Aanvoerder Sanusi schat overlevingskansen Beerschot in

door
Aanvoerder Sanusi schat overlevingskansen Beerschot in

De kans dat Beerschot volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League speelt, is na woensdagavond weer een pak kleiner geworden. De Ratten leden immers een pijnlijke nederlaag in de kelderkraker tegen Seraing, want ze gingen met 2-1 de boot in in het Stade du Pairay. In plaats van de kloof met de voorlaatste plaats terug te brengen tot vier punten, kijkt Beerschot nu al tegen een achterstand van tien punten aan.


Daarmee lijkt het stilaan met anderhalf been in 1B te staan, want die kloof nog dichten lijkt een schier onmogelijke opdracht. Beerschot heeft nog elf wedstrijden om elf punten meer te pakken dan Seraing, want bij een gelijke stand zou dat meer wedstrijden gewonnen hebben. Gezien het feit dat de Ratten amper twaalf punten wisten te puren uit hun eerste 23 matchen en Seraing wellicht ook nog punten zal pakken, lijkt dat niet meteen realistisch te zijn.

Desondanks weigert aanvoerder Ryan Sanusi de handdoek in de ring te gooien. "Je gaat vol voor de 3 punten, want dat was het enige dat ons kon helpen, maar jammer genoeg staan we hier weer zonder punten. Ik denk dat we alles gegeven hebben, maar het was niet goed genoeg", zucht de middenvelder bij Sporza. "We staan hier met lege handen, maar ik geef niet op. We gaan gewoon door naar zaterdag en proberen dan die punten te pakken. 10 punten achterstand is heel veel, maar zo lang het mathematisch mogelijk is, moet je er voor gaan."

PROGRAMMA
Een andere bezwarende factor voor Beerschot is dat het nog een vrij pittig programma voor de boeg heeft. Komend weekend volgt een nieuwe kelderkraker tegen nummer zestien Zulte Waregem, maar in zijn laatste elf matchen treft Beerschot maar liefst acht ploegen die in de top negen van het klassement staan. Enkel Anderlecht komen ze niet meer tegen.

LEES OOK: Groot nieuws uit onverwachte hoek: Marc Degryse pakt uit

Trending:

'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

Is de redding nog mogelijk voor Beerschot?

Meest recent

'Kleedkamer op scherp: RSCA riskeert bom met toptransfer'

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

18
18
Transfers Jupiler Pro League: deze 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

145
145
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

38
38
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

197
197
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

211
211
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

91
91
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

472
472
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

586
586
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

171
171
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

99
99
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

568
568
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

56
56
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1223
1223
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

343
343
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

967
967
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

373
373
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

647
647
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

547
547
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

231
231
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

82
82
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

679
679
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

677
677
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

303
303
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

339
339
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1412
1412

Meer sportnieuws