"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven"

door

Bij Club Brugge krijgt de jeugd meer en meer speelkansen, maar de echte doorbraak wist voorlopig enkel Charles De Ketelaere te bewerkstelligen. Heel veel jonkies geraken zelfs niet tot het eerste elftal en verdwijnen via de achterdeur. Eén van hen is Siemen Voet.


De centrale verdediger brak niet door bij Club Brugge. Hij koos dan maar een ander pad. Hij werd eerst uitgeleend aan Roeselare, waar hij het bijzonder goed deed. Voet keerde terug naar Club, maar daar zag Philippe Clement het niet zitten in hem. Voet verkaste naar KV Mechelen, ook op huurbasis. Hij begon er goed, maar verloor na enkele mindere prestaties zijn plek. KVM besliste om hem niet aan te kopen.

TERUGKEER

Zoals zo vaak trekken jonge Belgen naar Nederland om daar dan wél boven water te komen. PEC Zwolle, dat eerder al Manuel Benson er weer bovenop kreeg, plukte Voet afgelopen zomer definitief weg. De club presteert echter slecht en staat troosteloos laatste. Voet is er ondertussen wel een vaste waarde geworden. Hij hoopt stiekem op een dag terug te keren naar ‘zijn’ Club Brugge.

"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven, maar die knop heb ik omgedraaid. Mocht ik ooit kunnen terugkeren naar Club Brugge, zou me dat gelukkig maken. Maar gebeurt het niet, zal ik daar ook mee kunnen leven”, zegt hij in Humo. Voet is nog altijd maar 21 jaar en ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Zwolle. Stilaan tijd voor een tweede kans in de Jupiler Pro League?

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Zal hij ooit terugkeren naar Club?

Meest recent

Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

25
25
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

59
59
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

70
70
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

353
353
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

187
187
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

109
109
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

34
34
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

37
37
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

144
144
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

141
141
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

474
474
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

108
108
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

201
201
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

44
44
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

152
152
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

147
147
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

348
348
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

147
147
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

98
98
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

407
407
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

156
156
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

174
174
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

352
352
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

491
491

Meer sportnieuws