Mazzu zag groot teken van respect bij Club Brugge

door
Mazzu zag groot teken van respect bij Club Brugge

De topper tussen Club Brugge en Union heeft donderdagavond niet alle verwachtingen kunnen inlossen. In het Jan Breydelstadion vielen er uiteindelijk geen doelpunten, waardoor in het klassement het status quo behouden blijft. Union blijft ruim leider met negen punten voorsprong op Club en heeft inmiddels al tien punten meer dan Antwerp.


Na twee toppers pronkt Union met vier op zes en heeft het zijn titelkansen dus zeker gaaf gehouden. Daardoor bevestigt de promovendus zijn status als titelkandidaat nummer één en dat is ook bij andere clubs alsmaar meer te merken. Zo kwam Club Brugge-trainer Alfred Schreuder voor de wedstrijd al met grote lof en ook tijdens de match zag Felice Mazzu een compliment voor zijn ploeg.

"Zonder zo’n ‘grote’ keeper als Mignolet hadden we vandaag gewonnen. Dat hier op Club komen doen, de kampioen, da’s sterk. We waren ook wat vermoeid door de opeenstapeling van wedstrijden", stelde de trainer van Union vast bij Het Laatste Nieuws. "Als je de kansen mist, moet je zorgen dat je niet verliest. Dat is ook niet gebeurd We hebben de nul gehouden, dus chapeau voor de spelers. Er was respect voor ons, dat bewees de inbreng van Balanta."

BIJSTUREN
Schreuder moest bij Club Brugge immers halfweg al bijsturen met een defensieve wissel. Daarbij liet hij sterspeler Noa Lang in de kleedkamer om met Eder Balanta een extra middenvelder in de ploeg te brengen. Het is een teken dat Blauw-Zwart in de eerste helft maar moeilijk vat kreeg op het snedig counterende Union.

LEES OOK: Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Was dat een teken van respect voor Union?

Meest recent

'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

3
3
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

33
33
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

49
49
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

204
204
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

239
239
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

147
147
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

185
185
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

175
175
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

94
94
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

110
110
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

56
56
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

158
158
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

440
440
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

355
355
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

261
261
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

129
129
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

414
414
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

793
793
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

276
276
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

220
220
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

171
171
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

403
403
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

152
152
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

132
132

Meer sportnieuws