'Antwerp telt miljoenen neer voor eerste aanwinst'

621 stemmen
'Antwerp telt miljoenen neer voor eerste aanwinst'

Antwerp heeft zich tot dusver nog niet geroerd op de transfermarkt deze maand, maar daar zal nog verandering in komen. De Great Old liet donderdag met Robbe Quirynen al een overbodige speler vertrekken, want de jonge verdediger tekende bij Deinze. Nu staan ze ook nog op het punt om hun eerste versterking van de winter te halen.


Er komt immers nog een verse kracht bij in de defensie, want volgens Gazet van Antwerpen staat Antwerp dicht bij de komst van William Pacho. De 20-jarige verdediger uit Ecuador speelt nog in zijn thuisland bij Independiente del Valle, maar gaat nu dus zijn eerste avontuur in Europa aan. Hij was ook in de zomer al in beeld op de Bosuil, maar toen werd nog gekozen voor Engels, Almeida en Dessoleil als nieuwe verdedigers.

De voorbije weken stelden ze echter vast dat ze nog wat snelheid achterin konden gebruiken en zo kwam Pacho opnieuw in beeld. In de zomer was Antwerp nog bereid om 3 miljoen euro te betalen, maar die prijs zal nu mogelijk wat zakken. Door een blessure kwam de jongeling de voorbije maanden niet al te veel in actie. Bovendien is het niet duidelijk of er nog steeds interesse is van Wolfsburg en Mönchengladbach, die in de zomer ook op zijn komst aasden.

TOEKOMST
De komst van Pacho betekent niet noodzakelijk dat er nog vertrekkers zullen zijn bij Antwerp, want de Ecuadoraan lijkt vooral een toekomstgerichte aankoop te zijn. Hij is immers nog jong en zal een aanpassingsperiode nodig hebben. Gezien de aanwezigheid van voldoende ervaren verdedigers kan hij de komende maanden dus in de luwte wennen aan het Europese voetbal.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Goede aankoop van Antwerp?

Meest recent

Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

57
57
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

63
63
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

132
132
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

75
75
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

103
103
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

99
99
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

710
710
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1033
1033
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

66
66
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

490
490
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

151
151
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

286
286
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

602
602
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

154
154
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

141
141
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

341
341
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

209
209
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

213
213
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

249
249
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

767
767
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

512
512
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

611
611
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

278
278
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

297
297

Meer sportnieuws