Klopt Anderlecht aan voor sterkhouder Cercle Brugge?

door
Klopt Anderlecht aan voor sterkhouder Cercle Brugge?

RSC Anderlecht wordt met tientallen spelers in verband gebracht. CEO Peter Verbeke en zijn team winnen zeer veel informatie omtrent spelers, waardoor er veel info naar buiten komt via makelaars. Eén van de spelers die RSCA zou interesseren speelt bij Cercle Brugge.


Anderlecht had volgens de Krant van West-Vlaanderen afgelopen zomer interesse in Leonardo Lopes van Cercle Brugge. "Dat weet ik niet", zegt de Portugees. Hij vindt de Belgische competitie alvast een goede tussenstap naar meer. "Ik tekende bij Cercle een contract voor vier jaar. Maar in voetbal weet je nooit wat de toekomst brengt."

Cercle Brugge haalde Lopes in de zomer van 2020 voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. Dit seizoen is hij een sterkhouder op het middenveld bij de Vereniging. In 20 wedstrijden was de centrale middenvelder goed voor 1 goal en 1 assist. Lopes ligt nog tot medio 2024 onder contract bij de Bruggelingen en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 1,2 miljoen euro.

PORTUGAL

De 23-jarige Lopes was in het verleden Portugees jeugdinternational en hoopt op termijn de poort naar de nationale ploeg weer open te breken. Dat zal niet via Cercle Brugge gebeuren, maar wel als hij zich blijft doorontwikkelen. Wie weet klopt Anderlecht komende zomer wél concreet aan. De Brusselaars worden de laatste weken vaak met centrale middenvelders in verband gebracht en de kans bestaat dat RSCA zich op die positie gaat versterken. Voorlopig blijft het echter bij geruchten en concreet bewoog er nog niks bij de Belgische recordkampioen.

LEES OOK: Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

0
0
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

18
18
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

54
54
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

19
19
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

119
119
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

135
135
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

39
39
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

505
505
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

136
136
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

267
267
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

50
50
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

197
197
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

371
371
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

132
132
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

364
364
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

61
61
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

253
253
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

601
601
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1404
1404
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

150
150
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

571
571
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

525
525
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

379
379

Meer sportnieuws