"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven"

door

Bij Club Brugge krijgt de jeugd meer en meer speelkansen, maar de echte doorbraak wist voorlopig enkel Charles De Ketelaere te bewerkstelligen. Heel veel jonkies geraken zelfs niet tot het eerste elftal en verdwijnen via de achterdeur. Eén van hen is Siemen Voet.


De centrale verdediger brak niet door bij Club Brugge. Hij koos dan maar een ander pad. Hij werd eerst uitgeleend aan Roeselare, waar hij het bijzonder goed deed. Voet keerde terug naar Club, maar daar zag Philippe Clement het niet zitten in hem. Voet verkaste naar KV Mechelen, ook op huurbasis. Hij begon er goed, maar verloor na enkele mindere prestaties zijn plek. KVM besliste om hem niet aan te kopen.

TERUGKEER

Zoals zo vaak trekken jonge Belgen naar Nederland om daar dan wél boven water te komen. PEC Zwolle, dat eerder al Manuel Benson er weer bovenop kreeg, plukte Voet afgelopen zomer definitief weg. De club presteert echter slecht en staat troosteloos laatste. Voet is er ondertussen wel een vaste waarde geworden. Hij hoopt stiekem op een dag terug te keren naar ‘zijn’ Club Brugge.

"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven, maar die knop heb ik omgedraaid. Mocht ik ooit kunnen terugkeren naar Club Brugge, zou me dat gelukkig maken. Maar gebeurt het niet, zal ik daar ook mee kunnen leven”, zegt hij in Humo. Voet is nog altijd maar 21 jaar en ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Zwolle. Stilaan tijd voor een tweede kans in de Jupiler Pro League?

LEES OOK: ‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Zal hij ooit terugkeren naar Club?

Meest recent

‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

37
37
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

8
8
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

30
30
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

27
27
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

102
102
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

162
162
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

310
310
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

273
273
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

714
714
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

389
389
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

852
852
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

512
512
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

536
536
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

467
467
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

153
153
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

168
168
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

348
348
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

174
174
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

600
600
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

201
201
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

357
357
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

669
669
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

211
211
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

118
118

Meer sportnieuws