Extra Time-panel haalt loftrompet boven voor Anderlecht-pion

621
Extra Time-panel haalt loftrompet boven voor Anderlecht-pion

Het is inmiddels van 7 november geleden dat RSC Anderlecht nog eens een wedstrijd verloor in onze competitie. Om die reden staan de Brusselaars dan ook op een knappe vierde stek. Eén van dé sterkhouders bij de troepen van Vincent Kompany is Joshua Zirkzee. De Nederlander kreeg dan ook heel wat lof in Extra Time. 


In het Canvas-programma werd de prestatie van Joshua Zirkzee uitvoerig geanalyseerd. De Nederlander kon dan ook op het nodige lof rekenen. Gast van de avond, Cyriel Dessers, was dan ook onder de indruk. "Hij heeft echt een goed ritme. Met zijn kap- en sleepbewegingen maakt hij het iedereen lastig. Hij doet quasi alles in een soort van vloeiende beweging", aldus de Nigeriaanse aanvaller van Feyenoord. 

Ook Filip Joos en Frank Van Der Elst hadden genoten van de prestatie van Zirkzee tegen KV Mechelen. Toch plaatste Joos nog één bedenking bij de partij van de Nederlander. "Die ene kans had hij toch moeten maken. Dat had het helemaal afgemaakt, en dat zorgt er meteen ook voor dat hij nog niet de echte killer is die hij kan zijn", verduidelijkt de analist. 

Anderlecht maakt kans

RSC Anderlecht huurt Joshua Zirkzee van Bayern München. Op het eerste zicht lijkt de kans ook bijzonder klein dat de Brusselaars ook maar enige kans maken op een definitieve overgang van de Nederlander. Toch raakte vandaag bekend dat er een kans bestaat dat Bayern zijn jonge parel zal laten vertrekken voor een bedrag tussen de vijf en tien miljoen euro. Of Zirkzee ook zelf geïnteresseerd zou zijn in een verlengd verblijf in Brussel blijft wel nog maar de vraag. Daarnaast heeft Anderlecht op financieel vlak nog niet de nodige ademruimte om dergelijke transfers af te ronden. 

LEES OOK: Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

Anderlecht moet er alles aan doen om Zirkzee definitief aan zich te binden.

Meest recent

Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

17
17
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

28
28
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

39
39
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

32
32
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

138
138
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

270
270
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

42
42
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

16
16
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

89
89
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

62
62
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

115
115
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

138
138
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

270
270
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

509
509
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

220
220
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

172
172
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

481
481
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

86
86
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

439
439
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

49
49
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

73
73
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

128
128
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

284
284
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

84
84

Meer sportnieuws