'FC Barcelona gaat per direct voor Rode Duivel'

door
'FC Barcelona gaat per direct voor Rode Duivel'

FC Barcelona versterkte zich deze maand tot dusver enkel met Ferran Torres, maar in Camp Nou lijken ze zinnens om voor het einde van de maand nog toe te slaan. Daarbij moeten ze wel creatief zijn, want de financiële middelen zijn nog steeds beperkt. Er moeten vooral eerst spelers vertrekken voor er ruimte is om vers bloed binnen te halen.


Het hoeft dan ook niet te verbazen dat ze bij Barça wel brood zien in ruildeals, want op die manier zijn ze meteen ook een speler kwijt. Volgens de Spaanse journalist Gerard Romero hopen ze op die manier nog deze maand een Rode Duivel aan boord te halen. Hij vertelde immers in een livestream op Twitch dat Thomas Meunier in beeld is bij Barça.

De 30-jarige rechtsachter speelt sinds de zomer van 2020 voor Borussia Dortmund, dat hem transfervrij wegplukte bij Paris Saint-Germain. Vorig seizoen had hij het in Duitsland moeilijk om in de imposante voetsporen van Achraf Hakimi te treden, maar dit seizoen lijkt hij zijn draai weer gevonden te hebben. Met twee goals en vijf assists ogen zijn statistieken ook aardig.

DEST & ALVES
Barça zou Meunier via een ruil aan boord willen halen, waarbij Sergiño Dest de omgekeerde beweging zou moeten maken. Op die manier zou Dortmund meteen een vervanger beet hebben, die bovendien een pak jonger is dan Meunier. Die gaat straks dus in Camp Nou mogelijk de concurrentie aan met oude krijgen Dani Alves, die onlangs terugkeerde.


LEES OOK: Messi doet Barça dromen: "Ik hoop op een dag terug te keren"

Zou Meunier zijn stempel kunnen drukken bij Barça?

Meest recent

TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

85
85
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

88
88
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

110
110
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

305
305
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

227
227
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

202
202
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

114
114
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

334
334
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

203
203
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

344
344
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

443
443
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

321
321
'Liverpool zet mercato wéér in vuur: deal van 100 miljoen'

Ondanks het behalen van de Engelse titel, pakte Liverpool FC afgelopen zomer uit met een ...

124
124
Anderlecht of Club? Vanhaezebrouck doet straffe titeluitspraak

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

498
498
Machtswissel Club Brugge: JPL-coach als opvolger Hayen?

Nicky Hayen legde tot dusver een puik parcours af als hoofdcoach van Club Brugge. Desondanks wordt ...

835
835
'Anderlecht staat perplex: bliksemtransfer Nathan De Cat'

RSC Anderlecht wist afgelopen zondag eindelijk nog eens op eigen veld te winnen van Club Brugge. ...

870
870
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

132
132
Rampscenario bij Club Brugge: Hayen activeert Plan B

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. In een uitzinnig Lotto Park ...

452
452
Pech voor Club Brugge: Anderlecht ontsnapt aan rood

RSC Anderlecht won zondag in eigen huis verdiend de topper van Club Brugge. Op de zege viel weinig ...

656
656
Antwerp of Ajax: Overmars hakt knoop definitief door

Dankzij een deugddoende zege tegen La Louvière is de crisis even afgewend bij Antwerp, waar ...

177
177
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

323
323
De oplawaai te veel? Lavia krijgt triest verdict te horen

De Rode Duivels blazen deze week opnieuw verzamelen. Roméo Lavia zal echter andermaal niet ...

208
208
'Garcia onverbiddelijk: pijnlijke reden niet-selectie Smets'

De Rode Duivels willen zich deze interland-periode tegen Liechtenstein en Kazachstan verzekeren van ...

1315
1315
'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Binnen een dikke anderhalve maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Een aantal Belgische ...

1144
1144
Napoli implodeert: De Bruyne-cijfers schokken Italië

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli de rol moeten lossen aan de top van het ...

503
503

Meer sportnieuws