Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

door
Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

Een naam die de afgelopen weken druk de ronde deed in de Belgische geruchtenmolen is die van Bryan Reynolds. De 20-jarige rechtsachter leek even het onderwerp van een prestigestrijd tussen Anderlecht en Club Brugge, alvorens na een lange saga te verhuizen richting ... KV Kortrijk.


Zondag maakt de jonge Amerikaan mogelijk zijn debuut bij de Kerels, uitgerekend tegen Blauw-Zwart. Dat trok vooral vorige zomer, toen Reynolds echter voor net geen zeven miljoen naar AS Roma trok, stevig aan zijn mouw. "Ik had veel opties. Club Brugge had vergaande interesse in me. Misschien was het achteraf gezien een betere keuze geweest, maar ik wou het op het hoogste niveau proberen", geeft de nieuwkomer in onze competitie toe aan Het Laatste Nieuws.

Daarbij verklapt Reynolds, die op huurbasis neerstreek in Kortrijk, in één klap nog steeds te azen op zijn doorbraak in Rome. Alleen een uitleenbeurt zonder aankoopoptie leek deze winter dan ook aan de orde, een constructie waar Anderlecht gerust oren naar had. "De hoofdscout van Anderlecht is in Rome geweest en ze wilden me er graag bij, maar Michael Murillo moest eerst vertrekken. Uiteindelijk bleef hij en zocht ik een club waar ik zeker ging spelen", aldus Reynolds.

MATA & MURILLO
Of ook Club Brugge een nieuwe poging waagde in januari wordt dan weer niet bevestigd, maar gezien de vermeende interesse van AS Monaco in Clinton Mata – die net als Murillo voorlopig gewoon op post bleef – speelde zich in Jan Breydel allicht ongeveer hetzelfde scenario af. Zondag krijgt Reynolds, die in het Guldensporenstadion het vertrek van Gilles Dewaele naar Standard moet opvangen, alvast een uitgelezen kans om zich nog eens te tonen aan de landskampioen.



LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Wie had volgens u meer moeten doordrukken voor Reynolds?

Meest recent

'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

92
92
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

174
174
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

231
231
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

60
60
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

37
37
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

61
61
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

160
160
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

61
61
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

272
272
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

164
164
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

50
50
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

133
133
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

179
179
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

74
74
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

138
138
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

417
417
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

125
125
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

113
113
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

104
104
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

195
195
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

150
150
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

241
241
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

114
114
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

777
777
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

119
119

Meer sportnieuws