'Antwerp telt miljoenen neer voor eerste aanwinst'

621 stemmen
'Antwerp telt miljoenen neer voor eerste aanwinst'

Antwerp heeft zich tot dusver nog niet geroerd op de transfermarkt deze maand, maar daar zal nog verandering in komen. De Great Old liet donderdag met Robbe Quirynen al een overbodige speler vertrekken, want de jonge verdediger tekende bij Deinze. Nu staan ze ook nog op het punt om hun eerste versterking van de winter te halen.


Er komt immers nog een verse kracht bij in de defensie, want volgens Gazet van Antwerpen staat Antwerp dicht bij de komst van William Pacho. De 20-jarige verdediger uit Ecuador speelt nog in zijn thuisland bij Independiente del Valle, maar gaat nu dus zijn eerste avontuur in Europa aan. Hij was ook in de zomer al in beeld op de Bosuil, maar toen werd nog gekozen voor Engels, Almeida en Dessoleil als nieuwe verdedigers.

De voorbije weken stelden ze echter vast dat ze nog wat snelheid achterin konden gebruiken en zo kwam Pacho opnieuw in beeld. In de zomer was Antwerp nog bereid om 3 miljoen euro te betalen, maar die prijs zal nu mogelijk wat zakken. Door een blessure kwam de jongeling de voorbije maanden niet al te veel in actie. Bovendien is het niet duidelijk of er nog steeds interesse is van Wolfsburg en Mönchengladbach, die in de zomer ook op zijn komst aasden.

TOEKOMST
De komst van Pacho betekent niet noodzakelijk dat er nog vertrekkers zullen zijn bij Antwerp, want de Ecuadoraan lijkt vooral een toekomstgerichte aankoop te zijn. Hij is immers nog jong en zal een aanpassingsperiode nodig hebben. Gezien de aanwezigheid van voldoende ervaren verdedigers kan hij de komende maanden dus in de luwte wennen aan het Europese voetbal.

LEES OOK: Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Goede aankoop van Antwerp?

Meest recent

Malinwa hakt knopen door: meubelstuk neemt afscheid

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

6
6
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

56
56
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

36
36
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

140
140
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

62
62
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

53
53
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

134
134
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

28
28
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

362
362
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

30
30
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

139
139
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

178
178
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

136
136
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

75
75
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

60
60
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

322
322
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

30
30
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

120
120
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

224
224
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

700
700
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

618
618
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

72
72
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

622
622

Meer sportnieuws