Club-speler komt goed weg: "Wat een grap"

door
Club-speler komt goed weg:

Alfred Schreuder kon bij Club Brugge niet uitpakken met een zes op zes. De landskampioen was nochtans de betere ploeg tegen Standard, maar zag de Rouches twee keer scherp counteren. In het slot van de wedstrijd werd Jack Hendry zelfs nog uitgesloten met een rode kaart.


Club Brugge begon de wedstrijd tegen de Rouches uitstekend. Een heerlijk doelpunt van Noa Lang werd (terecht) afgekeurd, en de bezoekers hadden het overwicht op Sclessin. Toch was het de thuisploeg die de voorsprong nam via winteraanwinst Cafaro. Club antwoordde via Dost, maar liep in de tweede helft opnieuw tegen een snelle treffer aan. Uiteindelijk zorgde Dost alweer voor de gelijkmaker.

Op het einde van de tweede helft verstuurde Brandon Mechele een bijzonder matige pass richting Jack Hendry. De Schot zag Mehdi Carcela met de bal aan de haal gaan, en hanteerde de noodrem. Een rechtstreekse rode kaart was dan ook het logische gevolg. Er werd dan ook gevreesd voor een stevige schorsing voor de verdediger, maar het Bondsparket besliste daar vandaag anders over.

"Wat een grap"

Zo kreeg Hendry ‘maar’ een schorsing van één effectieve speeldag toegekend. Gezien de ernst van de fout is die beslissing dan ook bijzonder twijfelachtig. Los van het feit dat de Schot de noodrem hanteerde, ging hij ook stevig door op het been van de doorgebroken Carcela. Die reactie wordt dan ook gevolgd op de sociale media. Het onbegrip is erg groot, blijkt uit onderstaande tweets.

LEES OOK: ‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Hoeveel speeldagen had Hendry moeten krijgen?

Meest recent

Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

8
8
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

53
53
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

60
60
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

117
117
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

30
30
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

100
100
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

41
41
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

485
485
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

133
133
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

219
219
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

262
262
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

231
231
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

170
170
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

93
93
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

66
66
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

105
105
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

446
446
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

232
232
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

343
343
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

170
170
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

239
239
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

284
284
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

687
687
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

259
259

Meer sportnieuws