Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

door
Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

Een naam die de afgelopen weken druk de ronde deed in de Belgische geruchtenmolen is die van Bryan Reynolds. De 20-jarige rechtsachter leek even het onderwerp van een prestigestrijd tussen Anderlecht en Club Brugge, alvorens na een lange saga te verhuizen richting ... KV Kortrijk.


Zondag maakt de jonge Amerikaan mogelijk zijn debuut bij de Kerels, uitgerekend tegen Blauw-Zwart. Dat trok vooral vorige zomer, toen Reynolds echter voor net geen zeven miljoen naar AS Roma trok, stevig aan zijn mouw. "Ik had veel opties. Club Brugge had vergaande interesse in me. Misschien was het achteraf gezien een betere keuze geweest, maar ik wou het op het hoogste niveau proberen", geeft de nieuwkomer in onze competitie toe aan Het Laatste Nieuws.

Daarbij verklapt Reynolds, die op huurbasis neerstreek in Kortrijk, in één klap nog steeds te azen op zijn doorbraak in Rome. Alleen een uitleenbeurt zonder aankoopoptie leek deze winter dan ook aan de orde, een constructie waar Anderlecht gerust oren naar had. "De hoofdscout van Anderlecht is in Rome geweest en ze wilden me er graag bij, maar Michael Murillo moest eerst vertrekken. Uiteindelijk bleef hij en zocht ik een club waar ik zeker ging spelen", aldus Reynolds.

MATA & MURILLO
Of ook Club Brugge een nieuwe poging waagde in januari wordt dan weer niet bevestigd, maar gezien de vermeende interesse van AS Monaco in Clinton Mata – die net als Murillo voorlopig gewoon op post bleef – speelde zich in Jan Breydel allicht ongeveer hetzelfde scenario af. Zondag krijgt Reynolds, die in het Guldensporenstadion het vertrek van Gilles Dewaele naar Standard moet opvangen, alvast een uitgelezen kans om zich nog eens te tonen aan de landskampioen.



LEES OOK: KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

Wie had volgens u meer moeten doordrukken voor Reynolds?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

27
27
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

34
34
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

33
33
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

51
51
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

47
47
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

202
202
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

50
50
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

215
215
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

94
94
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

40
40
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

328
328
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

137
137
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

373
373
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

473
473
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

304
304
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

122
122
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

133
133
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

194
194
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

327
327
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

318
318
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

281
281
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

899
899
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

472
472

Meer sportnieuws