Gheysens komt zijn woede koelen in Antwerp-kleedkamer

767 stemmen
Gheysens komt zijn woede koelen in Antwerp-kleedkamer

De zege van vorig weekend kreeg bij Antwerp dinsdagavond geen vervolg. De Great Old raakte niet verder dan 1-1 tegen STVV en liet daarmee belangrijke punten liggen in de titelstrijd. Ze laten nu na om te profiteren van het feit dat straks met Union en Club Brugge hun twee grootste concurrenten tegenover elkaar staan en doen dus geen goede zaak.


Veel meer baalden ze bij Antwerp echter van de makke prestatie die tegen de Kanarie's op de mat gelegd werd. Ze konden immers niet overtuigen en creëerden veel minder kansen dan verhoopt werd. De frustratie was bijzonder groot, ook bij voorzitter Paul Gheysens.

Die ging zelfs zo ver dat hij na de wedstrijd naar de kleedkamer afzakte om de spelers de levieten te lezen. Dat bevestigde Radja Nainggolan ook aan VTM. "De voorzitter was boos, en terecht", aldus de middenvelder. "Hij heeft de juiste dingen gezegd. Of het nu de trainer, de voorzitter of de directeur is die van zijn oren maakt, dat maakt niet uit. Het was teleurstellend, en dat mag gezegd worden."

UNION EN CLUB
Antwerp komt voorlopig op de tweede plaats, waar het Club Brugge voorgaat omdat het een match meer gewonnen heeft. Afhankelijk van het resultaat in Club-Union zullen ze straks die tweede plaats weer moeten afstaan, ofwel zien ze Union straks weer verder uitlopen. Als de Brusselaars gaan winnen op Jan Breydel, zouden ze al twaalf punten los staan.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Zal de speech van Gheysens effect hebben?

Meest recent

Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

14
14
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

23
23
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

102
102
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

86
86
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

17
17
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

100
100
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

202
202
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

264
264
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

264
264
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

52
52
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

98
98
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

104
104
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

85
85
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

49
49
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

182
182
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

290
290
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

116
116
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

286
286
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

357
357
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

206
206

Meer sportnieuws