Aanvoerder Sanusi schat overlevingskansen Beerschot in

door
Aanvoerder Sanusi schat overlevingskansen Beerschot in

De kans dat Beerschot volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League speelt, is na woensdagavond weer een pak kleiner geworden. De Ratten leden immers een pijnlijke nederlaag in de kelderkraker tegen Seraing, want ze gingen met 2-1 de boot in in het Stade du Pairay. In plaats van de kloof met de voorlaatste plaats terug te brengen tot vier punten, kijkt Beerschot nu al tegen een achterstand van tien punten aan.


Daarmee lijkt het stilaan met anderhalf been in 1B te staan, want die kloof nog dichten lijkt een schier onmogelijke opdracht. Beerschot heeft nog elf wedstrijden om elf punten meer te pakken dan Seraing, want bij een gelijke stand zou dat meer wedstrijden gewonnen hebben. Gezien het feit dat de Ratten amper twaalf punten wisten te puren uit hun eerste 23 matchen en Seraing wellicht ook nog punten zal pakken, lijkt dat niet meteen realistisch te zijn.

Desondanks weigert aanvoerder Ryan Sanusi de handdoek in de ring te gooien. "Je gaat vol voor de 3 punten, want dat was het enige dat ons kon helpen, maar jammer genoeg staan we hier weer zonder punten. Ik denk dat we alles gegeven hebben, maar het was niet goed genoeg", zucht de middenvelder bij Sporza. "We staan hier met lege handen, maar ik geef niet op. We gaan gewoon door naar zaterdag en proberen dan die punten te pakken. 10 punten achterstand is heel veel, maar zo lang het mathematisch mogelijk is, moet je er voor gaan."

PROGRAMMA
Een andere bezwarende factor voor Beerschot is dat het nog een vrij pittig programma voor de boeg heeft. Komend weekend volgt een nieuwe kelderkraker tegen nummer zestien Zulte Waregem, maar in zijn laatste elf matchen treft Beerschot maar liefst acht ploegen die in de top negen van het klassement staan. Enkel Anderlecht komen ze niet meer tegen.

LEES OOK: Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Is de redding nog mogelijk voor Beerschot?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

44
44
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

18
18
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

37
37
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

33
33
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

81
81
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

26
26
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

54
54
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

192
192
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1168
1168
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

121
121
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

47
47
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

151
151
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

307
307
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

67
67
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

125
125
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

43
43
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

168
168
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

90
90
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

324
324
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

72
72
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

87
87
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

95
95

Meer sportnieuws