'Antwerp mag dromen van 'Belgische' sensatie'

724
'Antwerp mag dromen van 'Belgische' sensatie'

De prestaties van Romelu Lukaku, Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne en andere Rode Duivels in het buitenland worden uiteraard op de voet gevolgd. Ook heel wat andere, minder bekende landgenoten maken echter elders het mooie weer. Al zullen zij niet allemaal ooit de Belgische kleuren verdedigen.


Ilias Chair bijvoorbeeld koos voor het nationale elftal van Marokko, met wie hij momenteel actief is op de Afrika Cup. Intussen zit de voormalig jeugdspeler van onder meer Beerschot, Waasland-Beveren, KV Mechelen en Lierse aan één doelpunt in zeven interlands. Bij de Engelse tweedeklasser QPR is hij dan weer al enkele jaren een vaste titularis. In 131 optredens was de 24-jarige aanvallende middenvelder er al goed voor 20 doelpunten en evenveel assists.

Prestaties die ook in ons land niet onopgemerkt voorbijgaan. Zo werd Chair vorige zomer nadrukkelijk gelinkt aan Club Brugge, en zou ook Anderlecht toen de nodige belangstelling hebben getoond. "Deze zomer waren een heleboel ploegen geïnteresseerd, waaronder ook enkele Belgische topclubs", wist de kleine dribbelkont daarover te vertellen tegenover Gazet van Antwerpen. Toch bleef Chair bij QPR, waar hij dit seizoen opnieuw hoge ogen gooit.

KANS VOOR ANTWERP?
Wie weet komt het komende zomer dus wél tot een transfer, zeker indien het nummer vier in de Championship naast de promotie richting Premier League grijpt. Chair droomt namelijk van het hoogste niveau in Engeland. Mogelijk heeft hij voorlopig dus weinig trek in een terugkeer naar België. Alhoewel. "Later keer ik hoe dan ook terug naar Antwerpen. Dat is en blijft mijn stad", klinkt het immers nog. Met een geschatte marktwaarde van vier miljoen lijkt Chair alvast niet te hoog gegrepen voor het stamnummer één.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Antwerp moet een poging wagen

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

19
19
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

220
220
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

48
48
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

37
37
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

48
48
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

20
20
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

240
240
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

299
299
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

194
194
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

262
262
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

210
210
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

66
66
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

290
290
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

99
99
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

280
280
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

187
187
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1151
1151
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws