Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

door
Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

Club Brugge mocht deze maand de al in de zomer vastgelegde Tajon Buchanan verwelkomen en aan uitgaande zijde verkast Tibo Persyn tijdelijk naar Westerlo, maar verder bleef het nog stil bij de landskampioen. Die lijkt echter nog volop in de weer te zijn, ook met het oog op volgend seizoen. Alfred Schreuder had alvast een boodschap voor Vincent Mannaert op zijn persconferentie woensdag.


Uiteraard kwam immers de situatie van Bas Dost ter sprake. De Nederlandse targetspits was in de eerste seizoenshelft naar het achterplan verdwenen, maar leeft onder Schreuder weer helemaal op en scoorde drie keer in de laatste twee wedstrijden. Alleen is de toekomst van de 32-jarige nog een vraagteken, want zijn contract bij Club loopt na dit seizoen af.

Schreuder heeft alvast een duidelijke mening over een mogelijke contractverlenging. "Volgend seizoen is nog te ver weg, maar ik denk dat iedere trainer een spits die goals maakt wel wil houden", was zijn veelbetekenende antwoord. "Dat is volgens mij niet zo heel raar."

NIEUWE ROL
De coach minimaliseerde verder ook zijn eigen rol in de renaissance van Dost. "Ik kende hem eigenlijk alleen vanuit Nederland. Ik weet dat Bas makkelijk goals maakt. Ik heb tegen hem gezegd zo diep mogelijk te blijven en er te staan als er voorzetten komen. Voor de rest heb ik niet zoveel met hem gesproken", aldus Schreuder. "Bas doet gewoon zijn ding. Dat heeft niet zozeer met mij te maken, maar wel met hemzelf en met het elftal, want de mensen om hem heen geven hem de ruimte en de ballen."

LEES OOK: 'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Moet Club Dost een nieuw contract geven?

Meest recent

Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

37
37
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

29
29
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

167
167
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

250
250
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

250
250
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

793
793
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

315
315
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

315
315
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

336
336
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

848
848
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

27
27
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

225
225
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

372
372
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

205
205
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

75
75
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

319
319
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

109
109
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

105
105
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

272
272
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

398
398
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

138
138
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

124
124
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

204
204
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

259
259
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

45
45

Meer sportnieuws