Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

633 stemmen
Schreuder komt met transferboodschap voor Club Brugge-bestuur

Club Brugge mocht deze maand de al in de zomer vastgelegde Tajon Buchanan verwelkomen en aan uitgaande zijde verkast Tibo Persyn tijdelijk naar Westerlo, maar verder bleef het nog stil bij de landskampioen. Die lijkt echter nog volop in de weer te zijn, ook met het oog op volgend seizoen. Alfred Schreuder had alvast een boodschap voor Vincent Mannaert op zijn persconferentie woensdag.


Uiteraard kwam immers de situatie van Bas Dost ter sprake. De Nederlandse targetspits was in de eerste seizoenshelft naar het achterplan verdwenen, maar leeft onder Schreuder weer helemaal op en scoorde drie keer in de laatste twee wedstrijden. Alleen is de toekomst van de 32-jarige nog een vraagteken, want zijn contract bij Club loopt na dit seizoen af.

Schreuder heeft alvast een duidelijke mening over een mogelijke contractverlenging. "Volgend seizoen is nog te ver weg, maar ik denk dat iedere trainer een spits die goals maakt wel wil houden", was zijn veelbetekenende antwoord. "Dat is volgens mij niet zo heel raar."

NIEUWE ROL
De coach minimaliseerde verder ook zijn eigen rol in de renaissance van Dost. "Ik kende hem eigenlijk alleen vanuit Nederland. Ik weet dat Bas makkelijk goals maakt. Ik heb tegen hem gezegd zo diep mogelijk te blijven en er te staan als er voorzetten komen. Voor de rest heb ik niet zoveel met hem gesproken", aldus Schreuder. "Bas doet gewoon zijn ding. Dat heeft niet zozeer met mij te maken, maar wel met hemzelf en met het elftal, want de mensen om hem heen geven hem de ruimte en de ballen."

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Moet Club Dost een nieuw contract geven?

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

95
95
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

51
51
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

106
106
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

95
95
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

298
298
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

279
279
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

119
119
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

108
108
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

96
96
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

14
14
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

113
113
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

482
482
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

291
291
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

196
196
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

186
186
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

54
54
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

103
103
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1039
1039
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

534
534
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

226
226
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

80
80
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

334
334
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

103
103
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

120
120
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

123
123

Meer sportnieuws