Cullen ziet groot pijnpunt bij Anderlecht

door
Cullen ziet groot pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor met 0-2 van Cercle Brugge. Een nederlaag die hard aankwam in Brussel. De Ierse middenvelder Josh Cullen viel weinig te verwijten, maar hij zag ook dat RSCA een zeer moeilijke avond kende.


"Toen we met een man minder vielen, wisten we dat het een moeilijke opdracht zou worden. In de eerste helft gingen we er nog goed mee om en hadden we een paar halve kansen, maar in de tweede helft was de kwaliteit aan de bal onvoldoende. Het is moeilijk als je met 10 speelt tegen een ploeg in vorm. Het was lastig om nog kansen te creëren. We moeten nu de rug rechten. Wij hebben een goede reeks neergezet, deze ene nederlaag gaat ons seizoen niet bepalen. Zondag gaan we weer voor de drie punten tegen Union", zei hij aan Sporza.

AANVALLERS

Defensief deed Anderlecht het best goed na de rode kaart van Wesley Hoedt. Het gaf zeer weinig weg, tot Robbi Matondo in de 68ste minuut, bij de eerste mogelijkheid van Cercle Brugge in de tweede helft, op enig mooie wijze de 0-1 maakte. Nadien was het game over.

Bij Anderlecht zaten vooral de aanvallende mensen niet in de match. Yari Verschaeren en Lior Refaelov zorgden nog voor wat aanvallende impulsen, maar Joshua Zirkzee en Francis Amuzu kenden een zeer matige match. De twee raakten amper een bal goed en werden terecht gewisseld. Bij Anderlecht liet op aanvallend vlak vooral Mario Stroeykens een goede indruk achter. Al bestaat de kans dat hij weldra weer zakt in de pikorde, want Christian Kouamé keert eerstdaags terug van de Afrika Cup.

LEES OOK: RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Gaat RSCA punten pakken bij Union?

Meest recent

KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

3
3
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

51
51
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

70
70
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

50
50
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

33
33
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

351
351
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

149
149
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

57
57
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

103
103
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

105
105
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

118
118
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

142
142
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

79
79
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

95
95
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

62
62
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

167
167
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

155
155
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

184
184
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

336
336
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

172
172
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

115
115
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

380
380
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

229
229
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 6M-toptransfer'

Club Brugge kijkt deze winter nadrukkelijk naar versterking. Intern ligt één dossier ...

662
662
'Verrassende bliksemterugkeer Carrasco naar Europa'

Voor Yannick Carrasco lijkt zijn carrière bij de Rode Duivels er stilaan op te zitten. De ...

138
138

Meer sportnieuws