Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

door
Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

Club Brugge mocht deze maand de al in de zomer vastgelegde Tajon Buchanan verwelkomen en aan uitgaande zijde verkast Tibo Persyn tijdelijk naar Westerlo, maar verder bleef het nog stil bij de landskampioen. Die lijkt echter nog volop in de weer te zijn, ook met het oog op volgend seizoen. Alfred Schreuder had alvast een boodschap voor Vincent Mannaert op zijn persconferentie woensdag.


Uiteraard kwam immers de situatie van Bas Dost ter sprake. De Nederlandse targetspits was in de eerste seizoenshelft naar het achterplan verdwenen, maar leeft onder Schreuder weer helemaal op en scoorde drie keer in de laatste twee wedstrijden. Alleen is de toekomst van de 32-jarige nog een vraagteken, want zijn contract bij Club loopt na dit seizoen af.

Schreuder heeft alvast een duidelijke mening over een mogelijke contractverlenging. "Volgend seizoen is nog te ver weg, maar ik denk dat iedere trainer een spits die goals maakt wel wil houden", was zijn veelbetekenende antwoord. "Dat is volgens mij niet zo heel raar."

NIEUWE ROL
De coach minimaliseerde verder ook zijn eigen rol in de renaissance van Dost. "Ik kende hem eigenlijk alleen vanuit Nederland. Ik weet dat Bas makkelijk goals maakt. Ik heb tegen hem gezegd zo diep mogelijk te blijven en er te staan als er voorzetten komen. Voor de rest heb ik niet zoveel met hem gesproken", aldus Schreuder. "Bas doet gewoon zijn ding. Dat heeft niet zozeer met mij te maken, maar wel met hemzelf en met het elftal, want de mensen om hem heen geven hem de ruimte en de ballen."

LEES OOK: Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Moet Club Dost een nieuw contract geven?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

24
24
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

86
86
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

107
107
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

17
17
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

53
53
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

18
18
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

19
19
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

53
53
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

17
17
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

18
18
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

28
28
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

31
31
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

319
319
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

131
131
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

296
296
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

30
30
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

340
340
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

63
63
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws