog deze maand vertrekken?

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

18
18
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

25
25
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

23
23
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

33
33
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

166
166
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

49
49
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

71
71
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

143
143
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

92
92
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

395
395
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

373
373
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

407
407
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

186
186
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

369
369
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

288
288
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

197
197
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

955
955
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

78
78
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

32
32
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

110
110
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

42
42
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

108
108
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

58
58
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

66
66
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

139
139

Meer sportnieuws