'Barcelona meldt zich bij Juventus voor nieuw topdoelwit'

203 stemmen
'Barcelona meldt zich bij Juventus voor nieuw topdoelwit'

FC Barcelona kon zich gisteren op het veld van Alavès verzekeren van een driepunter. In het slot van de wedstrijd zorgde Frenkie De Jong voor de uiteindelijke verlossing. De ploeg van Xavi deed door die zege een uitstekende zaak met het oog op Europees voetbal. Zoals alom geweten wordt er wel nog naar versterking gezocht bij de Blaugrana. 


Het is geen publiek geheim dat FC Barcelona op zoek is naar een nieuwe aanvaller. Door het vroegtijdig afscheid van Sergio Aguero, heeft de Blaugrana weinig keuze in het aanvallende compartiment. De voorbije weken werden dan ook al heel wat namen aan de ploeg uit Catalonië gelinkt. Eén van die namen is Alvaro Morata. Volgens Fichajes zou de interesse in de aanvaller wel concreet zijn. Het meldt namelijk dat er al een ontmoeting heeft plaatsgevonden tussen een delegatie van Barcelona én de zaakwaarnemer van Morata. 

Alvaro Morata is op dit moment actief voor Juventus. Daar wist hij dit seizoen amper vijf keer de weg naar doel te vinden. Aangezien de Oude Dame de Spanjaard huurt van Atlético Madrid, wordt de kans dan ook klein geacht dat er na het seizoen een definitieve overgang zou plaatsvinden. Ook bij Atlético zou men niet staan te springen voor een terugkeer van de Spanjaard, waardoor Barcelona zich wel eens in dé ideale situatie kan bevinden. 

Clubhopper zonder succes

Alvaro Morata voldeed zijn jeugdopleiding bij Real Madrid. Uiteindelijk groeide hij er nooit uit tot een vaste basispion, waardoor Juventus hem kwam oppikken in de Spaanse hoofdstad. Na een terugkeer bij Real Madrid, enkele jaren bij Chelsea én een overgang naar Atlético belandde Morata uiteindelijk terug bij Juventus. Nooit wist de aanvaller ergens écht door te breken, waardoor hij nu bij Barcelona aan zijn zevende club in tien jaar zou zitten. 

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Is Morata een ideale spits voor Barcelona?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

11
11
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

78
78
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

76
76
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

73
73
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

255
255
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

150
150
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

139
139
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

335
335
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

581
581
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3392
3392
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

62
62
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

73
73
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

203
203
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

218
218
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

201
201
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws