Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

275 stemmen
Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

Een naam die de afgelopen weken druk de ronde deed in de Belgische geruchtenmolen is die van Bryan Reynolds. De 20-jarige rechtsachter leek even het onderwerp van een prestigestrijd tussen Anderlecht en Club Brugge, alvorens na een lange saga te verhuizen richting ... KV Kortrijk.


Zondag maakt de jonge Amerikaan mogelijk zijn debuut bij de Kerels, uitgerekend tegen Blauw-Zwart. Dat trok vooral vorige zomer, toen Reynolds echter voor net geen zeven miljoen naar AS Roma trok, stevig aan zijn mouw. "Ik had veel opties. Club Brugge had vergaande interesse in me. Misschien was het achteraf gezien een betere keuze geweest, maar ik wou het op het hoogste niveau proberen", geeft de nieuwkomer in onze competitie toe aan Het Laatste Nieuws.

Daarbij verklapt Reynolds, die op huurbasis neerstreek in Kortrijk, in één klap nog steeds te azen op zijn doorbraak in Rome. Alleen een uitleenbeurt zonder aankoopoptie leek deze winter dan ook aan de orde, een constructie waar Anderlecht gerust oren naar had. "De hoofdscout van Anderlecht is in Rome geweest en ze wilden me er graag bij, maar Michael Murillo moest eerst vertrekken. Uiteindelijk bleef hij en zocht ik een club waar ik zeker ging spelen", aldus Reynolds.

MATA & MURILLO
Of ook Club Brugge een nieuwe poging waagde in januari wordt dan weer niet bevestigd, maar gezien de vermeende interesse van AS Monaco in Clinton Mata – die net als Murillo voorlopig gewoon op post bleef – speelde zich in Jan Breydel allicht ongeveer hetzelfde scenario af. Zondag krijgt Reynolds, die in het Guldensporenstadion het vertrek van Gilles Dewaele naar Standard moet opvangen, alvast een uitgelezen kans om zich nog eens te tonen aan de landskampioen.



LEES OOK: Rondje JPL: Anderlecht legt verdediger vast, drama treft Charleroi

Wie had volgens u meer moeten doordrukken voor Reynolds?

Meest recent

De Mil kan teleurstelling niet verbergen: "Heel jammer"

AA Gent en KRC Genk spelen zondag een finale voor een Europese ticket. Het moet hun matige Belgische ...

8
8
Hayen toont tanden: “Wij gaan ons niet verstoppen”

KRC Genk moet zijn seizoen proberen te redden tegen AA Gent. Een zege zou hen alsnog een Europees ...

15
15
'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

37
37
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

123
123
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

56
56
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

173
173
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

359
359
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

465
465
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

247
247
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

227
227
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

333
333
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

43
43
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

129
129
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Neymar werd geselecteerd door Carlo Ancelotti voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

62
62
Evenepoel onthult transfer die niemand kende

Remco Evenepoel is nu wereldbekend door het wielrennen, maar in het verleden werd hij in de ...

124
124
Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Aleksandar Stankovic was dit seizoen één van de grote revelaties op het middenveld van ...

317
317
‘Gheysens hakt knopen door: onrust bij Antwerp groeit'

Paul Gheysens en Royal Antwerp FC zitten in de problemen. Eerder op de dag kwam het nieuws naar ...

276
276
'Droomtransfer De Busser krijgt alsmaar meer vorm'

Het seizoen is amper voorbij, maar de transferzomer komt al helemaal op gang. Sommige spelers waren ...

62
62
Seizoensafsluiter op krukken: ook Gent gehavend voor barrage

Het Belgische voetbalseizoen wordt zondag afgesloten met een barragematch tussen AA Gent en KRC ...

235
235
Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

Voor Beerschot eindigde het seizoen met een domper. De Mannekes streden het hele seizoen met KV ...

198
198
Vader Stankovic zet transferdossier helemaal op zijn kop

Bij Club Brugge zullen ze in de komende twee weken vernemen of Aleksandar Stankovic al dan niet ...

1324
1324
'Bounida ziet transfer in het water vallen'

Voor Rayane Bounida werd het afgelopen seizoen het jaar van de grote doorbraak. Het toptalent ...

121
121
'Financiële problemen Antwerp: belangrijke pion stapt op'

Voor Antwerp dreigt het alweer een moeilijke zomer te worden. De Great Old moet zijn spelerskern ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Monsteraanbiedingen Club, nieuwe coach Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Union SG zet icoon Burgess onder druk: “Nu of nooit”

Union SG pakte dit seizoen de beker en werd tweede in de competitie. De Brusselse club blijft ...

203
203

Meer sportnieuws