Klopt Standard weer aan bij Eupen?

139 stemmen
Klopt Standard weer aan bij Eupen?

Standard wil zich deze mercato nog gaan versterken, maar de Rouches gaan dan wel eerst wat spelers van de hand moeten doen. Stef Peeters sprak in Het Belang van Limburg over een mogelijke transfer naar Luik. Afgelopen zomer was er grote interesse.


Standard probeerde Peeters afgelopen zomer naar Luik te halen, maar de vraagprijs van 1,5 miljoen euro van KAS Eupen was te hoog. Daardoor haakten ze af. Peeters, die nog tot medio 2023 onder contract ligt en volgens Transfermarkt.be een marktwaard heeft van 1,4 miljoen euro, was dit seizoen bij Eupen goed voor 2 goals en 6 assists in 20 competitiewedstrijden. Ondanks deze goede cijfers lijkt de speler niet meer te hopen op een transfer naar Standard.

BUITENLAND

Peeters hoorde dat Standard nog een centrale middenvelder zocht, maar zag dat de club Joachim Van Damme aantrok. De speler van Eupen beseft dat een transfer naar de Vurige Stede niet langer meer aan de orde is. Bovendien kreeg de spelersgroep te horen dat er niemand de club deze maand nog mag verlaten. De voormalige jeugdspeler van Racing Genk laat weten dat hij in de zomer andere oorden wil opzoeken.

Hij wil graag nog een stap hogerop zetten, maar dat zal niet in België. Peeters meldt dat er buiten Standard amper interesse is in hem vanuit België. De kans lijkt groot dat hij weer naar het buitenland lonkt, al beweegt er momenteel niets. Geïnteresseerde clubs zullen ook een transfersom moeten overmaken aan Eupen. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Heeft hij het niveau voor een Belgische topclub?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

21
21
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

36
36
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

61
61
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

34
34
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

14
14
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

36
36
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

67
67
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

229
229
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

349
349
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

169
169
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

628
628
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

116
116
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

441
441
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

654
654
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

493
493
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

416
416
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

507
507

Meer sportnieuws