'Antwerp stuurt verdediger naar de B-kern'

door
'Antwerp stuurt verdediger naar de B-kern'

Het is deze maand tot dusver bijzonder stil gebleven op de Bosuil. Didier Lamkel Zé keerde wel terug van zijn uitleenbeurt aan DAC, maar mag weer vertrekken. Verder bewoog er tijdens de wintermercato vooralsnog helemaal niets bij Antwerp, maar daar kan de komende dagen verandering in komen. De kans lijkt niet zo groot dat er nog nieuwe spelers bij zullen komen, maar één pion lijkt zeker al te zullen vertrekken.


Voor Robbe Quirynen is het verhaal bij Antwerp over, weet Het Nieuwsblad. De 20-jarige flankverdediger kreeg een voorstel om zijn aflopende contract te verlengen, maar ging daar niet op in. Hij werd inmiddels uit de A-kern gezet en traint voorlopig mee met de beloften, in afwachting van een transfer. Antwerp wil immers liefst nog deze maand van de jongeling verlost raken.

Lukt dat niet, dan doet Quirynen wellicht het seizoen in de B-kern uit en vertrekt hij transfervrij in de zomer. Hij hoopt een club te vinden waar hij wel aan spelen toekomt, want in de plannen van Brian Priske komt hij niet voor. Het jeugdproduct kwam dit seizoen niet verder dan drie wedstrijden in de hoofdmacht van Antwerp.

DOORBRAAK
De grote doorbraak bleef zo ook dit seizoen uit, want ook in de jaren daarvoor was Quirynen er nooit echt in geslaagd om zich door te zetten. Hij bleef steken op een totaal van acht wedstrijden bij de Great Old. Vorig seizoen verhuurde Antwerp hem al aan Moeskroen, maar ook dat werd geen al te groot succes. Ook daar kwam Quirynen slechts negen keer in actie.

LEES OOK: ‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Antwerp?

Meest recent

Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

19
19
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

21
21
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

392
392
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

98
98
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

169
169
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

37
37
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

182
182
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

280
280
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

262
262
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

191
191
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

27
27
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

364
364
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

393
393
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

79
79
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

217
217
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

46
46
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

98
98
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

370
370
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

835
835
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

363
363
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

1030
1030
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

102
102
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

350
350
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

483
483

Meer sportnieuws