AA Gent zit in een dip: "We moeten geen excuses zoeken"

door
AA Gent zit in een dip:

AA Gent heeft zich dinsdagavond alweer in de voet geschoten in zijn queeste naar een ticket voor Play-Off I. De Buffalo's lieten immers opnieuw punten liggen, want deze keer moesten ze in de Ghelamco Arena vrede nemen met een 1-1 tegen KV Oostende. Daarmee lijkt er stilaan toch sprake te zijn van een dip voor Hein Vanhaezebrouck en zijn troepen.


Het was immers al de vierde keer op een rij dat Gent niet verder raakte dan een punt, want eerder raakten ze ook niet voorbij Union, KV Kortrijk en Charleroi. Andrew Hjulsager redde een kwartier voor tijd nog een punt tegen zijn ex-ploeg, maar de Deen baalde desondanks. "Het is inderdaad een gekend scenario. Het is zo frustrerend dat we telkens de drie punten laten liggen. Zondag tegen Antwerp wordt heel cruciaal. Vandaag toonden we goede zaken maar ook veel afval", reageerde hij op de clubwebsite.

Zondag staat er een topper in de Ghelamco Arena op het programma, want dan komt met Antwerp de voorlopige nummer twee in het klassement op bezoek. Gent kan dan maar beter wel weer winnen, want anders lijkt een plaats in de top vier helemaal gaan vliegen. Zeker als Anderlecht woensdag ook nog eens zou winnen tegen Cercle Brugge.

OFFENSIEF TRIO
Hein Vanhaezebrouck hoopt vurig dat hij dan weer op enkele sleutelpionnen kan rekenen, want met Tissoudali, Depoitre en Odjidja moest hij de jongste matchen zijn offensieve driehoek missen. "Dat de top 4 halen moeilijk wordt op deze manier? Als je Undav, Vanzeir en Teuma of Nielsen wegneemt bij Union, dan staan ze wellicht 8e in de competitie. Dat is heel simpel, daar moet je geen vragen bij stellen", beseft de coach immers bij Sporza. "Dit was een kleine hold-up, maar dat is voetbal en we moeten geen excuses zoeken. Ik heb toch een aantal zeer goede prestaties gezien, het is jammer voor de groep."

LEES OOK: De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

Zal AA Gent nog Play-Off I halen?

Meest recent

Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge kV is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

53
53
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

291
291
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

252
252
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

138
138
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

62
62
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

194
194
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

361
361
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

298
298
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

133
133
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

46
46
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

119
119
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

241
241
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

305
305
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

593
593
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

388
388
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

469
469
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

80
80
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

691
691
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

679
679
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

435
435
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

454
454
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

311
311
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2352
2352

Meer sportnieuws