Klopt Anderlecht aan voor sterkhouder Cercle Brugge?

door
Klopt Anderlecht aan voor sterkhouder Cercle Brugge?

RSC Anderlecht wordt met tientallen spelers in verband gebracht. CEO Peter Verbeke en zijn team winnen zeer veel informatie omtrent spelers, waardoor er veel info naar buiten komt via makelaars. Eén van de spelers die RSCA zou interesseren speelt bij Cercle Brugge.


Anderlecht had volgens de Krant van West-Vlaanderen afgelopen zomer interesse in Leonardo Lopes van Cercle Brugge. "Dat weet ik niet", zegt de Portugees. Hij vindt de Belgische competitie alvast een goede tussenstap naar meer. "Ik tekende bij Cercle een contract voor vier jaar. Maar in voetbal weet je nooit wat de toekomst brengt."

Cercle Brugge haalde Lopes in de zomer van 2020 voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. Dit seizoen is hij een sterkhouder op het middenveld bij de Vereniging. In 20 wedstrijden was de centrale middenvelder goed voor 1 goal en 1 assist. Lopes ligt nog tot medio 2024 onder contract bij de Bruggelingen en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 1,2 miljoen euro.

PORTUGAL

De 23-jarige Lopes was in het verleden Portugees jeugdinternational en hoopt op termijn de poort naar de nationale ploeg weer open te breken. Dat zal niet via Cercle Brugge gebeuren, maar wel als hij zich blijft doorontwikkelen. Wie weet klopt Anderlecht komende zomer wél concreet aan. De Brusselaars worden de laatste weken vaak met centrale middenvelders in verband gebracht en de kans bestaat dat RSCA zich op die positie gaat versterken. Voorlopig blijft het echter bij geruchten en concreet bewoog er nog niks bij de Belgische recordkampioen.

LEES OOK: Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

0
0
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

91
91
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

190
190
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

215
215
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

359
359
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

117
117
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

365
365
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

740
740
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

658
658
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

222
222
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

384
384
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

247
247
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

534
534
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

865
865
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

304
304
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

768
768
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

578
578
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

330
330
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

33
33
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

95
95
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

433
433
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

110
110
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

39
39
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

2249
2249
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

454
454

Meer sportnieuws