'Sterkhouder wil Bayern transfervrij verlaten'

stemmen
'Sterkhouder wil Bayern transfervrij verlaten'

FC Bayern München staat op dit moment aan de leiding van de Duitse Bundesliga. Der Rekordmeister telt een voorsprong van zes punten op eerste achtervolger Dortmund, en zal dus alles uit de kast moeten halen als het de grote rivaal tot het einde van het seizoen achter zich zal willen houden. 


Bayern München staat in binnen- en buitenland bekend om zijn stabiliteit. Om die reden heeft de club ook weinig last van plotse vertrekkers. Toch kwam daar vorig jaar enigszins verandering in. Zo nam David Alaba het besluit om de Duitse topclub de rug toe te keren, en te kiezen voor een transfervrij vertrek richting Real Madrid. Ook dit seizoen lijkt iemand het voorbeeld van de Oostenrijker te gaan volgen. 

Zo weet Bild dat Niklas Süle heeft besloten om Bayern München aan het einde van het seizoen te verlaten. De centrale verdediger heeft een aflopend contract waardoor hij transfervrij de deur uit kan. Hij zou een voorstel van het Bayern-bestuur al naast zich neergelegd hebben. Volgens de krant wil Süle per se richting de Premier League trekken. Daar zouden Chelsea en Newcastle lonken naar de Duitse international. 

Zwaar verlies voor Bayern

Door het transfervrije vertrek van Süle, lijkt Bayern heel wat verlies te gaan maken. Zo betaalde de Rekordmeister in 2017 nog twintig miljoen euro aan Hoffenheim voor de verdediger. Sindsdien werkte de inmiddels 26-jarige Duitser zich wel op tot vaste basispion. Met Bayern won hij dan ook diverse prijzen waaronder de Champions League, viermaal de titel, viermaal de Supercup en tweemaal de Duitse beker. 

LEES OOK: FC Barcelona heeft beet en kondigt megadeal aan

🚀

Is Süle onder- of overschat?

Meest recent

'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

45
45
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

28
28
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

39
39
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

75
75
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

91
91
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

37
37
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

62
62
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

104
104
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

42
42
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

127
127
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

123
123
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

98
98
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

177
177
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

164
164
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

30
30
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

264
264
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

294
294
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

59
59
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

196
196
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

922
922
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

183
183
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

129
129
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

62
62
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

145
145

Meer sportnieuws