AA Gent zit in een dip: "We moeten geen excuses zoeken"

225 stemmen
AA Gent zit in een dip:

AA Gent heeft zich dinsdagavond alweer in de voet geschoten in zijn queeste naar een ticket voor Play-Off I. De Buffalo's lieten immers opnieuw punten liggen, want deze keer moesten ze in de Ghelamco Arena vrede nemen met een 1-1 tegen KV Oostende. Daarmee lijkt er stilaan toch sprake te zijn van een dip voor Hein Vanhaezebrouck en zijn troepen.


Het was immers al de vierde keer op een rij dat Gent niet verder raakte dan een punt, want eerder raakten ze ook niet voorbij Union, KV Kortrijk en Charleroi. Andrew Hjulsager redde een kwartier voor tijd nog een punt tegen zijn ex-ploeg, maar de Deen baalde desondanks. "Het is inderdaad een gekend scenario. Het is zo frustrerend dat we telkens de drie punten laten liggen. Zondag tegen Antwerp wordt heel cruciaal. Vandaag toonden we goede zaken maar ook veel afval", reageerde hij op de clubwebsite.

Zondag staat er een topper in de Ghelamco Arena op het programma, want dan komt met Antwerp de voorlopige nummer twee in het klassement op bezoek. Gent kan dan maar beter wel weer winnen, want anders lijkt een plaats in de top vier helemaal gaan vliegen. Zeker als Anderlecht woensdag ook nog eens zou winnen tegen Cercle Brugge.

OFFENSIEF TRIO
Hein Vanhaezebrouck hoopt vurig dat hij dan weer op enkele sleutelpionnen kan rekenen, want met Tissoudali, Depoitre en Odjidja moest hij de jongste matchen zijn offensieve driehoek missen. "Dat de top 4 halen moeilijk wordt op deze manier? Als je Undav, Vanzeir en Teuma of Nielsen wegneemt bij Union, dan staan ze wellicht 8e in de competitie. Dat is heel simpel, daar moet je geen vragen bij stellen", beseft de coach immers bij Sporza. "Dit was een kleine hold-up, maar dat is voetbal en we moeten geen excuses zoeken. Ik heb toch een aantal zeer goede prestaties gezien, het is jammer voor de groep."

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

🚀

Zal AA Gent nog Play-Off I halen?

Meest recent

Real Madrid maakt bod bekend: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

0
0
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

20
20
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

52
52
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

36
36
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

150
150
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

69
69
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

344
344
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

364
364
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

331
331
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

750
750
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

171
171
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

229
229
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

333
333
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

53
53
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

533
533
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

202
202
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

170
170
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

62
62
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

93
93
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

73
73
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

461
461
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

267
267
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

597
597
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

186
186
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

128
128

Meer sportnieuws