AA Gent schiet zichzelf in de voet met duur puntenverlies

147
AA Gent schiet zichzelf in de voet met duur puntenverlies

AA Gent heeft vanavond een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de Play-Offs. Het team van Hein Vanhaezebrouck bleef voor de tweede wedstrijd op een rij steken op een gelijkspel en moest zelfs lange tijd achtervolgen tegen een weerbaar KV Oostende.

KV Oostende speelde afgelopen weekend een prima wedstrijd tegen Antwerp maar bleef opnieuw puntenloos achter. Vanavond moest de voorlopige opvolger van Blessin, Pflanz, met zijn team op bezoek in de Ghelamco Arena. Tegenstander AA Gent mikte nog op Play-Off I en had daarvoor absoluut een zege nodig.
Ambrose zorgt voor verrassende ruststand
Het was verrassend genoeg de kustploeg die het commando in handen nam. Na amper acht minuten spelen legde D'Haese prima terug op Ambrose en die maakte er 0-1 van, wat een kanonstart van de bezoekers. Pas halfweg de eerste helft kwam ook AA Gent tot wat kansjes, De Sart probeerde het met een knal en een vrije trap maar beide pogingen brachten Hubert niet in de problemen. Op het halfuur kwamen er plots toch twee prima mogelijkheden voor de Buffalo's: Castro-Montes botste op een prima bezoekende doelman en Bruno had pech dat zijn schot op de paal vloog. Halfweg moest het team van Hein Vanhaezebrouck een achterstand ophalen tegen een strijdvaardig KVO.

Halfweg staan de bezoekers verrassend op voorsprong in de Ghelamco Arena.
AA Gent vecht terug maar beloont zichzelf te karig
Ook na de pauze bleef KVO lange tijd gemakkelijk overeind, iets voor het uur ging een plaatsbal van Bruno nipt voorlangs. Even later mikte ook Hjulsager naast maar veel verder kwam AA Gent voorlopig niet. Pas op een dik kwartier van het einde viel de gelijkmaker dan toch: Samoise schilderde een voorzet perfect op het hoofd van Hjulsager en de Deen kopte de 1-1 in doel. De Buffalo's leken nu op weg naar de zege maar zowel Hjulsager als Lemajic vergaten om de 2-1 voorbij Hubert te schieten. Uiteindelijk bleef het bij een gelijkspel in de Ghelamco Arena, te weinig voor een ambitieus AA Gent.
Scoreverloop:
0-1 (8') Ambrose, 1-1 (73') Hjulsager

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Haalt AA Gent Play-Off I?

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

5
5
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

7
7
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

53
53
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

94
94
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

54
54
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

504
504
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

178
178
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

64
64
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

154
154
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

61
61
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

182
182
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

237
237
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

452
452
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

244
244
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

67
67
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

320
320
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

168
168
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

123
123
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

117
117

Meer sportnieuws