Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

door
Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

Club Brugge mocht deze maand de al in de zomer vastgelegde Tajon Buchanan verwelkomen en aan uitgaande zijde verkast Tibo Persyn tijdelijk naar Westerlo, maar verder bleef het nog stil bij de landskampioen. Die lijkt echter nog volop in de weer te zijn, ook met het oog op volgend seizoen. Alfred Schreuder had alvast een boodschap voor Vincent Mannaert op zijn persconferentie woensdag.


Uiteraard kwam immers de situatie van Bas Dost ter sprake. De Nederlandse targetspits was in de eerste seizoenshelft naar het achterplan verdwenen, maar leeft onder Schreuder weer helemaal op en scoorde drie keer in de laatste twee wedstrijden. Alleen is de toekomst van de 32-jarige nog een vraagteken, want zijn contract bij Club loopt na dit seizoen af.

Schreuder heeft alvast een duidelijke mening over een mogelijke contractverlenging. "Volgend seizoen is nog te ver weg, maar ik denk dat iedere trainer een spits die goals maakt wel wil houden", was zijn veelbetekenende antwoord. "Dat is volgens mij niet zo heel raar."

NIEUWE ROL
De coach minimaliseerde verder ook zijn eigen rol in de renaissance van Dost. "Ik kende hem eigenlijk alleen vanuit Nederland. Ik weet dat Bas makkelijk goals maakt. Ik heb tegen hem gezegd zo diep mogelijk te blijven en er te staan als er voorzetten komen. Voor de rest heb ik niet zoveel met hem gesproken", aldus Schreuder. "Bas doet gewoon zijn ding. Dat heeft niet zozeer met mij te maken, maar wel met hemzelf en met het elftal, want de mensen om hem heen geven hem de ruimte en de ballen."

LEES OOK: Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Moet Club Dost een nieuw contract geven?

Meest recent

‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

39
39
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

22
22
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

93
93
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

54
54
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

53
53
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

111
111
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

164
164
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

419
419
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

91
91
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

58
58
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

151
151
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

545
545
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

164
164
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

220
220
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

787
787
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

338
338
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

123
123
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

138
138
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

158
158
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1424
1424
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

68
68
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

741
741
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

113
113

Meer sportnieuws