Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

275 stemmen
Reynolds (KV Kortrijk) verklaart 'njet' aan RSCA & Club

Een naam die de afgelopen weken druk de ronde deed in de Belgische geruchtenmolen is die van Bryan Reynolds. De 20-jarige rechtsachter leek even het onderwerp van een prestigestrijd tussen Anderlecht en Club Brugge, alvorens na een lange saga te verhuizen richting ... KV Kortrijk.


Zondag maakt de jonge Amerikaan mogelijk zijn debuut bij de Kerels, uitgerekend tegen Blauw-Zwart. Dat trok vooral vorige zomer, toen Reynolds echter voor net geen zeven miljoen naar AS Roma trok, stevig aan zijn mouw. "Ik had veel opties. Club Brugge had vergaande interesse in me. Misschien was het achteraf gezien een betere keuze geweest, maar ik wou het op het hoogste niveau proberen", geeft de nieuwkomer in onze competitie toe aan Het Laatste Nieuws.

Daarbij verklapt Reynolds, die op huurbasis neerstreek in Kortrijk, in één klap nog steeds te azen op zijn doorbraak in Rome. Alleen een uitleenbeurt zonder aankoopoptie leek deze winter dan ook aan de orde, een constructie waar Anderlecht gerust oren naar had. "De hoofdscout van Anderlecht is in Rome geweest en ze wilden me er graag bij, maar Michael Murillo moest eerst vertrekken. Uiteindelijk bleef hij en zocht ik een club waar ik zeker ging spelen", aldus Reynolds.

MATA & MURILLO
Of ook Club Brugge een nieuwe poging waagde in januari wordt dan weer niet bevestigd, maar gezien de vermeende interesse van AS Monaco in Clinton Mata – die net als Murillo voorlopig gewoon op post bleef – speelde zich in Jan Breydel allicht ongeveer hetzelfde scenario af. Zondag krijgt Reynolds, die in het Guldensporenstadion het vertrek van Gilles Dewaele naar Standard moet opvangen, alvast een uitgelezen kans om zich nog eens te tonen aan de landskampioen.



LEES OOK: Leko kampt met kopzorgen na zomerstage Club Brugge

Wie had volgens u meer moeten doordrukken voor Reynolds?

Meest recent

'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

72
72
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

27
27
'Tolu maakt zeer opmerkelijke transfer'

Een jaar geleden werd Tolu Arokodare nog de duurste uitgaande transfer ooit van KRC Genk, dat zijn ...

64
64
OHL verrast en haalt coach uit 1B aan boord

OH Leuven blikt terug op enkele tegenvallende seizoenen en gooit het deze zomer daarom weer over een ...

30
30
'Akkoord op tafel: Club verliest volgende sterkhouder'

Bij Club Brugge wisten ze dat ze zich deze zomer moesten opmaken voor het vertrek van verschillende ...

371
371
'Straffe transfer De Bruyne in de maak'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en Kevin De ...

204
204
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'

STVV kijkt vol spanning uit naar zijn Europese avontuur van de volgende maanden, want na de knappe ...

102
102
'Charleroi houdt voet bij stuk: 7 miljoen geweigerd'

Charleroi hoopt dit seizoen op wat stabiliteit na een bewogen jaar, met onder meer twee ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

163
163
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

59
59
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

101
101
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

114
114
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

400
400
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

52
52
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

139
139
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

185
185
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

60
60
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

230
230
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

573
573
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

178
178
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

173
173
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

771
771
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

2098
2098
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

251
251
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

235
235

Meer sportnieuws