Klopt Anderlecht aan voor sterkhouder Cercle Brugge?

door
Klopt Anderlecht aan voor sterkhouder Cercle Brugge?

RSC Anderlecht wordt met tientallen spelers in verband gebracht. CEO Peter Verbeke en zijn team winnen zeer veel informatie omtrent spelers, waardoor er veel info naar buiten komt via makelaars. Eén van de spelers die RSCA zou interesseren speelt bij Cercle Brugge.


Anderlecht had volgens de Krant van West-Vlaanderen afgelopen zomer interesse in Leonardo Lopes van Cercle Brugge. "Dat weet ik niet", zegt de Portugees. Hij vindt de Belgische competitie alvast een goede tussenstap naar meer. "Ik tekende bij Cercle een contract voor vier jaar. Maar in voetbal weet je nooit wat de toekomst brengt."

Cercle Brugge haalde Lopes in de zomer van 2020 voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. Dit seizoen is hij een sterkhouder op het middenveld bij de Vereniging. In 20 wedstrijden was de centrale middenvelder goed voor 1 goal en 1 assist. Lopes ligt nog tot medio 2024 onder contract bij de Bruggelingen en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 1,2 miljoen euro.

PORTUGAL

De 23-jarige Lopes was in het verleden Portugees jeugdinternational en hoopt op termijn de poort naar de nationale ploeg weer open te breken. Dat zal niet via Cercle Brugge gebeuren, maar wel als hij zich blijft doorontwikkelen. Wie weet klopt Anderlecht komende zomer wél concreet aan. De Brusselaars worden de laatste weken vaak met centrale middenvelders in verband gebracht en de kans bestaat dat RSCA zich op die positie gaat versterken. Voorlopig blijft het echter bij geruchten en concreet bewoog er nog niks bij de Belgische recordkampioen.

LEES OOK: TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

101
101
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

71
71
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

34
34
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

23
23
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

18
18
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

138
138
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

57
57
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

97
97
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

149
149
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

110
110
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

404
404
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

19
19
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

151
151
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

89
89
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

122
122
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

221
221
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

263
263
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

142
142
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

86
86
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

357
357
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

131
131

Meer sportnieuws