'Consultant speelde gevoelige gegevens Club door aan Antwerp'

door
'Consultant speelde gevoelige gegevens Club door aan Antwerp'

De voorbije jaren klom Antwerp opnieuw naar de Belgische top en dat zorgde ervoor dat de rivaliteit met onder meer Club Brugge opnieuw aangewakkerd werd. De Great Old en Blauw-Zwart vochten op het veld al een paar stevige robbertjes uit, maar ook naast het veld vliegen ze elkaar weleens in de haren. Zo is er momenteel in Brugge een opmerkelijke rechtszaak gaande.


Verschillende kranten melden dat daar woensdag ene C.S., een 36-jarige Antwerpenaar, voor de rechtbank moest verschijnen. Hij werkte als consultant van 2015 tot 2017 voor Bart Verhaeghe en was in die hoedanigheid ook betrokken bij de ontwikkeling van het Personal Performance Center van Club Brugge, dat later zou leiden tot het Club Lab.

C.S. werd in april 2017 echter opzijgeschoven door Verhaeghe omdat hij zijn diensten aangeboden zou hebben bij Paul Gheysens. Hij ging daarna ook effectief aan de slag bij Antwerp en Club beschuldigt hem ervan om tijdens zijn opzegperiode duizenden documenten met gevoelige informatie op zijn Antwerp-laptop overgezet zou hebben, om die vervolgens aan de concurrent door te spelen. Op de laptopt werden onder meer transferdocumenten, trainingsschema en medische gegevens van spelers teruggevonden.

VRIJSPRAAK?
C.S. beweert dat hij de informatie niet bewust overgezet had en dat hij die ook niet gebruikt heeft. Hij vraagt daarom de vrijspraak. Daar nemen ze bij Club Brugge geen genoegen mee en de landskampioen stelde zich ook burgerlijke partij. Dat deden ook Brandon Mechele en Ruud Vormer, omdat hun medische gegevens gelekt werden en ze beweren dat daardoor hun marktwaarde gedaald is. Zij willen een schadevergoeding van 25.000 euro. De rechter doet op 23 februari uitspraak in de zaak.

LEES OOK: Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Denk je dat hij gestraft zal worden?

Meest recent

Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

0
0
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

6
6
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

15
15
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

29
29
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

18
18
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

138
138
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

114
114
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

88
88
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

94
94
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

101
101
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

83
83
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

232
232
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

306
306
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

45
45
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

176
176
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

169
169
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

199
199
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

174
174
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

91
91
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

883
883
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

100
100
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

103
103

Meer sportnieuws