'Barcelona meldt zich bij Juventus voor nieuw topdoelwit'

door
'Barcelona meldt zich bij Juventus voor nieuw topdoelwit'

FC Barcelona kon zich gisteren op het veld van Alavès verzekeren van een driepunter. In het slot van de wedstrijd zorgde Frenkie De Jong voor de uiteindelijke verlossing. De ploeg van Xavi deed door die zege een uitstekende zaak met het oog op Europees voetbal. Zoals alom geweten wordt er wel nog naar versterking gezocht bij de Blaugrana. 


Het is geen publiek geheim dat FC Barcelona op zoek is naar een nieuwe aanvaller. Door het vroegtijdig afscheid van Sergio Aguero, heeft de Blaugrana weinig keuze in het aanvallende compartiment. De voorbije weken werden dan ook al heel wat namen aan de ploeg uit Catalonië gelinkt. Eén van die namen is Alvaro Morata. Volgens Fichajes zou de interesse in de aanvaller wel concreet zijn. Het meldt namelijk dat er al een ontmoeting heeft plaatsgevonden tussen een delegatie van Barcelona én de zaakwaarnemer van Morata. 

Alvaro Morata is op dit moment actief voor Juventus. Daar wist hij dit seizoen amper vijf keer de weg naar doel te vinden. Aangezien de Oude Dame de Spanjaard huurt van Atlético Madrid, wordt de kans dan ook klein geacht dat er na het seizoen een definitieve overgang zou plaatsvinden. Ook bij Atlético zou men niet staan te springen voor een terugkeer van de Spanjaard, waardoor Barcelona zich wel eens in dé ideale situatie kan bevinden. 

Clubhopper zonder succes

Alvaro Morata voldeed zijn jeugdopleiding bij Real Madrid. Uiteindelijk groeide hij er nooit uit tot een vaste basispion, waardoor Juventus hem kwam oppikken in de Spaanse hoofdstad. Na een terugkeer bij Real Madrid, enkele jaren bij Chelsea én een overgang naar Atlético belandde Morata uiteindelijk terug bij Juventus. Nooit wist de aanvaller ergens écht door te breken, waardoor hij nu bij Barcelona aan zijn zevende club in tien jaar zou zitten. 

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Is Morata een ideale spits voor Barcelona?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

16
16
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

318
318
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

28
28
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

16
16
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

133
133
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

125
125
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

100
100
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

42
42
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

164
164
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

34
34
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

128
128
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

542
542
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

309
309
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

285
285
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

254
254
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

248
248
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

79
79
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

466
466
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

303
303
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

102
102
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

142
142
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

436
436

Meer sportnieuws