AA Gent zit in een dip: "We moeten geen excuses zoeken"

door
AA Gent zit in een dip:

AA Gent heeft zich dinsdagavond alweer in de voet geschoten in zijn queeste naar een ticket voor Play-Off I. De Buffalo's lieten immers opnieuw punten liggen, want deze keer moesten ze in de Ghelamco Arena vrede nemen met een 1-1 tegen KV Oostende. Daarmee lijkt er stilaan toch sprake te zijn van een dip voor Hein Vanhaezebrouck en zijn troepen.


Het was immers al de vierde keer op een rij dat Gent niet verder raakte dan een punt, want eerder raakten ze ook niet voorbij Union, KV Kortrijk en Charleroi. Andrew Hjulsager redde een kwartier voor tijd nog een punt tegen zijn ex-ploeg, maar de Deen baalde desondanks. "Het is inderdaad een gekend scenario. Het is zo frustrerend dat we telkens de drie punten laten liggen. Zondag tegen Antwerp wordt heel cruciaal. Vandaag toonden we goede zaken maar ook veel afval", reageerde hij op de clubwebsite.

Zondag staat er een topper in de Ghelamco Arena op het programma, want dan komt met Antwerp de voorlopige nummer twee in het klassement op bezoek. Gent kan dan maar beter wel weer winnen, want anders lijkt een plaats in de top vier helemaal gaan vliegen. Zeker als Anderlecht woensdag ook nog eens zou winnen tegen Cercle Brugge.

OFFENSIEF TRIO
Hein Vanhaezebrouck hoopt vurig dat hij dan weer op enkele sleutelpionnen kan rekenen, want met Tissoudali, Depoitre en Odjidja moest hij de jongste matchen zijn offensieve driehoek missen. "Dat de top 4 halen moeilijk wordt op deze manier? Als je Undav, Vanzeir en Teuma of Nielsen wegneemt bij Union, dan staan ze wellicht 8e in de competitie. Dat is heel simpel, daar moet je geen vragen bij stellen", beseft de coach immers bij Sporza. "Dit was een kleine hold-up, maar dat is voetbal en we moeten geen excuses zoeken. Ik heb toch een aantal zeer goede prestaties gezien, het is jammer voor de groep."

LEES OOK: 'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Zal AA Gent nog Play-Off I halen?

Meest recent

Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

102
102
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

106
106
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

138
138
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

134
134
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

135
135
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

154
154
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

181
181
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

633
633
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

229
229
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

176
176
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

92
92
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

169
169
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

81
81
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

283
283
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

36
36
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

998
998
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

320
320
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

342
342
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

96
96
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

478
478
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

204
204
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

354
354
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

130
130
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

142
142

Meer sportnieuws