"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven"

436 stemmen

Bij Club Brugge krijgt de jeugd meer en meer speelkansen, maar de echte doorbraak wist voorlopig enkel Charles De Ketelaere te bewerkstelligen. Heel veel jonkies geraken zelfs niet tot het eerste elftal en verdwijnen via de achterdeur. Eén van hen is Siemen Voet.


De centrale verdediger brak niet door bij Club Brugge. Hij koos dan maar een ander pad. Hij werd eerst uitgeleend aan Roeselare, waar hij het bijzonder goed deed. Voet keerde terug naar Club, maar daar zag Philippe Clement het niet zitten in hem. Voet verkaste naar KV Mechelen, ook op huurbasis. Hij begon er goed, maar verloor na enkele mindere prestaties zijn plek. KVM besliste om hem niet aan te kopen.

TERUGKEER

Zoals zo vaak trekken jonge Belgen naar Nederland om daar dan wél boven water te komen. PEC Zwolle, dat eerder al Manuel Benson er weer bovenop kreeg, plukte Voet afgelopen zomer definitief weg. De club presteert echter slecht en staat troosteloos laatste. Voet is er ondertussen wel een vaste waarde geworden. Hij hoopt stiekem op een dag terug te keren naar ‘zijn’ Club Brugge.

"Het liefst was ik bij Club Brugge gebleven, maar die knop heb ik omgedraaid. Mocht ik ooit kunnen terugkeren naar Club Brugge, zou me dat gelukkig maken. Maar gebeurt het niet, zal ik daar ook mee kunnen leven”, zegt hij in Humo. Voet is nog altijd maar 21 jaar en ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Zwolle. Stilaan tijd voor een tweede kans in de Jupiler Pro League?

LEES OOK: Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

Zal hij ooit terugkeren naar Club?

Meest recent

Cercle pakt uit met verrassende transfer bij Kortrijk

Nu de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League dichterbij komt, schakelen alle teams ...

27
27
'Kogel door de kerk: Genk heeft recorddeal beet'

Het zijn zeer drukke dagen voor KRC Genk. De Limburgers zetten de voorbije weken enkele mogelijke ...

101
101
Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

233
233
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

193
193
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

168
168
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

244
244
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

209
209
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

89
89
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

192
192
Dé toptransfer van AA Gent: "Voelde meteen een klik"

AA Gent moet deze week Europees aan de bak en mag daar geen schade oplopen. Er is geen foutenmarge. ...

269
269
'Sibierski baalt weer: Anderlecht moet winger schrappen'

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen deze week al met de eerste Europese confrontatie tegen ...

199
199
Bornauw verklapt: "Daar willen we ons versterken"

RSC Anderlecht moet donderdag aan de bak tegen Hammarby. Een heel belangrijk duel. De fans blijven ...

372
372
Zetterberg stuurt Anderlecht stevige waarschuwing

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen al op donderdagavond. Dan beginnen ze aan hun avontuur in ...

292
292
'Volgende Rode Duivel hakt transferknoop door'

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een meer dan behoorlijk WK, waarin ze uiteindelijk sneuvelden ...

102
102
'Toekomstige monstertransfer voor De Cat'

Anderlecht reist woensdag af naar Zweden voor zijn eerste opdracht in de voorrondes van de Europa ...

236
236
Westerlo heeft nu ook opvolger Piedfort beet

Het is al een zeer drukke transferzomer geweest voor Westerlo. De Kemphanen zagen tot dusver maar ...

35
35
Van Bommel zorgt meteen voor énorme verdeeldheid

De Rode Duivels lijken na het vertrek van Rudi Garcia niet lang te moeten wachten op een nieuwe ...

626
626
Lamine Yamal zorgt voor opvallende gekte na WK

Lamine Yamal blijft ook naast het veld een fenomeen. De Spaanse wereldkampioen zorgde tijdens de ...

51
51
'Nieuwe grootmacht mengt zich in strijd om De Ketelaere'

Na de uitschakeling op het WK maakten verschillende Rode Duivels al toptransfers. Youri Tielemans ...

265
265
'Droomtransfer Karetsas nadert: Genk krijgt hoger bod'

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer drukke zomer. De Limburgers zijn in blijde verwachting van niet ...

297
297
'Club ongenadig: floptransfer niet mee op stage'

De start van het nieuwe seizoen komt stilaan dichtbij, want op 31 juli is er al de eerste afspraak ...

744
744
TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Club, nieuwe bondscoach bekend'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

512
512
Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

EVincent Kompany kende afgelopen seizoen een topperiode bij Bayern München. De Duitse ...

241
241
Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

104
104

Meer sportnieuws