'Sterkhouder wil Bayern transfervrij verlaten'

241
'Sterkhouder wil Bayern transfervrij verlaten'

FC Bayern München staat op dit moment aan de leiding van de Duitse Bundesliga. Der Rekordmeister telt een voorsprong van zes punten op eerste achtervolger Dortmund, en zal dus alles uit de kast moeten halen als het de grote rivaal tot het einde van het seizoen achter zich zal willen houden. 


Bayern München staat in binnen- en buitenland bekend om zijn stabiliteit. Om die reden heeft de club ook weinig last van plotse vertrekkers. Toch kwam daar vorig jaar enigszins verandering in. Zo nam David Alaba het besluit om de Duitse topclub de rug toe te keren, en te kiezen voor een transfervrij vertrek richting Real Madrid. Ook dit seizoen lijkt iemand het voorbeeld van de Oostenrijker te gaan volgen. 

Zo weet Bild dat Niklas Süle heeft besloten om Bayern München aan het einde van het seizoen te verlaten. De centrale verdediger heeft een aflopend contract waardoor hij transfervrij de deur uit kan. Hij zou een voorstel van het Bayern-bestuur al naast zich neergelegd hebben. Volgens de krant wil Süle per se richting de Premier League trekken. Daar zouden Chelsea en Newcastle lonken naar de Duitse international. 

Zwaar verlies voor Bayern

Door het transfervrije vertrek van Süle, lijkt Bayern heel wat verlies te gaan maken. Zo betaalde de Rekordmeister in 2017 nog twintig miljoen euro aan Hoffenheim voor de verdediger. Sindsdien werkte de inmiddels 26-jarige Duitser zich wel op tot vaste basispion. Met Bayern won hij dan ook diverse prijzen waaronder de Champions League, viermaal de titel, viermaal de Supercup en tweemaal de Duitse beker. 

LEES OOK: Kane heeft duidelijke transferboodschap voor Kompany

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane
Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane
66

Is Süle onder- of overschat?

Meest recent

Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

1
1
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

12
12
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

292
292
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

16
16
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

169
169
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

34
34
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

139
139
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

79
79
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

34
34
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

231
231
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

127
127
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

49
49
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

86
86
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

203
203
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

97
97
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

450
450
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

466
466
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

397
397
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

143
143
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

251
251
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

204
204
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

464
464
Vandenbempt over JPL-topclub: "Zou een nachtmerrie zijn"

Union SG, AA Gent en Club Brugge zijn inzake punten uitstekend gestart aan het seizoen. USG en Club ...

341
341
Heynen met vaststelling: "Dat heeft AA Gent getoond"

KRC Genk speelde 1-1 tegen AA Gent. De Limburgers speelden een matige en een goede tweede helft. ...

229
229

Meer sportnieuws