"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven"

436

Bij Club Brugge krijgt de jeugd meer en meer speelkansen, maar de echte doorbraak wist voorlopig enkel Charles De Ketelaere te bewerkstelligen. Heel veel jonkies geraken zelfs niet tot het eerste elftal en verdwijnen via de achterdeur. Eén van hen is Siemen Voet.


De centrale verdediger brak niet door bij Club Brugge. Hij koos dan maar een ander pad. Hij werd eerst uitgeleend aan Roeselare, waar hij het bijzonder goed deed. Voet keerde terug naar Club, maar daar zag Philippe Clement het niet zitten in hem. Voet verkaste naar KV Mechelen, ook op huurbasis. Hij begon er goed, maar verloor na enkele mindere prestaties zijn plek. KVM besliste om hem niet aan te kopen.

TERUGKEER

Zoals zo vaak trekken jonge Belgen naar Nederland om daar dan wél boven water te komen. PEC Zwolle, dat eerder al Manuel Benson er weer bovenop kreeg, plukte Voet afgelopen zomer definitief weg. De club presteert echter slecht en staat troosteloos laatste. Voet is er ondertussen wel een vaste waarde geworden. Hij hoopt stiekem op een dag terug te keren naar ‘zijn’ Club Brugge.

"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven, maar die knop heb ik omgedraaid. Mocht ik ooit kunnen terugkeren naar Club Brugge, zou me dat gelukkig maken. Maar gebeurt het niet, zal ik daar ook mee kunnen leven”, zegt hij in Humo. Voet is nog altijd maar 21 jaar en ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Zwolle. Stilaan tijd voor een tweede kans in de Jupiler Pro League?

LEES OOK: Leko geeft signaal met wissel, rotaties in basiself STVV

Zal hij ooit terugkeren naar Club?

Meest recent

Drie goals, twee rode kaarten: Genk wint na hoofdrol Epolo

KRC Genk heeft zondagmiddag een belangrijke thuisoverwinning geboekt: 2-1. Tegen Standard speelden ...

33
33
Leko geeft signaal met wissel, rotaties in basiself STVV

De Belgische deelnemers aan de Europese competities is geen moment rust gegund. Club Brugge en STVV ...

46
46
Totaal verrassende kampioen? "Waarom wij niet?"

De Jupiler Pro League is ondertussen al aan zijn negende speeldag aanbeland. In het klassement zijn ...

74
74
Origi straalt na voetbalpensioen: drastische carrièreswitch

In de Jupiler Pro League kreeg KRC Genk zondagmiddag het bezoek van Standard. Voor die gelegenheid ...

31
31
Heftige beelden! Neymar compleet door het lint na bizar rood

Neymar Jr. verdedigt momenteel nog steeds de kleuren van het Braziliaanse Santos. Maar daar kwam hij ...

20
20
Hoog bezoek op Jan Breydel: Club Brugge-chouchou in vizier

Slechts enkele dagen na het Europese duel tegen RC Lens moet Club Brugge alweer aan de bank in de ...

253
253
Commotie voor El Clasico: Courtois zorgt spectaculaire twist

Zondagavond wordt de eerste El Clasico van het seizoen afgewerkt. In aanloop naar die clash met FC ...

168
168
Zulte Waregem incasseert mokerslag: "Ik excuseer me"

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

205
205
Thorup maakt heldere keuze; vier wissels bij Standard

Zondag staan in de Jupiler Pro League heel wat fraai duels op het programma. Het is de klassieker ...

33
33
Antwerp haalt opgelucht adem: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'JPL-toptransfer Ementa, comeback Noa Lang'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

154
154
Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Robin Mirisola heeft de ban gebroken bij OHL. De huurling van KRC Genk scoorde tegen Lommel zijn ...

102
102
Compper bijt van zich af na ontslaggeruchten Antwerp

Royal Antwerp FC verloor vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League, maar zaterdag won The ...

106
106
Daan Heymans slaat hard terug op kritiek KRC Genk

Daan Heymans moest onder Jess Thorup lang genoegen nemen met een reserverol, maar de middenvelder ...

77
77
Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

226
226
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

188
188
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

176
176
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

33
33
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

140
140
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

69
69
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

471
471
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

203
203
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

663
663
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

104
104
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

71
71

Meer sportnieuws