Mirallas heeft opvallende transfer definitief beet

161 stemmen
Mirallas heeft opvallende transfer definitief beet

Sinds het einde van vorig seizoen zit Kevin Mirallas zonder club. De flankaanvaller was het laatst aan de slag bij het Turkse Gaziantep, maar ondanks zijn goede prestaties werd de voormalige Rode Duivel niet beloond met een nieuw contract. Ondertussen is er wel witte rook voor de 34-jarige Luikenaar. 


Het Portugese Moreirense heeft zojuist de komst van Kevin Mirallas bekendgemaakt. De nummer 15 uit de Portugese hoogste klasse bevestigde dat via de sociale mediakanalen. De Belg tekent er een contract tot het einde van het seizoen. Bij Moreirense loopt Mirallas alvast een oude bekende tegen het lijf. Zo is Ricardo Sa Pinto - die Mirallas nog coachte bij Gaziantep - er hoofdtrainer. De Portugese ploeg is alvast in de wolken met de komst van de voormalige Rode Duivel. 

Op de clubwebsite steekt Moreirense de blijdschap dan ook niet onder stoelen of banken. "Mirallas heeft zich overal ter wereld getoond, ook in de beste competities van de wereld. Met meer dan 60 interlands en 10 doelpunten voor de Rode Duivels heeft hij ook daar het allermooiste getoond. Onze ploeg krijgt er dan ook een atleet van wereldklasse bij", klinkt het. 

Globetrotter Mirallas

Kevin Mirallas voldeed zijn jeugdopleiding bij Standard Luik. Op 17-jarige leeftijd haalde Lille hem op bij de Rouches, waarna hij uiteindelijk vier seizoenen bij de Noord-Franse club bleef. Na omwegen bij Saint-Etienne en Olympiakos belandde Mirallas uiteindelijk bij Everton. Daar beleefde hij het hoogtepunt van zijn carrière, en groeide hij uit tot één van de absolute sterkhouders van de club uit Liverpool. In totaal speelde hij 186 wedstrijden in de Premier League, en wist hij er 38 keer de weg naar doel te vinden. 

Heeft Mirallas alles uit zijn carrière gehaald?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

86
86
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

53
53
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

25
25
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

135
135
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

25
25
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

35
35
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

174
174
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

535
535
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

166
166
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

70
70
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

432
432
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

204
204
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

532
532
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

503
503
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

479
479
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

355
355
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

191
191
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

589
589
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

267
267
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1030
1030
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

327
327
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

670
670
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

476
476
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

153
153

Meer sportnieuws