Dessers uit ongenoegen: "Ik heb altijd pech"

door
Dessers uit ongenoegen:

Cyriel Dessers doet het behoorlijk goed bij Feyenoord. De Nigeriaanse international ontpopte zich in Rotterdam weliswaar tot één van de publiekslievelingen na het scoren van enkele levensbelangrijke doelpunten. Toch is de Genk-huurling niet helemaal tevreden over zijn status bij de Nederlandse topclub. 


In Extra Time wordt er naar goede gewoonte wekelijks een gast uitgenodigd. Vanavond was het de beurt aan Cyriel Dessers. De aanvaller mocht er aanschuiven bij vaste analisten als Filip Joos, Franky Van Der Elst en Gert Verheyen. Toen aan Dessers gevraagd werd of hij tevreden was over zijn periode bij Feyenoord, antwoordde de aanvaller eerlijk. "Ondanks dat mijn statistieken goed zijn, ben ik toch niet helemaal tevreden. Alles is positief, behalve het aantal speelminuten die ik krijg", aldus Dessers. 

Toch plaatste de voormalige Eredivisie-topschutter ook een opvallende bedenking bij zijn statuut als bankzitter. "Ik heb blijkbaar altijd de pech dat ik tegen enorm sterke concurrenten moet opboksen. Bij Genk speelde ik tegen een fenomenale Onuachu die topschutter werd. Bij Feyenoord gebeurt nu hetzelfde met Linssen. Eigenlijk onvoorstelbaar", luidt het besluit van de goedlachse Dessers. 

Supersub pur sang

Toch hoeft Cyriel Dessers niet meteen te vrezen voor zijn statuut bij de Feyenoord-aanhang. De Nigeriaan wist ondanks zijn bankzittersstatuut al tien keer de weg naar het doel te vinden dit seizoen. Door enkele belangrijke doelpunten in het slot van de wedstrijden, ontpopte hij zich ook tot rasechte publiekslieveling bij het 'Legioen' van Feyenoord. Ook Dessers gaf toe te genieten van die status. "Wanneer 50.000 mensen jouw naam scanderen, besef je wel wat genieten is", lacht de aanvaller. 

LEES OOK: ‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

Moet Dessers kiezen voor een club waar hij basisspeler is?

Meest recent

'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

2
2
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

23
23
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

54
54
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

17
17
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

22
22
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

75
75
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

269
269
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

115
115
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

206
206
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

64
64
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

92
92
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

38
38
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

80
80
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

49
49
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

381
381
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

191
191
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

122
122
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

523
523
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

205
205
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

114
114
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

114
114
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

223
223
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

63
63
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

57
57

Meer sportnieuws