Extra Time-panel haalt loftrompet boven voor Anderlecht-pion

door
Extra Time-panel haalt loftrompet boven voor Anderlecht-pion

Het is inmiddels van 7 november geleden dat RSC Anderlecht nog eens een wedstrijd verloor in onze competitie. Om die reden staan de Brusselaars dan ook op een knappe vierde stek. Eén van dé sterkhouders bij de troepen van Vincent Kompany is Joshua Zirkzee. De Nederlander kreeg dan ook heel wat lof in Extra Time. 


In het Canvas-programma werd de prestatie van Joshua Zirkzee uitvoerig geanalyseerd. De Nederlander kon dan ook op het nodige lof rekenen. Gast van de avond, Cyriel Dessers, was dan ook onder de indruk. "Hij heeft echt een goed ritme. Met zijn kap- en sleepbewegingen maakt hij het iedereen lastig. Hij doet quasi alles in een soort van vloeiende beweging", aldus de Nigeriaanse aanvaller van Feyenoord. 

Ook Filip Joos en Frank Van Der Elst hadden genoten van de prestatie van Zirkzee tegen KV Mechelen. Toch plaatste Joos nog één bedenking bij de partij van de Nederlander. "Die ene kans had hij toch moeten maken. Dat had het helemaal afgemaakt, en dat zorgt er meteen ook voor dat hij nog niet de echte killer is die hij kan zijn", verduidelijkt de analist. 

Anderlecht maakt kans

RSC Anderlecht huurt Joshua Zirkzee van Bayern München. Op het eerste zicht lijkt de kans ook bijzonder klein dat de Brusselaars ook maar enige kans maken op een definitieve overgang van de Nederlander. Toch raakte vandaag bekend dat er een kans bestaat dat Bayern zijn jonge parel zal laten vertrekken voor een bedrag tussen de vijf en tien miljoen euro. Of Zirkzee ook zelf geïnteresseerd zou zijn in een verlengd verblijf in Brussel blijft wel nog maar de vraag. Daarnaast heeft Anderlecht op financieel vlak nog niet de nodige ademruimte om dergelijke transfers af te ronden. 

LEES OOK: 'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

Anderlecht moet er alles aan doen om Zirkzee definitief aan zich te binden.

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

267
267
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

106
106
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

69
69
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

59
59
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

73
73
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

287
287
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

431
431
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

365
365
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

29
29
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

71
71
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

124
124
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

462
462
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

342
342
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

489
489
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

247
247
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws