Anderlecht krijgt meevaller inzake uitbreidingsplannen

door
Anderlecht krijgt meevaller inzake uitbreidingsplannen

RSC Anderlecht ziet dat de concurrentie zeker niet bij de pakken blijft zitten inzake moderne stadions en oefencomplexen. RSCA is op de achtergrond ook bezig met enkele dossiers. Er is plots goed nieuws gekomen voor Anderlecht.


"De kunstmatige skipiste Yeti Ski in Anderlecht is gesloten. Maar het terrein is eigendom van RSC Anderlecht en ligt vlak naast de oefenterreinen. Een ideale plek voor een nieuw stadion?", vraagt Bruzz zich af. "De club zou de gronden opgekocht hebben om zijn jeugdcomplex uit te breiden of om er mogelijk een nieuw voetbalstadion te bouwen, klonk het jaren geleden", klinkt het verder. Woordvoerder Mathias Declerq laat niet in de kaarten kijken. "“Er zijn op dit moment geen concrete plannen voor het terrein."

CONCURRENTIE ZIT NIET STIL

Anderlecht wil zijn oefencomplex moderniseren, vooral voor de onderbouw binnen de jeugdafdeling. Concrete plannen zijn daar nog niet voor, maar ook enkele denkpistes. Mogelijk kan Neerpede dus uitgebreid worden. Inzake stadionplannen is de club ook in de luwte aan het werken, maar er staat nog niets op til.

Anderlecht beseft maar al te goed dat het aan de slag moet. Club Brugge zette een nieuw oefencomplex neer en is volop bezig met een nieuw stadion, KRC Genk gaat zijn oefencomplex enorm uitbreiden en is ook bezig met het stadion. Daarnaast is Royal Antwerp FC zijn stadion volop aan het renoveren en ook Standard gaat zijn stadion uitpakken. RSCA is dus aan zet en zal de komende jaren ook gaan moeten renoveren of uitbreiden. 

LEES OOK: Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

Gaat RSCA binnen 5 jaar met een nieuw stadionplan komen?

Meest recent

"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

11
11
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

6
6
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

40
40
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

9
9
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

47
47
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

45
45
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

22
22
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

72
72
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

213
213
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

104
104
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

109
109
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

183
183
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

272
272
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

365
365
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

309
309
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

367
367
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

69
69
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

273
273
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

202
202
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

282
282
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

194
194
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

492
492
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

422
422

Meer sportnieuws