'Antwerp stuurt verdediger naar de B-kern'

door
'Antwerp stuurt verdediger naar de B-kern'

Het is deze maand tot dusver bijzonder stil gebleven op de Bosuil. Didier Lamkel Zé keerde wel terug van zijn uitleenbeurt aan DAC, maar mag weer vertrekken. Verder bewoog er tijdens de wintermercato vooralsnog helemaal niets bij Antwerp, maar daar kan de komende dagen verandering in komen. De kans lijkt niet zo groot dat er nog nieuwe spelers bij zullen komen, maar één pion lijkt zeker al te zullen vertrekken.


Voor Robbe Quirynen is het verhaal bij Antwerp over, weet Het Nieuwsblad. De 20-jarige flankverdediger kreeg een voorstel om zijn aflopende contract te verlengen, maar ging daar niet op in. Hij werd inmiddels uit de A-kern gezet en traint voorlopig mee met de beloften, in afwachting van een transfer. Antwerp wil immers liefst nog deze maand van de jongeling verlost raken.

Lukt dat niet, dan doet Quirynen wellicht het seizoen in de B-kern uit en vertrekt hij transfervrij in de zomer. Hij hoopt een club te vinden waar hij wel aan spelen toekomt, want in de plannen van Brian Priske komt hij niet voor. Het jeugdproduct kwam dit seizoen niet verder dan drie wedstrijden in de hoofdmacht van Antwerp.

DOORBRAAK
De grote doorbraak bleef zo ook dit seizoen uit, want ook in de jaren daarvoor was Quirynen er nooit echt in geslaagd om zich door te zetten. Hij bleef steken op een totaal van acht wedstrijden bij de Great Old. Vorig seizoen verhuurde Antwerp hem al aan Moeskroen, maar ook dat werd geen al te groot succes. Ook daar kwam Quirynen slechts negen keer in actie.

LEES OOK: 'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Antwerp?

Meest recent

Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

4
4
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

50
50
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

82
82
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

93
93
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

100
100
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

109
109
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

36
36
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

847
847
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

33
33
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

39
39
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

272
272
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

105
105
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

178
178
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

215
215
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

48
48
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

202
202
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

373
373
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

854
854
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

154
154
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

45
45
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

416
416
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

109
109
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

587
587
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

678
678
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

460
460

Meer sportnieuws