Dessers uit ongenoegen: "Ik heb altijd pech"

door
Dessers uit ongenoegen:

Cyriel Dessers doet het behoorlijk goed bij Feyenoord. De Nigeriaanse international ontpopte zich in Rotterdam weliswaar tot één van de publiekslievelingen na het scoren van enkele levensbelangrijke doelpunten. Toch is de Genk-huurling niet helemaal tevreden over zijn status bij de Nederlandse topclub. 


In Extra Time wordt er naar goede gewoonte wekelijks een gast uitgenodigd. Vanavond was het de beurt aan Cyriel Dessers. De aanvaller mocht er aanschuiven bij vaste analisten als Filip Joos, Franky Van Der Elst en Gert Verheyen. Toen aan Dessers gevraagd werd of hij tevreden was over zijn periode bij Feyenoord, antwoordde de aanvaller eerlijk. "Ondanks dat mijn statistieken goed zijn, ben ik toch niet helemaal tevreden. Alles is positief, behalve het aantal speelminuten die ik krijg", aldus Dessers. 

Toch plaatste de voormalige Eredivisie-topschutter ook een opvallende bedenking bij zijn statuut als bankzitter. "Ik heb blijkbaar altijd de pech dat ik tegen enorm sterke concurrenten moet opboksen. Bij Genk speelde ik tegen een fenomenale Onuachu die topschutter werd. Bij Feyenoord gebeurt nu hetzelfde met Linssen. Eigenlijk onvoorstelbaar", luidt het besluit van de goedlachse Dessers. 

Supersub pur sang

Toch hoeft Cyriel Dessers niet meteen te vrezen voor zijn statuut bij de Feyenoord-aanhang. De Nigeriaan wist ondanks zijn bankzittersstatuut al tien keer de weg naar het doel te vinden dit seizoen. Door enkele belangrijke doelpunten in het slot van de wedstrijden, ontpopte hij zich ook tot rasechte publiekslieveling bij het 'Legioen' van Feyenoord. Ook Dessers gaf toe te genieten van die status. "Wanneer 50.000 mensen jouw naam scanderen, besef je wel wat genieten is", lacht de aanvaller. 

LEES OOK: ‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Moet Dessers kiezen voor een club waar hij basisspeler is?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

72
72
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

124
124
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

30
30
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

57
57
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

510
510
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

335
335
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

186
186
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

276
276
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

703
703
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

302
302
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

306
306
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

370
370
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

146
146
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

88
88
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

282
282
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

296
296
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

62
62
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

454
454
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

376
376
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

562
562
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

486
486
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

66
66

Meer sportnieuws