Dessers uit ongenoegen: "Ik heb altijd pech"

253 stemmen
Dessers uit ongenoegen:

Cyriel Dessers doet het behoorlijk goed bij Feyenoord. De Nigeriaanse international ontpopte zich in Rotterdam weliswaar tot één van de publiekslievelingen na het scoren van enkele levensbelangrijke doelpunten. Toch is de Genk-huurling niet helemaal tevreden over zijn status bij de Nederlandse topclub. 


In Extra Time wordt er naar goede gewoonte wekelijks een gast uitgenodigd. Vanavond was het de beurt aan Cyriel Dessers. De aanvaller mocht er aanschuiven bij vaste analisten als Filip Joos, Franky Van Der Elst en Gert Verheyen. Toen aan Dessers gevraagd werd of hij tevreden was over zijn periode bij Feyenoord, antwoordde de aanvaller eerlijk. "Ondanks dat mijn statistieken goed zijn, ben ik toch niet helemaal tevreden. Alles is positief, behalve het aantal speelminuten die ik krijg", aldus Dessers. 

Toch plaatste de voormalige Eredivisie-topschutter ook een opvallende bedenking bij zijn statuut als bankzitter. "Ik heb blijkbaar altijd de pech dat ik tegen enorm sterke concurrenten moet opboksen. Bij Genk speelde ik tegen een fenomenale Onuachu die topschutter werd. Bij Feyenoord gebeurt nu hetzelfde met Linssen. Eigenlijk onvoorstelbaar", luidt het besluit van de goedlachse Dessers. 

Supersub pur sang

Toch hoeft Cyriel Dessers niet meteen te vrezen voor zijn statuut bij de Feyenoord-aanhang. De Nigeriaan wist ondanks zijn bankzittersstatuut al tien keer de weg naar het doel te vinden dit seizoen. Door enkele belangrijke doelpunten in het slot van de wedstrijden, ontpopte hij zich ook tot rasechte publiekslieveling bij het 'Legioen' van Feyenoord. Ook Dessers gaf toe te genieten van die status. "Wanneer 50.000 mensen jouw naam scanderen, besef je wel wat genieten is", lacht de aanvaller. 

LEES OOK: Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Moet Dessers kiezen voor een club waar hij basisspeler is?

Meest recent

Mathijssen stapt op: weldra terug aan de slag in België?

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

7
7
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

15
15
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

53
53
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

72
72
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

64
64
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

570
570
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

294
294
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

92
92
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

793
793
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

350
350
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

421
421
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

440
440
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

133
133
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

487
487
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

112
112
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

264
264
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

261
261
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

252
252
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

655
655
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

175
175
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

222
222
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

303
303
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

401
401

Meer sportnieuws