Dessers uit ongenoegen: "Ik heb altijd pech"

door
Dessers uit ongenoegen:

Cyriel Dessers doet het behoorlijk goed bij Feyenoord. De Nigeriaanse international ontpopte zich in Rotterdam weliswaar tot één van de publiekslievelingen na het scoren van enkele levensbelangrijke doelpunten. Toch is de Genk-huurling niet helemaal tevreden over zijn status bij de Nederlandse topclub. 


In Extra Time wordt er naar goede gewoonte wekelijks een gast uitgenodigd. Vanavond was het de beurt aan Cyriel Dessers. De aanvaller mocht er aanschuiven bij vaste analisten als Filip Joos, Franky Van Der Elst en Gert Verheyen. Toen aan Dessers gevraagd werd of hij tevreden was over zijn periode bij Feyenoord, antwoordde de aanvaller eerlijk. "Ondanks dat mijn statistieken goed zijn, ben ik toch niet helemaal tevreden. Alles is positief, behalve het aantal speelminuten die ik krijg", aldus Dessers. 

Toch plaatste de voormalige Eredivisie-topschutter ook een opvallende bedenking bij zijn statuut als bankzitter. "Ik heb blijkbaar altijd de pech dat ik tegen enorm sterke concurrenten moet opboksen. Bij Genk speelde ik tegen een fenomenale Onuachu die topschutter werd. Bij Feyenoord gebeurt nu hetzelfde met Linssen. Eigenlijk onvoorstelbaar", luidt het besluit van de goedlachse Dessers. 

Supersub pur sang

Toch hoeft Cyriel Dessers niet meteen te vrezen voor zijn statuut bij de Feyenoord-aanhang. De Nigeriaan wist ondanks zijn bankzittersstatuut al tien keer de weg naar het doel te vinden dit seizoen. Door enkele belangrijke doelpunten in het slot van de wedstrijden, ontpopte hij zich ook tot rasechte publiekslieveling bij het 'Legioen' van Feyenoord. Ook Dessers gaf toe te genieten van die status. "Wanneer 50.000 mensen jouw naam scanderen, besef je wel wat genieten is", lacht de aanvaller. 

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Moet Dessers kiezen voor een club waar hij basisspeler is?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

35
35
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

12
12
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

14
14
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

41
41
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

96
96
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

29
29
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

119
119
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

226
226
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

208
208
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

119
119
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

71
71
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

606
606
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

97
97
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

92
92
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

173
173
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

242
242
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

129
129
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

447
447
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

486
486
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

382
382
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

233
233
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

390
390

Meer sportnieuws