Klopt Standard weer aan bij Eupen?

door
Klopt Standard weer aan bij Eupen?

Standard wil zich deze mercato nog gaan versterken, maar de Rouches gaan dan wel eerst wat spelers van de hand moeten doen. Stef Peeters sprak in Het Belang van Limburg over een mogelijke transfer naar Luik. Afgelopen zomer was er grote interesse.


Standard probeerde Peeters afgelopen zomer naar Luik te halen, maar de vraagprijs van 1,5 miljoen euro van KAS Eupen was te hoog. Daardoor haakten ze af. Peeters, die nog tot medio 2023 onder contract ligt en volgens Transfermarkt.be een marktwaard heeft van 1,4 miljoen euro, was dit seizoen bij Eupen goed voor 2 goals en 6 assists in 20 competitiewedstrijden. Ondanks deze goede cijfers lijkt de speler niet meer te hopen op een transfer naar Standard.

BUITENLAND

Peeters hoorde dat Standard nog een centrale middenvelder zocht, maar zag dat de club Joachim Van Damme aantrok. De speler van Eupen beseft dat een transfer naar de Vurige Stede niet langer meer aan de orde is. Bovendien kreeg de spelersgroep te horen dat er niemand de club deze maand nog mag verlaten. De voormalige jeugdspeler van Racing Genk laat weten dat hij in de zomer andere oorden wil opzoeken.

Hij wil graag nog een stap hogerop zetten, maar dat zal niet in België. Peeters meldt dat er buiten Standard amper interesse is in hem vanuit België. De kans lijkt groot dat hij weer naar het buitenland lonkt, al beweegt er momenteel niets. Geïnteresseerde clubs zullen ook een transfersom moeten overmaken aan Eupen. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Heeft hij het niveau voor een Belgische topclub?

Meest recent

Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

14
14
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

10
10
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

61
61
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

155
155
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

139
139
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

113
113
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

33
33
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

331
331
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

101
101
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

463
463
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

70
70
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

72
72
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

198
198
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

41
41
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

198
198
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

76
76
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

253
253
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

38
38
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

671
671
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

278
278
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

234
234
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

115
115
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

124
124

Meer sportnieuws