'Barcelona meldt zich bij Juventus voor nieuw topdoelwit'

203 stemmen
'Barcelona meldt zich bij Juventus voor nieuw topdoelwit'

FC Barcelona kon zich gisteren op het veld van Alavès verzekeren van een driepunter. In het slot van de wedstrijd zorgde Frenkie De Jong voor de uiteindelijke verlossing. De ploeg van Xavi deed door die zege een uitstekende zaak met het oog op Europees voetbal. Zoals alom geweten wordt er wel nog naar versterking gezocht bij de Blaugrana. 


Het is geen publiek geheim dat FC Barcelona op zoek is naar een nieuwe aanvaller. Door het vroegtijdig afscheid van Sergio Aguero, heeft de Blaugrana weinig keuze in het aanvallende compartiment. De voorbije weken werden dan ook al heel wat namen aan de ploeg uit Catalonië gelinkt. Eén van die namen is Alvaro Morata. Volgens Fichajes zou de interesse in de aanvaller wel concreet zijn. Het meldt namelijk dat er al een ontmoeting heeft plaatsgevonden tussen een delegatie van Barcelona én de zaakwaarnemer van Morata. 

Alvaro Morata is op dit moment actief voor Juventus. Daar wist hij dit seizoen amper vijf keer de weg naar doel te vinden. Aangezien de Oude Dame de Spanjaard huurt van Atlético Madrid, wordt de kans dan ook klein geacht dat er na het seizoen een definitieve overgang zou plaatsvinden. Ook bij Atlético zou men niet staan te springen voor een terugkeer van de Spanjaard, waardoor Barcelona zich wel eens in dé ideale situatie kan bevinden. 

Clubhopper zonder succes

Alvaro Morata voldeed zijn jeugdopleiding bij Real Madrid. Uiteindelijk groeide hij er nooit uit tot een vaste basispion, waardoor Juventus hem kwam oppikken in de Spaanse hoofdstad. Na een terugkeer bij Real Madrid, enkele jaren bij Chelsea én een overgang naar Atlético belandde Morata uiteindelijk terug bij Juventus. Nooit wist de aanvaller ergens écht door te breken, waardoor hij nu bij Barcelona aan zijn zevende club in tien jaar zou zitten. 

🚀

Is Morata een ideale spits voor Barcelona?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

164
164
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

72
72
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

34
34
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

162
162
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

29
29
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

40
40
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

186
186
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

570
570
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

173
173
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

72
72
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

212
212
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

521
521
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

362
362
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

601
601
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

270
270
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1065
1065
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

331
331
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

490
490
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws