Sterkhouder Club: "Clement wilde me meenemen naar Monaco"

637 stemmen
Sterkhouder Club:

AS Monaco shopt graag bij Club Brugge. Het haalde er al Krépin Diatta, Pascal De Maesschalck en Philippe Clement weg. Als het van die laatste afhangt, komt een sterkhouder van de huidige ploeg ook naar Frankrijk. Dat vertelde hij aan Het Nieuwsblad.


De afgelopen weken waren er geruchten over interesse van AS Monaco in Clinton Mata. De afgelopen dagen viel daar geen nieuws meer over te rapen, maar Mata laat weten dat die interesse er zeker is/was.

"Dat klopt, ik heb er ook van ­gehoord. Niet onlogisch, want ik was de speler die hij het meest gebruikte. Maar geen idee of daar nog iets van komt. Als zij iets ondernemen, moet ik ook nog altijd met Club praten. Alle partijen moeten akkoord gaan. Ik zal nooit de boel op stelten zetten om te kunnen vertrekken", zegt de verdediger. Mata geeft ook aan dat hij wel degelijk open staat voor een vertrek als er iets moois op zijn pad komt.

NOG EEN BOD?

Mata wordt in november 30 jaar en het is stilaan nu of nooit voor de verdediger. Hij ligt nog tot medio 2024 onder contract in het Jan Breydelstadion en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 8 miljoen euro. Mata is al jaren de beste verdediger bij de Bruggelingen en een vertrek zou zeer zwaar aankomen. Gaan Clement de komende dagen nog eens aankloppen in Brugge, of wachten ze tot komende zomer? Het worden alvast nog enkele spannende dagen op de transfermarkt.

LEES OOK: Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Is Mata aan zijn laatste seizoen bij Club bezig?

Meest recent

Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

66
66
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

36
36
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

302
302
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

34
34
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

115
115
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

97
97
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

103
103
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

57
57
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

302
302
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

631
631
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

353
353
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

214
214
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

165
165
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

684
684
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

666
666
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

99
99
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

201
201
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

212
212
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

1914
1914
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

755
755
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

424
424
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

337
337
Blunderde Garcia met Courtois? Ex-doelman verklaart

De Rode Duivels verloren na een goede prestatie met 2-1 van Spanje. De Belgen leken op weg naar ...

139
139
Lof voor Garcia: "Zijn tactische plan was perfect"

Rudi Garcia heeft België eindelijk weer eens een goed toernooi laten beleven. Na twee enorme ...

108
108
Garcia houden of niet? Vanhaezebrouck velt oordeel

Rudi Garcia leverde tot op heden voortreffelijk werk. Bij een nationale ploeg telt het om resultaten ...

474
474

Meer sportnieuws